Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sephi

tylko dla tych co widzieli wszystkie dostepne odcinki PRISON BREAK !!

Polecane posty

moze tutaj pogadamy o tym co bylo i bedzie dalej wstep tylko dla tych ktorzy chca wiedziec :) bo widze ze na innych topikach juz robia sie nieprzyjemne sytuacje jak myslicie ktory z pozostalych uciekinierow kolejny zostanie zlapany ? :) i czy kellerman serio im pomorze? bo ja mam mieszane uczucia co do tego a mam nadzieje ze nie zlapia michaela linka i sucre :) t-baga raczej nie zlapia poniewaz musi byc jakis zly i bezwzgledny charakter ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja oglądam serial na Polsacie
i juz mnie kurwica bierze,ze jest tylko 1 odcinek tygodniowo😡Taki super serial a dają tylko raz w tygodniu😭Dlatego z checia sie dowiem co bedzie dalej:-PBo nie chce mi sie czekac az polszmat wyemituje dalsze odcibnki,owszam będe ogląda dalej w tv ale chce wiedziec co bedzie dalej-czy uciekną z tego wiezienia? To,że będe znala dalszy ciag nie psuje mi prjemnosci oglądania;-) Jestem niecierpliwa i lubię wczesniej wiedziec co sie wydarzy w serialu:-PSerial i tak zajebiście trzyma w napięciu nawet jak zna sie jego dalszy ciag;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały pierwszy sezon dostałam nagrany na płytach od kumpla,obejrzałam go wiec chyba w 4 dni :D Jak tylko skonczyłam to poleciałam po drugi sezon...miał 13 odcinków :) Znowu ogladałam po kilka za jednym zamachem i ....przystopowało mnie!!! A dlaczego? Bo teraz muszę tydzień czekać na następny :( No ale 6 lutego ma być następny (szkoda że nie w naszej telewizji) Niech żyje internet!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dokladnie to samo :o chce juz nastepny ! narazie sciagam making of prison break jeszcze nie widzialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ummmm zobaczcie koniecznie 16 odcinek :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja dobrze wyczytalam ze Veronica z PRISON BREAK umrze?? 13:41 Pu Erh dopiero zaczynam ogladac 2 serie a gdzies wyczytalam ze ona zginela??? 13:42 Kwasia tak, Veronica umrze. ja obejrzałam juz wszystkie mozliwe odcinki I oraz II serii teraz lecial w USA odcienk 15..... jestem fanką PB 13:43 Pu Erh no nie ona byla taka fajna kurde a w ktorym odcinku? 13:46 Kwasia nie pamietam dokłądnie ale gdzies chyba na pocztaku sezonu II 13:47 Pu Erh no nie teraz to sie wkorzylam juz nic nie czytam bo sobie cala przyjemnosc ogladania psuje 14:42 Natia brawo W sumie kochani jestescie Można nawet zabłądzić lecz po drugiej stronie nasze drogi pocięte schodzą się z powrotem P. 15:36 do sciagajacych z emule Sciagnelam juz kilak odcinkow i czasem okazuje sie ze sa z dubbingiem francuskim (shit) albo znapisami wgranymi w film...?? najczesciej maja nazwe \"Prison Break 1x08\" jakie najlepiej sciagac by bylo oryginalne angielskie 10:32 ja sciagam z tej strony http://torrentreactor.net/browse.php?id=8 19:33 no john abruzzi również 22:19 rowniez sciagal ? 12:33 wszystkie jesteście chore!jednak mają rację ci co się burzą na takie idotki jak wy zatem durontę zwalczaj durontą może da radę! Veronica umrze ojciec pani doktor sie powiesi wszyscy oprocz grubasa uciekną z więzienia pani doktor po pocalunku z michaelem sie zadłuzy w nim ona pomoze uciec nie zamykajac drzwi w pokoju medycznym stary z pierdla jest tym co buchnął miliony UMRZE oczywiscie przy ucieczce bo tam wczesniej bedzie ranny znajda jego kase starcą jego kase pani doktor rzedwakuje narkotyki(bo byla narokomanka) nie uda im sie uciec do meksyku zabija gówniarza z pierdla co wspołpracuje z grubym klawiszem nowy agent FBI bedzie psotrzelony przez starego co sie kocha w pani wice prezydent NO DZIEWCZYNKI INTELIGENTNE-MILEGO OGLADANIA 12:36 avero dobrze ze juz obejrzalam wszystkie dostepne odcinki oprocz 14 i 15 ale i te niedlugo obede miala.a to pisanie tutaj to jest beznadzieja szczegolnie ten ostatni post.po co to pisaci czytac i zadawac takie pytania.przeciez to mija sie z przyjemnoscia ogladania.ale coz.....ja juz obejrzalam to to olewam.... 12:43 najbardziej mi się podoba... ... ten tekst: \"pani doktor po pocalunku z michaelem sie zadłuzy w nim\" Nooo... ZADŁUŻYĆ się w kimś po pocałunku to poważna sprawa... A tak wogóle, to uważam, że takie topiki są bez sensu. 99% przyjemności oglądania tego serialu (pomijając osobę głównego bohatera ) wynika właśnie z faktu, że się czeka na każdy odcinek z zapartym tchem - bo nie wiadomo co się stanie. A tu odsłania się wiele rzeczy które się wydarzą... Bez sensu. 13:23 jak nie chcesz wiedziec nie czytaj proste tutaj siedzi wiekszosz ktorzy widzieli juz wszystkie odcinki wiec o czym mamy gadac o tym co bylo w pierwszym odcinku ktory puscili w tv ? no bez przesady 14:45 była zona linca i jej mąż też dostaną kulkę, a i ten młody z więzienia tez ale to dopiero w drugiej serii której polsat nigdy pewnie nie pokaże, zresztą w końcu ich wszystkich powybijają, tylko główny bohater zostanie 19:02 no i dobrze ze ktos tak dosadnie napisal moze sie wreszcie opamietacie i przestaniec psuc innym ogladanie seriali.moze to was czegos nauczy 19:29 tak tylko ze wiekszosc osob ktore tutaj siedzi juz widzialy wszystkie dostepne odcinki wiec niewielu osobom zrobisz przykrosc 19:48 eeeee chyba chodzilo ku przestrodze apropo innych seriali a nie tam jakies prison break 21:14 debile tu sa sami na tej kafe powaliło was ludzie wszystkicch, zglaszam topic do usuniecia!!!! 15:46 aerryn a se zgłaszaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak się zastanawiam..
.. skąd Majkel znał tytuły rozdziałów Wielkiej KSięgi.. :O no ale mapa Patoszika wymiotła, nie ma co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w tym serialu ogolnie wszyscy sa tacy wszechwiedzacy i przewidujacy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak się zastanawiam..
najbardziej mnie wkurwia Mahone, który chyba czyta w myslach Michaela :/ ale w odcinku 15 z tym kodowaniem wiadomości wg księgi Anonimowych Alkoholików było wg mnie ewodentną wpadką :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no doakdnie kto pamieta takie rzeczy :o zreszta nawet sam miller w wywiadzie powiedzial ze serial jest bardzo naciagany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cieeekkkawa_a
a co to jest i gdzie leci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam wiem wszystko jestem na biezaco :) tylko wkorza nie to ze trzeba czekac tydzien na nasteppny odcinek :o umykaja szczegoly szczegolnie jak sie nie oglada tylko tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta887
Mnie też strasznie zżera czekanie ten tydzień, ale z drugiej strony cieszę się mam mozliwość ściagnięcia z neta i nie muszę czekać miliona lat na wyemitowanie w Polsacie. Ostatnie odcinki bardzo ciekawe szkoda mi Patoshika fajny gość z niego był, wątek S&M intensywnie się rozwija hehehe C-Note myslę, ze spróbuje wydać Michaela. Chamstwo! ;) Już jutro w nocy new episode ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde,szkoda mi go... :( a może jakoś przeżyje? wkurza mnie ten mahone i żółtek,bleh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie tez ale tez tak mi sie wydaje ze moze go jakis klawisz uratuje bo nie pokazali ze nie zyje wiec wszystko mozliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×