Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

witam tigrunia-u mnie po staremu i juz ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D tigrunia dalej się swoim merolem rozbija:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj , a rozbijalam sie po majorce ! piekna wyspa ,. i bardzo buzo kasy trzeba mieć aby wszystko ogarnąć , mnie sie udalo choć namiastke zobaczyć ,. Palma , Arenal , Wallgonera i inne miejca , . bylo warto ,. ale jednak nasz kraj to nasz ,. tam gorączka co dzien , no i bez siesty sie zyć nieda ,. zycie nocne nie dla mnie , a tam tetni tylko nocą ,. w polunie tylko turysci ,. a merolem xzyzus dalej jeżdze choć juz zmiany sie szykuja ,. ale to pozniej ,. sc- bardzi sie ciesze , ze sie odnalazlaś w swoich uczuciach , to bardzo wazne , zyć ze soba w zgodzie ,. trzymaj sie tak dalej ,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D czyli tigrunia przymierza się terozki do S-klase :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i oczywiście przewiezie mnie jako i tym przewiozła ;) :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta :D:D:D:D:D bylem się tylko do tej karocy nie zbliżał :D:D:D:D:D:D A wiesz jeśli to Ty byłaś tą tigrą ,którą znalazłem na naszej klasie ,to już się zakochałem :D 👄:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xzyz - a niby jak mnie miales znalesc , na naszej klasie nie jestem tigrą ,.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do ,, zakochania ,, to wiesz jak bylo a jest ?! mozna sie dogadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ tigruniu 👄🌻 sama kiedyś mówiłaś,że jesteś na naszej klasie więc z chopskiej ,samczej ciekawości pobawiłem się trochę i poszukałem sobie pod pdeudo tigra ,a było ich trochę i szczególnie jedna była w moim typie :D:D:D A co pomarzyć nie można???:D:D:D:D:D:D przeca sama mówiłaś i inne Ci wtórowały,żeś super laska i że piorun namiętności by mnie strzelił,gdybym wiedział jak wyglądasz :D:D:D:D:D:D:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xzyzuś ! nie mozliwe , bo ja tam nic podobnego nie wpisywalam ,. ale milo , ze tigry są fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ kapiszczi ;) maskować się trzeba wszak nie od początku jesteśmy w dobrej komitywie ;) :D :classic_cool: 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł :D Niestety już po urlopie, a przydałby się znowu.... Jakoś się poskładałam do kupy i jest nawet nieźle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu co taka cisza! juz po urlopach ? ludziska piszcie co u was ? ja juz na pelnych obrotach ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigrunia 👄 no ja prawie też na pełnych ale jakoś zasmakowałem w lekkim obijaniu :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam a tu co taka cisza,!!!!! dla podkręcenia atmosfery donosze ,ze zostałam częściowo zaobrączkowana......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wkoncu sie coś dzieje ! sc , zyczę szczescia i milosci ! z calego serca ,. uda Ci sie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sc :) no to trzymam kciuki tigrunia 👄 ,a Ty gdzie się podziewasz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem , jestem .. u mnie ok, duzo pracki, dzieciak, szkola idzie duzymi krokami ,. a co u Ciebie ? popisz coś !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha u mnie podobnie jak u Ciebie poza tym pracuję jak porąbany (to określenie moich znajomych) co nie przeszkodziło tym w nawiasie wyciągnąć mnie wczoraj na browara :D i wiesz fajnie było i dawno się tak nie naśmiałem :D:D:D Obiecali powtórkę z rozrywki.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanaaa 22
A Jaaa ?! Hmmm... Dziwnie to by7ło, a więc byłam 2w1 ;D No bo inaczej tego nie nazwie, a więc... Był z moją kumpelą, ale strasznie mnie do niego ciągnęło.. A więc postanowiłam go odbić... Trochę nieprzyzwoitymi metodami no ale... Więc w końcu mi sie to udało ... Na 3 dni, bo wróił do niej, po jakimś czasie znowu do mnie napisał, spotykaliśmy się znowu ale tylko na 2 dni.. Tj nie umiał sie zdecydować... Ale kiedy powiedziałam Dość... Pewnego wieczoru On do mnie napisał... Nie mogłam sie oprzeć, spotkaliśmy się, dzień dwa.. Trzy, cztery... I ona się dowiedziała... No ale pech.... A teraz jestem z Nim, zaręczona, mieszkamy razem i jest cudownie, a Ona ?! Kumplujemy się, jak to koleżanki ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś dziwne , ze nie ma żalu do Ciebie KOCHANA ! SC- masz racje to sciema !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym , no! poużywał sobie chłoptaś , raz ty raz ona , no on ma dobrze !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim 🖐️ tiaaa normalnie jedna wielka szczęśliwa rodzina :) ciekawe czy dzieci też będą wspólnie wychowywać :p sc - napisz coś więcej o tym częściowym zaobrączkowaniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no cóz czuje sie częściowo zniewolona......ale całkiem mi z tym fajnie narazie nic wiecej nie pisze coby nie zapeszyc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×