Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tatlim

Blask Turcji...

Polecane posty

Proponuje mila rozmowe,wymiane pogladow i ploteczek o Turcji lub zwiazkach z Turkami.Zaczynamy Dzeiwczyny od poczatku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
hehe jednak tutaj a nie na Gazta .pl :) ok może byc i tu :) PO pierwsze jest to miejsce w którym mówimy o dobrych wspomnieniach i relacjach z Turkami, osoby, które chcą powiedziec nam... jak bardzo jestesmy w błedzie... niech szybko stąd uciekaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja przykladam glowe do podusi...bede rano;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeby to bylo prawdziwe
to musza byc opisane doswiadczenia pozytywne i negatywne , jak maja byc tylko pozytywne to topic bez sensu , rownie dobrze Jaroslaw K przedstawi same sukcesy rzadzenia i wyjdzie ze mamy najlepszy rzad w historii swiata 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie,jesli ktos chce nam udzielac \"dobrych rad\"niech robi to gdzie indziej:-) Asik,padam doslownie z nog,musze sie przetransportowac do lozeczka;-) Do jutra,az sie doczekac nie moge!Nareszcie bedzie spokojnie:-* Slodkich snow:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby to bylo prawdziwe Nie bedziemy mialy nic przeciwko wymianie zdan,przeciez na tym to polega.Prosze tylko o zachowanie kultury wypowiedzi i powstrzymanie sie z wypisywaniem bajek typu\"moja sasiadka\" albo \"ja slyszalam\"... Dobrej nocki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeby to bylo prawdziwe
Ja moge pisac o Turcji bo mi sie tam nawet podobalo , Turkami sie nigdy nie interesowalem bo jestem facetem a Turczynki mi sie nie podobaja , nie potepiam Polek wiazacych sie z Turkami bo to ich sprawa , mi najbardziej z wygladu i charakteru podobaja sie latynoski i taka mam dziewczyne wiec nawet nie mam prawa . Pozdrawiam i zycze szczescia ale watpie ze bedziecie tutaj mialy spokoj :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
Chodzi o to,ze wąłsnie przeniosłysmy sie tu ze względu na dziwne wypowiedzi, z serii, Turcy są zli, a wy jestescie głupie... takich słów słuchac tu nie chcemy... jest podobny topic na ktorym takie tekstu pisac mozna, i tyle:) My chcemy podzielic sie tu dobrymi spostrzeżeniami:) Idz spac biedaczko bo padniesz :) poklikamy jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny, prorokuje, ze zaraz zleca sie tu gawrony :) ale na razie zycze milych snow! pa pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby to bylo prawdziwe, zyczymy szczescia w zwiazku z Twoja goraca latynoska :) co do rzadu to moze jeszcze bedzie najlepszy heheheh chociaz nie zapowiada sie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trudny temat
dla subiektywnych Polek zakochanych w Turkach: http://www.europarl.europa.eu/sides/getDoc.do?pubRef=-//EP//NONSGML+TA+P6-TA-2005-0287+0+DOC+PDF+V0//PL Turcy sa the best;) Co najgorsze taki klamliwe fakty podaja nie tylko osoby innej narodowosci niz Polska, ale w dodatku kobiety!!!!! Pewnie tanie zdziry ktorym sie nie udalo i nie maja pojecia o Turcji. To jest bulwersujace!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby to bylo prawdzie Zycze Ci szczescia,a moze lepiej Wam:-) I oczywiscie wszystkiego dobrego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Jestem na posterunku i proponuje totalne olanie tej dziecinady,juz sie nimi ktos zajmie.Skoro nie da sie po dobroci,trudno.... Jak tam samopoczucie? Milego dzioneczka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudny temat spadaj stad, to jest forum dla kulturalnych ludzi, ktorzy maja doswiadczenia w zwiazku z Turkami lub innymi obcokrajowcami albo interesuja sie turecka kultura, kuchnia, obyczajowoscia... a poza tym jak jestem zakochana to chyba oczywiste , z ejestem subiektywna..ale tylko w stosunku do mojego faceta!!!! a reszte mam dokladnie w dupie! jak Cie tak to boli to zacznij dzialac w amnesty international i daj nam znac o postepach... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trudny temat
Chcialy statystyki - maja - wiec ogolne wzburzenie!!! Bronily Turcji i Turkow - teraz wszystkich maja w dupie!!! HEhehe dobre;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudny temat Ja Cie prosze,wroc skad przyszedles.Ty sie chyba nie wyspales,z czytaniem problemy....ja nie zauwazylam,zeby ktoras z nas chciala jakiejs statystyki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik....
No tak, to było do przewidzenia...a czy ładnie nie prosiłysmy o brak tekstów na "NIE" w takim stylu.... ? :) cóz życie... w kazdym razie dziewczyny czekam na wasze historie dotyczące znajomosci z Turkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amant Ciezko Ci sie bedzie do tej mysli przyzwyczaic,ale Twoje prowokacje zaczynaja mnie smieszyc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik,nie przejmuj sie,niech sie chlopaki powyzywaja w wirtualnym swiecie,bo w realu zapewne sami dostaja lanie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O bossssszzzze!! weszlam na 1 z topikow amancika i widze, ze szuka dziewczyny!!!! powodzeeeenia!! jak na razie bez wiekszych sukcesow...i czemu mnie to nie dziwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
Ludzie sa po prostu zalośni.... :) co on tu robi:P .... Oppowie mi, którac z was jak zaczeła i jak trwa wasza historia z Turkami?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yavrum to pewnie dlatego amant wypowiada sie tak zle o Turkach,mysli,ze to ich wina,ze Polki go niechca:-) Asik, od czego tu zaczac??? Od dwoch lat,naleze do najszczesliwszych kobiet na ziemi.Sprawil to moj chlopak.Poznawalismy sie prawie rok,spotykalismy sie na roznych gruntach i mialam okazje zobaczyc jakim jest czlowiekiem.Ma wielkie serce,dba o mnie i otacza mnie najlepsza opieka o jakiej mozna tylko marzyc....Zycie jest piekne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
Miło to słyszeć... a jakieś szczegóły, gdzie sie widujecie, w jakim jestescie wieku... jak ma na imie;) jak widzisz wasza przyszłosc i jak sie poznaliscie.... wszystko wszystko wszystko:) jestem bardzo ciekawa:) Moja hostoria dopiero sie zaczyna... wiec miło będzie posłuchac jak to wygląda u innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My juz od dluzszego czasu mieszkamy razem.oboje jestesmy juz po \"cwierci wieku\",poznalismy sie w smieszny sposob...Kolezanka pracowala w knajpie,czasami ja odwiedzalam,widzialam go tam nieraz,ale nie rozmawialismy ani razu.Po jakims czasie okazalo sie ze mamy wspolnych znajomych i tak nas polaczylo:-)....samo to mowi za siebie,w zaden sposobnie probowal mnie \"wyrwac\",a ja na niego nie \"lecialam\",poprostu poznali nas znajomi i sami postanowilismy sie poznac blizej. A jak jest u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
No to miło:) U mnie w sumie to jeszcze nie wiadoma sytuacja:) Ponzlaismy sie na plaży we Wloszech, zapytal mnie czy umiem przeczytac jkas reklamówke po wlosku bo szukali z kolegami jakiegos miejsca gdzie mozna potanczyc:) odpowiedzialam,ze nie wiem co to ejst bo jestem z Polski... jak sie okazalo moj nowy znajomy to Turecki Oficer marynarki wojennej... spedzilismy milo kilka dni i obiecalismy sobie, ze jesli za 3 lata nie ebdziemy w stalych zwiazach to umówimy sie gdzies na swiecie i spotkamy... jednak... od tamtego czasu mamy ze soba taki sweitny kontakt, ze zaproponowal mi odwiedziny w istanbule... uwielbiam podroze i zastanawiam sie wlasnie nad taka wizytą:).. ale jestem dobrej mysli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×