Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość z odzysku

second hand w Krakowie

Polecane posty

Gość z odzysku

poszukuję fajnego secon handuw Krakowie-zna ktoś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość-ktośu
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup
up up upp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukaj na Podgórzu
Kalwaryjska i Limanowskiego. na Starowiślnej też jest kilka.:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h,ksdfnolsvomjvli.s
no to tak... długo szukałam.. i mogę ci podać parę hmm no więc tak... na Filipa są 3 albo i 4... ale najlepszy jest chyba ten który możesz spotkać idąc w strone ul. Długiej. Co do Długiej to tam są bodajże dwa second-handy, jeden kolo ccc, a drugi niedaleko Nowego Kleparza.. Słyszałam też o ciuchach na ul. św Agnieszki, Placu Nowym, os. Kolorowym, os, Teatralnym... Ale tak ogólnie to najczęściej gdy mam juz w planie chodzić po ciuchach to jadę w stronę podgórza- tam jest chyba najwięcej..To tak xD: Na starowiślnej jest kilka.. Najczęściej słyszałam o tym, na skrzyżowaniu z ul. Dietla.. ostatnio próbowałam go odnaleźć.. ale oczywiście z moją orientacja w terenie nic nie znalazłam xD. Hmm... potem jest taki fajny na Miodowej (bodajże przystanek dalej..). Lubie tam chodzić- kiedyś znalazłam tam dwie fajne koszule.. Potem słyszałam że jest na Stradomskiej jakiś.. tak samo jak z tą Strowiślną nie znalazłam go... Dalej to jest na Lwowskiej (chyba dwa). Na Limanowskiego na wprost przystanku. Na rynku podgórskim jest chyba jeden. yy.. na św.Wawrzyńca jest taki genialny- zawsze można tam coś znaleźć- POLECAM xD... Potem to.. nie pamiętam ulicy, ale jest taki ciucholand na wspost przystanku tramwajowego. To gdzieś w okolicach Starowiślnej, Wawrzyńca... yy jadąc chyba 11-ką. no i.. jest też na Złotej jesini taki tani sklep z ubraniami SNC.. czasami warto go odwiedzić- ja kiedyś kupiłam sobie tam takie fajne szorty, które później będąc w galerii były na wystawie w sklepie coloseum ;-D Ale najlepszy myślę że jest.. yy na tomeksie... tzn tam koło namiotu... Tam jest najwięcej fajnych rzeczy- kiedyś znalazłam tam idealnie dopasaowaną marynarkę.. Myślę że pomimo wszystko warto chodzic do second handów.... Oszczędza się kasę, można znaleźć coś orginalnego i.. jest sie ekologicznym :-). To żadna ujma Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciucholandowa wariatka
hej, ja zawsze znajde cos dla siebie w takim duzym ciucholandzie na azorach. ale tam maja drogo. ostatnio kolezanka polecila mi fajny ciucholand za radiem krakow, ciuszkowo sie nazywa, ulicy dokladnie nie pamietam ale to przecznica od Kazimierza Wlk. fajnie i niedrogo, a poza tym skupuja ciuszki i wlasnie robie porzadek w szafie i sie tam wybieram pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errr
w krakowie jest na ul.kosciuszki i na rogu krowoderskiej i alei Słowackiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banalna niebanalna
podnoszę! Polecicie coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×