Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamka890

Powiedzcie mi czy to ma sens...lepiej samotność!

Polecane posty

Gość załamka890

Patrzę dookoła na to wszystko, to całe kurestwo, pogoń za seksem, zdrady, romanse, rozwody. Po co te związki, malżenstwa? Maksimum rok miłosnego uniesienia, a potem hulaj dusza, skoki w boki itd. To jakiś bezsens! Kurwa ja mam załamke, a to że jestem uczciwy jeszcze mnie dobija i chyba zostanę samotnikiem z wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj w takim razie wesolych swiat a tak serio nie badz taki zgorzknialy wystarczy dobrze wybrac a wtedy nie ma zdrady, rozwodu itd nie wszyscy sie kurwia na prawo i lewo bonne chance 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm też mnie to boli...i nie dlatego, że zostałam zdradzona...mam nadzieję, że nie zostałam... Ale dziś świat jest zły i zepsuty, a ludzie są jeszcze gorsi...Boże jak chciałabym wierzyć w dobroć, uczciwość, bezinteresowność ludzką....ale już nie wierzę:( Sama jestem zła i zepsuta...t takie smutne:( dziś mam w ogóle zły dzień:( A wszędzie tylko seks, alkohol i narkotyki, ludzie to chyba powinny być prywatne sprawy? Ale nie...bo przecież seks sprzeda wszystko najlepiej Smutne, żałosne...gdzie się podział mój idealizm?;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×