Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anuszka...

suuuucha skóra - czym nawilżyć ale nie dostać krost????

Polecane posty

Gość tanieidobre
Wciearwj w mokrą skórę olej lniany. Można także na twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etertetete
a może masz łzs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oleju lnianego nie stosowałam, ale polecam olej rzepakowy - ma baaaardzo dużo witaminy E, która regeneruje i odżywia skórę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heidy99
Myślę, że mogę pomóc : cetaphil.pl używałam przez wiele miesięcy i się nie zawiodłam. Przede wszystkim nawilża i dodatkowo oczyszcza skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tia... i jeszcze usuwa ciąże i sznurówki wiąże, co nie, spamerku? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi22
Mam sposub babciny troche banana i lyzeczka smietany wymieszac to razem i nałożyc na czoło 2 razy to powtyrzysz i zapomnisz o problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwostin krem intensywnie nawilżający, produkt apteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre nawilżenie skóry pochodzi z wewnątrz, powierzchowne nawilżanie skóry pomaga na jakiś czas, ale nie zmieni struktury skóry, za nawilżenie skóry odpowiadają kwasy wielonienasycone i to ich brak w organizmie jest główną ( ale nie jedyną oczywiście) przyczyną suchej skóry. Ponadto kwasy wielonienasycone są głównym składnikiem błon otaczających komórki skóry, jeżeli nie stosujemy antyoksydantów błony są atakowane i niszczone przez wolne rodniki, jest niedrogi sposób by zabezpieczyć komórki przed wolnym tlenem i zwiększyć nawilżenie skóry, jeżeli masz poważnie suchą skórę to wypróbuj ten sposób powiedzmy przez 2 tygodnie, powinny być już widoczne pierwsze zmiany więcej, TUTAJ: http://kolagendlakobiet.pl/jak-nawilzyc-skore/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem warto wybrać się do dermatologa. Taka dolegliwość ma najczęściej głębsze objawy, dlatego warto się przebadać. Przyczyną może być np. jakiś stan zapalny. Dobre są takie kremy apteczne robione na zamówienie, ale to może wypisać lekarz tylko. Ja mam swojego dermatologa w http://www.ultramedic.com.pl/ - bardzo pomocny lekarz. Pomógł mi, bo ja miałam strasznie tłustą skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Jesli potrzebujesz dla swojej skóry zdrowego wyglądu i skutecznego nawilżenia zapraszamy do naszego sklepu internetowego www.cofamyczas.pl w naszej ofercie znajdziecie cudowny 100% Czysty Kwas Hialuronowy JabaLabs o niskiej masie cząsteczkowej sprawia, że skóra jest gładka i nawilżona. Zapraszamy do zapoznania się z nasza pełną ofertą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kadlicka
Przy takim problemie powinnaś używać kosmetyków z kolagenem, takich jak ten http://bioage.pl/ Royal Collagen jest świetny, jeśli chodzi o regenerację skóry i na pewno nie pożałujesz wydanych pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlena_lena
mi pomógł oeparol hydrosense. miałam bardzo suchą skórę wokół ust (prawdopodobnie stosowałam zbyt silny żel do twarzy) i skóra rolowała mi się i wysuszała. miesiąc stosowania i wszystko się jakoś uregulowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Kowalska
Ja polecam zabieg FLOATINGU, który daje cudowny efekt jeśli chodzi o skórę, rewelacyjnie ją NAWILŻA I WYGŁADZA. Ja korzystałam z takiego zabiegu w Spa Solnym Tarita w Krakowie. Mają tam mały basen mieszczący maks. 2 osoby, wypełniony jest on Oryginalną Solanką z Zabłocia o stężeniu soli 28%, co daje efekt kąpieli w Morzu Martwym. Unosimy się na wodzie przez 50 minut w idealnej ciszy, słysząc tylko dźwięki kojącej muzyki. Zabieg nie tylko maksymalnie relaksuje, odpręża i dodaje energii, ale także cudownie wpływa na skórę. Po nim skóra jest niesamowicie gładka, szybciej goją się rany, pomaga w walce z cellulitem, odżywia włosy. Dodatkowo:zwalcza bóle stawów i mięśni, pobudza krążenie krwi, ujędrnia, wygładza skórę i hamuje jej starzenie się, pomaga w koncentracji, odnawia i wyostrza zmysły oraz maksymalnie relaksuje i odpręża. Jest on polecany osobom żyjącym w ciagłym biegu, w stresie oraz takim które chca się zatroszczyć o swoją skórę, samopoczucie i zdrowie. Polecam skorzystać. Solanka jest to zdrowotny naturalny produkt wykorzystywany w Uzdrowisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abigalle
Myślę, że najłatwiejszym i najszybszym sposobem, na nawilżenie ciała jest używanie oliwki pielęgnacyjnej. Ostatnio trafiłam na bardzo fajną, naturalną oliwkę od Korany. Używam ją co drugi dzień po kąpieli i jestem bardzo zadowolona z jej działania :) Doskonale nawilża oraz wygładza skórę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na pewno moge polecic coś co mnie pomaga a mianowicie krem Sensilis a dokładnie ten z serii Glacier. Naprawde jest rewelacyjny i powiem Wam ze doskonale radzi sobie wlasnie jesli chodzi o nawilżenie naszej skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gooowno sreel SPAMÓWO OBSRRRANA! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam Ci smarować twarz olejem kokosowym na noc. Olej świetenie regeneruje naskórek, głęboko go nawilża i zabezpiecza. Dodatkowo działa przeciwbakteryjnie więc na pewno nie dostaniesz krost. Dodatkowy efekt to działą przeciwzmarszczkowo :) poelcam Ci tenhttp://hh-life.pl/produkt/olej-kokosowy-ekogram-280g/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może Neoglandyna? Jest to suplement diety który świetnie działa na skórę, poprawia jej kondycję, odżywia ją. Przy okazji wpływa też na paznokcie i włosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anuszka ja wielokrotnie probowalam dobrac odpowiedni krem do mojej cery ale za kazdym razem bylo to cos nietrafionego. Albo wychodzily mi pryszcze albo skora sie zlupiala. Potem koleżanka polecila mi grand lubicza i tam spa. Dlugo sie nosilam z tym zeby tam pojechac ale nie zaluje ze to zrobilam bo efekt byl naprawde super. No i panie stamtad fajnie dobraly mi krem do mojej cery bo sie na tym znaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonica8
U mnie na przykład większość kosmetyków sklepowych powoduje różnego rodzaju uczulania, stąd wybrałam się do wybrałam się do swojego dermatologa w centrum medycznym marki. Dostałam maść, którą zamówiłam w aptece. Maść świetnie nawilża, a nie natłuszcza, co w moim przypadku jest bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkim co antybakteryjne i alergiczne. Spróbuj z serii Floslek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, wybór odpowiedniego kremu przy wysuszonej skórze jest kluczową sprawą. Kosmetyki stosowane do ochrony skóry atopowej nie powinny zawierać parabenów, sztucznych barwników i substancji zapachowych, który może wywoływać podrażnienia. Ze swojej strony polecam hipoalergiczne emolienty Demsa, oparte na naturalnych składnikach o działaniu łagodzącym swędzenie, antybakteryjnym i nawilżającym. W razie dalszych pytań pozostaję do dyspozycji, Online Ekspert marki Demsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim super sposobem na to, żeby skórę nawilżyć są kąpiele solankowe. Po nich skóra wygląda fantastycznie, jest nawilżona, bardziej elastyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz wiedzieć więcej jak radzić sobie z niedoskonałościami skóry? Zapraszam do Szkoły Delta Edukacja na kierunek Technik Usług Kosmetycznych! Na profesjonalnie prowadzonych zajęciach poznasz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania z zakresu kosmetyki! W szkole Delta Edukacja nie ma żadnych ukrytych kosztów. Nie podpisuje się umowy!- Zapraszam do zapisu! Szkoła mieści się na ul. Szewskiej 17/1 , numer telefonu 798149906 . Pozdrawiamy- Delta Edukacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEmanuela
dla suchej skóry wystarczy dobry żel aloesowy i można go stosować nawet codziennie. u mnie fajnie się sprawdził żel od Skin79 z wysoką zawartością aloesu. Nie wyskakuje mi nic po tym, a nawet jak kilka krostek miałam na początek, to żel własnie się ich ładnie pozbył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Develop
Mam żel z aloesem od Floslek. Rzeczywiście to cudo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyś
krem aktywny eloderm. Kupisz w aptece :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarianna
Zdecydowanie cetaphil md dermoprotektor, nie ma lepszego jeśli chodzi o to żeby dobrze nawilżyć, ale nie obciążyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×