Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tatlim

Blask Turcji...

Polecane posty

niebieskooka, gratulacje bycia pusta i naiwna, no ale dla niektorych lepiej, jak je polak bedzie wiezil w domu, albo maltretowal ;) Dziekujemy ci za troske o nasze dobro ;) Ale wiesz, ja nie mam 5 lat ani kreconych wloskow, wiem co dla mnie dobre, a tym bardziej wiem czego moge oczekiwac od mojego faceta, ktory nie wali drzwiami i oknami do polski czy niemiec , bo on akurat jest obywaletelm swiata, a ty niewiadomo czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie moj facet wysmial Twoja wypowiedz i stwierdzil ze byloby fajnie moc miec 10 zon, a jest muzulmaninem niebieskooka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zawsze ten sam argument :D Polak też pijak i też bije :D ! słusznie, tylko tacy quasifaceci u nas to znacznie mniejsza część w stosunku do fajowych i wychowanych panów, podczas gdy tam jest na odwrót: tylko niewielka część nadaje sie do życia, cała reszta jest do duupy :). no już dobrze dobrze, dziukusy są w deche :classic_cool: :D powodzenia bo się wam na bank przyda 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
Robotek... do turcji lece 18czerwca wiec jeszcze miesiąc... mam nadzieje odstresować sie po tym wszystkim... . Co do tekstwó o dzikusach... to ktoś o Tobie chyba powinien powiedziec, ze jesteś dzikuską skoro wypowiadasz sie o ludziach w takim znaczeniu... . Nie wszyscy ludzie wyjeżdzają ze swojego kraju... Tolga jest Oficerem i jakos nei słsyzalam nigdy, zeby chciał wyjechac... a przeciwnie, nie wyrażał sie zbyt dobrze o ludziach, którzy robia Turcji taką opinię... ale czy to ważne... czy jeśli o Polkach w Anglii, mówi się, ze to dziwki... to znacze, ze my takze nimi jestesmy? Otoz to... . Co do zon... to to bardziej Arabski zwyczaj... a nawet jesli jakis Turek by sie na to zdecydował to : a) pierwsza żona musi wyrażic na to zgode b) musi obie traktować tak samo : (czytaj) jesli jednej kupi złota bransoletke, drugiej tez musi taka kupic... kogo na to stać? A co do poglądów to istnieją jeszcze tacy Turcy, którzy cenią Nas... jako dziewczyny z za granicy za pracowitosc i oddanie, a nie materialną miłość, która jest bardzo powszechna w Turcji, a wiele matek kreuje swoje córeczki, na puste laleczki bez wykształcenia, których głownym celem jest znalezienie bogatego męża.... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotek
Mój Luby też się uśmiał....... A propos Koranu to jest zapis, że facet mógł mieć 4 żony ale to dawno temu kiedy wiele mężczyzn zginęło na wojnie i kobiety zostawały same, w tym przypadku zezwalano. Wg prawa wielożeństwo jest karalne tak jak u nas. Jest jeszcze coś takiego jak Metresa znana nam jako pani lekkich obyczajów no i to wygląda niestety tak jak u nas - na boczku jak nikt nie widzi. Taki jest świat wszędzie. Polak czy turek .......szlak mnie trafia jak czytam takie pierdoły od głupawych lasek, które nie wiedzą kto to jest facet. Oby zupa była za słona......niektórym pewnie to potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczek234
no nie wiem czy tak jak u nas. Jak u nas facet Cię zdradza to strzelasz mu w pysk i pakujesz walizki mu lub sobie. Tam on strzeli Ci z 2 razy w liścia i siedzisz cicho :O. Ja też o Turasach nie mam obrego zdania i nie będę mieć. Oby nigy nie wstąpili do EU :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
Mi sie wydaje, ze przez niektórych przebija tu też zazdrość... nie wyszlo Tobie... nie znaczy, ze nie wyjdzie Nam... a rad z serii: Turek jest zły, brudny i głupi wystarczająco dużo sie już nasluchałysmy... .Gdyby naprawde tacy byli tak wiele z Nas nie darzyłaby ich takimi uczuciami.. . Pozdrawiam serdecznie wszystkie zakochane i w Turkach i w Turcji.. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
A co do bicia... to szybciej ja strzele jemu z liścia niz on mi i on baaaardzo dobrze o tym wie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotek
Popieram Asik. byłam w Turcji i wcale takie potulne turczynki to nie są, turek też potrafi zarwać liścia od turczynki. sama dostanie ale odda.i własnie jest tak jak u nas jak dostanie to też pakuje manele i idzie do mamusi albo tatusia na skargę. ech dziewczyny.....kochamy przeciez ludzi a nie zwierzaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
Hmm ja zobacze dopiero za miesiąc dokładnie sytuacje,, jak to ono będzie sie zqacxhwaywał w Turcji,,, ale dobrze wie, ze nie da mi sie niczego przegadać... ze na wszystko mam odpowiedz i swoje zdanie.... i za to jak sam ujął tak bardzo mnie ceni. A co do bicia... to z moim charakterem nadawalabym sie na kurs jakiejs sztuki walki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczek234
yhym, strzeliłabyś a później byś wyląowała na ostrym dyżurze. Głupie naiwne blondyneczki co poleciała na krzaczaste małpy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie dziewczyny, kochamy ludzi :) Jesli ktos uwaza, ze moj facet jest dzikus, to ja moge powiedziec, ze zycze kazdej zeby spotkala na swojej drodze takiego dzikusa, bo jest wspanialy i wiem, ze reki na mnie nie podniesie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bo polski to swietny
towar eksportowy, brudasy i czarnuchy biora jak leci !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bo Polki to swietny
eksportowy, brudasy i czarnuchy biorą jak leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
Nie zniże sie do obleg chociaż cisną mi sie na usta... ale poziom Twojego IQ obliguje mnie do tego, zeby ci podarować... i dodam tylko tyle, ze ejstem brynetka-naturalna. A krzaków szukaj na wlasnym podwórku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotek
:-) ja też jestem czarna i kudłata :-) nic to pewnie swój swego znajdzie co się przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja sie nie bede klocic, bo przeciez oni wiedza wszystko najlepiej ;) Asiu masz racje, krzaki , to na podworku, no a brudu moze za uszami poszukac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotek
Asik fajnie Tobie już niedługo zobaczysz "kudłatych dzikusów". jak samopoczucie z tego powodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
Ehhhh juz nie moge sie doczekać aż zatopie sie w buszu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotek
super :-) :-) :-) jak to moja koleżanka mówi "niech wrogi patrzą i zazdraszczają"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i koniecznie nam Asik zdaj relacje z wyprawy do buszu ;) No i koniecznie zapytaj Tolge, czy mozesz byc 10 zona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotek
ale się uśmiałam :-) Kupimy Asi złote bransoletki i dołączymy do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
hehe już pytałam :D powiedział,ze musi zapytac tych pozostałych 9 :D a tak serio to ostatnio przeprowadził ze mna powazna rozmowe na temat mojego stanowiska wobec małzeństwa ;D Robi sie zabawnie;) Ale napewno opowiem wam wszystko.... oczywiście jak mnie nie zbije i nie wyląduje na intensywnej terapii:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotek
Asik kurka nie żartuj sobie. Pozdrawiam Twego Tolgę mój też jest na kablu u mnie. zostaw nam namiary jakby co to lecimy. wiecie co ja jak pierwszy raz leciałam do Swojego to zostawiłam adresy moim znajomym ale potem to tylko był ubaw ale co tam dmuchałam na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i daj znac jak sie lecialo z pionu na podloge ;) i czy mocno krew tryskala, oczywiscie czekamy tez na fotki ze szpitala no i polec nam jakies sklepy z czarczafami jak juz znajdziesz takie stylowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotek
w jakim mieście będziecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
A myslicie, ze będzie mnie na sznurku prowadził? czy jednak da mi troszke swobody... ?:) Fotki ze szpitala spróbuje załatwić... może będzie jakaś zachukana babka w ochronie, i da mi za paczke cukierków taśme z kamerek :D Hmm no ja też bądz co bądz mam zamiar zostawić namiary do neigo, ale to tak tylko na wszelki wypadek.. . A będziemy sobie rezydowali w Istanbule... i pod Istanbułem... no i pewnie gdzieś na wodzie z okazji tego, ze pewnie nie przepusci mi jakiegoś rejsu :D wkoncu marynarz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na powaznie , to zycze udanego wyjazdu i duzo duzo duzo jak najbardziej pozytywnych wrazen z wyjazdu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotek
Moje słonko mieszka w Adanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×