Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PRZEPRASZAM

UDAWANE DZIEWCICTWO!!!!!!

Polecane posty

Gość PRZEPRASZAM

JESTEM Z FACETEOD POL ROKU MYSLIMY O SEKSIE ON JEST PRAWICZKIEM JA MAM SWOJ PIERWSZY RAZ ZA SOBA.....CZY DA SIE PRZED NIM UDAWAC DZIEWICTWO ?CZY SIE ZORIENTUJE?CHCE ZEBYSCIE ODPOWIEDZIELI TYLKO NA TO PYTANIE NIE CHCE TEKSTOW W STYLU JAK MOZESZ PRZED NIM UDAWAC W TAKIEJ SPRAWIE I TAK DALEJ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne że sie da
udawaj nieśmiałą i zazenowaną, a wczesniej opowiedz mu, że trenowałaś akrobatykę , co wiąże sie z tym, ze nie ma szans byc miała błone fizycznie wiem, bo sama trenowałam i nie miałam zadnej błony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik__
Niektóre nie krwawią więc da się udawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo powiedz że używasz
tamponów takich wiekszych rozmiarów:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpopdc
po gówno! można!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, jesli jest prawiczkiem to raczej się nie skapnie, chyba, że tez cię okłamywał:) Najlepiej to udawaj że cię boli... jak bedzie w ciebie wchodził to delikatnie skurcz mięsnie twarzy, bedzie myslał, że własnie przebił błone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś się wygadasz
i zniszcysz związek, jak nie zaakceptuje to trudno ale lepiej powiedzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ida ada 28
nawet jesli nie był prawiczkiem to sie nie skapnie faceci tępawi są ;) tylko im sie wydaje, ze cwani a jeśli chcesz, żeby był też efekt krwawienia zawsze możecie zrobic to w ostatni dzien okresu, kiedy juz niczego praktycznie nie ma na majtkach a po włozeniu fiutek na pewno sie ubrudzi i coś wycieknie ;) możesz być dziewicą ile razy chcesz, jeśli frajerzy przykładają do tego wagę, to bedą robieni w chuja głupota rodzi głupotę, proste :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ze sie da
ja tez nie mialam zadnej blony, prawdopodobnie kiedys przerwalam ja tamponem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ze sie da
tylko pamietaj, oczy szeroko otwarte, badz przerazona i nie szalej za bardzo. Pozycja klasyczna a nie tam jakies fikusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sprawdzam czy kobieta
ma błonę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosta sprawa......
ja juz 3 razy udawałam dziewicę, nikt sie nie zorientował mój maz do dzis jest przekonany, ze byłam czysta jak lilia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są takie cwane szmatki. Kiedyś przez rok laska mi wmawiała że jest dziewicą. Po roku uprawialiśmy sex i okazało się że nie jest. Pierwszy raz uderzyłem kobietę i nawet sprawilo mi to przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też bym tak zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ....a ja sprawdzam czy kobi
ty chłopcze nawet nie wiesz jak błona wyglada, buehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosta sprawa......
jarooo, topik z fantazjami bdsm jest gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety coraz mnie normalnych
dziewczyn w tym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŻADNE FANTAZJE naprawdę niewiem dlaczego babm wydaje się że faceci nie wiedzą jak wygląda błona dziewicza. To już nie te czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo ci powim co zrobis: Rybay majom takie pyncherze zez powietrzym, coby sie nie potopiły - weźnies karaska. Wypatrosys. Weźnies jego pyncherz pławny i nalejes doń juchy barani. I wsadzis se wis gdzie... I jus. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomiura
moja zona byla dziewica,nasz 1-stosunek po slubie byl pelen pieszczot,ja bylem bardzo podniecony,zona troche sie bala,gdy duzy sliski czlonek wchodzil do szparki,wycofala sie,poglaskalem ja,rozszerzyla nogi,pod posladki-maly jasie,uniosla nogi,byla juz mokra w srodku,powoli wchodzilem,powoli zaczela podrapywac moje plecy,pchnalem mocniej,okrutnie mnie zadrapala,ale juz bylem w srodku,jeszcze dwa trzy ruchy,bolalo ja wytrysnalem w malej i wyjelem czlonka,nie bylo duzo krwi,nawet sciereczka na przescieradle byla czysta,potem dopiero zaczelo wyplyac nasienie sluz i czerona wydzielina,nastepne razy tez byly ostrozne,ale z czasem juz coraz piekniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa a świstak
siedzi i zawija je w te sreberka oj faceci... naiwni... nawet połowa z tych co deklarują dziewictwo nimi nie są, bo albo z zupełnie prozaicznych przypadków - typu ten tampon albo same sobie błonę hmmm "usunęły" ;) a wy szukajcie dalej, najlepiej jakąś z gwiazdą na wschodzie w tle - wtedy to już cud na pewno:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda jest
udawaną dziewicą :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....luizka
Oczywiście, że można. Mnie podczas pierwszego razu nic nie bolało, członek wszedł bez problemu, nie leciała mi krew, facet nawet zapytał się mnie, czy ja aby na pewno byłam dziewicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie to jak można upewnić sie czy dziewczyna jest dziewicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rzesz.....
nie można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz cipkę obejrzeć
dokładnie napewno dostrzeżesz błonę dziewiczą jak jest pęknięta to znaczy że zdzira kłamie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaaaaaaaaaaag
oczywiscie, facet doświadczony by sie zorientowal, niedoswiadzcony nie, udawaj ,ze cie bardzo boli i po wszytskim a moze on taki prawiczek jak ty dziewica??????????????? hah ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe. No możesz udawać. Mi podczas pierwszego stosunku krew nie leciała. Mój (były) facet myślal, że go w chuja robie, że niby kłamie. A ja naprawdę byłam dziewicą. Moja szczerość i tak nie została doceniona:( Więc jak chcesz to udawaj. Pozdrawiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×