Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

heloooł! - joelka , sc , xzyzed , ale jaja , w zyciu najwazniejsze jest , jesli ktos jemu nada sens..... no ale nie zawsze jest to od razu.. u mnie ludziska ! , jeesli chodzi o mnie to rewolucja ! co pytania xyzeda to kolego ..mąż grzeczny , ale mnie sie inaczej porobilo w glowie ,. na lepsze oczywscie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani ..- mam nowa prace, lepszą , zmienilam auto , dom , plan co do konca roku w pelni zaplanowany ,. jeszcze sprawa mojego zwiazku .. do wyjasnienia .. jestem zdrowa , psycha ok, ciałko tez , dieta oczywiscie jak zwykle ustalona na caly rok,. hihi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O żesz w mordę !!! tigra to aż mi głupio się przyznać ale zazdroszczę Ci ale nie życzę niczego złego :) Podrzuć trochę tego farta :D Szkoda tylko ,że nici z przejażdżki merolem :( :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xzyzed , tak powaznie , to bardzo ciezko na to pracuje , moze wyczucie w interesach , niewiem , ale sama sobie radzę doskonale , i powiem teraz ze czas sie tak naprawde sprecyzowac , ból minoł , .. kurde wszystko mam w dupie .. bo jestem wkoncu uwolniona od przeszłoci ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam do pracki , papapa .... jak tylko bede w domu odezwe sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i bardzo dobrze i oby tak dalej i niezmiennie czego Ci na prawdę szczerze życzę bo mimo wszystko lubię jak się komuś udaje i ma więcej szczęścia ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xzyzed , troche mnie zmartwiles . wiem ze w zyciu nie jest latwo , ale pokaż ze jestes słaby , to lud cie ukamieniuje ,. wiem to po sobie , ale usmiech na twarzy czyni cuda ,. szczerosc w zyciu jest bardzo wazna , ale najwazniesze jest zgadzac sie z samym sobą ,i miec w otoczeniu ludzi ktorzy podobie myslą . spotkalam i jednych i drugich ,. i pomino czasami zlego samopoczucia , wiem , ze przekonania w zyciu są bardzo wazne , bo wtedy jestes poprostu sobą i nic nie udajesz ,. a ten caly popiepszony świat udaje , jak cholera , jest mi z tym zle , bo kazdy czlowiek sądzi po sobie , i wiem teraz to 100 % .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha :) tigra zgadzam się z Tobą i dodam jeszcze,że biję się o swoje jak lew i ni chu chu nie odpuszczam i nawet jeśli nie mam racji to oponent musi mi to udowodnić bo w przeciwnym wypadku to rację mam choćbym nawet jej nie miał :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xzyzed- rozmawiamy tyle lat , a ja nawet nie wiem czym sie zajmujesz ,. fakt , ze kiedyś mowilismy o rozmowach na gg ,. ale uwierz mi , ze ja bardzo rzadko jestem przy kompie , bo moj dzieciak siedzi po szkole , a poza tym jestem tutaj anominowa i moze czasami jest latwiej .. pisać . są rzeczy o ktore nie wypada pytac na foru m ,a nawet jak to tak aby nie byly niekomfortowe ,. to chyba wynika z taktu piszacych , choć nie raz są wypowiedzi , mowiąc kolokwialnie hamskie ,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha dyć to babsko prowda,czyli świynto prowda :D A wiesz ,że mamy podobnie z tym dostępem do kompa?? Moja latorośl też po szkole kompa anektuje więc zapomnij o dostępie do niego :D:D:D Ale nic to bo sprzęcicho mam jeszcze w jednej i w drugiej pracy wiec zawsze coś czasu na pogaduchy wygospodarować idzie :) Więc jeśli tylko będziesz miała ochotę poklikać to ino daj znać dziołcho ,a coś wymyślimy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej chora jestem ale pozdrawiam fajna zime mamy tej wiosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc SC - szlag mnie trafia , bo juz mam letnie opony , ale daje rade u nas na zachodzie nie jest najgorzej ,. czekam na ciepełko bo bardzo nie lubie zimy ,. a Ty malenka zdrowiej , i wracaj na kafe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sc kurwa wychodowana na cudzym chuju tigra poczula teraz zapach chuja nie wie czy go pozada czy porzada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie ona -> kurna nie mogę być ich ojcem żeby mnie za kazirodztwo nie wsadzili :D:D:D:D:D:D tigra no co Ty już na letniech oponkach śmigasz i to na zachodzie?? :D:D:D:D u mnie wali śniegiem i letnie mi nawet na myśl nie przyszły, no ale chłopy ponoć wolniej myślą :D:D:D:D:D sc a okładów Ci nie trza ?? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigra nie nerwujsja :D niech sobie poklika :D:D:D może z frustracji to ją uleczy? :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do - tigra - spierdalaj kurewko niskiego kalibru ciesz sie chujem cudzym dopoki tobie zona jego jeszcze ryja nie otrzepala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz , to juz JESTĘŚ SOBĄ ! ale musze cie zmartwić , on nie ma żony !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich juz jestem zdrowa -wiosna mnie uzdrowiła !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To proste jak drut
Wg wypowiadającego się powyżej sprawiedliwość jest wtedy, gdy jemu jest dobrze a innym nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę :D:D:D:D:D:D i jednak tradycjonaliści są jeszcze na kafe i znają lepiej ode mnie moją definicje sprawiedliwości :D:D:D:D:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To proste jak drut
Pisałam o osobie pod pseudonimem " hej wy szmaty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To proste jak drut
Nie cierpię wulgarności i chamstwa. Pewna anonimowość w sieci sprawia, że niektórzy ludzie nie przebierają w słowach. Co tym chcą osiagnąć , nie wiem. Nikt nie ma prawa oceniać innych. Każdy odpowiada za swoje życie i życie swoich bliskich. Mogą nam się pewne zachowania innych nie podobać, ale jak to się mówi, to już inna para kaloszy. Mnie również nie podobają się trójkąty i inne kąty.Nie mam zamiaru wchodzić w takie układy, no chyba że nieświadomie /odpukać w niemalowne .../. Nie będę jednak nikogo umoralniać. Każdy w swoim życiu płaci sam za swoje wybory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×