Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Wkurwiona na maksa

Nie zapłacono mi faktury za 1000. Gdzie szukać pomocy?

Polecane posty

Gość Wkurwiona na maksa

jeszcze raz bo temat sie nie otwiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mzk.
windykacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danu
Jak chcesz to Ci pomoge. 50% dla mnie !~!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkurwiona na maksa
za uslugi zwiazane z korekta tekstow dla biura. Mam nawet podpisane zlecenie. Minal tydzien i nie zaplacone a ja musze stawke VAT zaplacic Urzedowi skarbowemu. Chuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy w tym zleceniu jest cokolwiek nt. zaplaty? Tzn. terminu itp.? Mysle, ze mozesz zadzwonic do inspekcji pracy na poczatek i tam spytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkurwiona na maksa
Dzieki Katarina :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie - sprawdz co jest napisane na zleceniu odnosnie zaplaty (o ile cos jest). Aha - sprawdz tez fakture, ktora wystawilas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bratka78

Ja jak miałam problem z jednym klientem to po prostu zwróciłam się z prośbą do profesjonalnej firmy takiej jak Solventoir. Dzięki nie odzyskałam należne mi pieniądze za nie zapłacone faktury. A dodam jeszcze, że klient się wymigiwał od płatności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalau

najlepiej  poprosic kogos kto sie na tym zna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tachini

Nam też profesjonalna firma pomogła - Kancelaria Ultimatum. Dochodzenie Wierzytelności to wcale nie taka łatwa sprawa więc lepiej jednak oddać to profesjonalistom 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiaMikusz

Czyli najlepiej jakąs kancelarię. Z mojej strony bardzo polecam Solventoir. pomogli mi odzyskać własnie pieniądze za niezapłaconą fakturę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, doris9 napisał:

A co powiecie o Kaczmarski Inkasso?  

jaki masz problem, że szukasz firmy windykacyjnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.09.2020 o 18:05, tymek69 napisał:

jaki masz problem, że szukasz firmy windykacyjnej?

Ja na szczęście żadnego. Szukam dla przyjaciela dobrej firmy, bo jak się pewnie domyślasz, nie może odzyskać pieniędzy... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.02.2007 o 11:49, Gość W...iona na maksa napisał:

jeszcze raz bo temat sie nie otwiera 

1. Dogadaj się

2. Wystaw notę odsetkową

3. Możesz straszyć jakimiś firmami windykacyjnymi

4. Olej to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2020 o 10:09, doris9 napisał:

Ja na szczęście żadnego. Szukam dla przyjaciela dobrej firmy, bo jak się pewnie domyślasz, nie może odzyskać pieniędzy... 

Niestety jest to straszne, że ludzie w dzisiejszych czasach nie mogą odzyskać pieniędzy. Dobrze, że są jeszcze firmy który pomagają rozwiązać ten problem. Jednak trzeba porządnie przeczesać internet aby znaleźć godną polecenia firmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2020 o 10:09, doris9 napisał:

. Szukam dla przyjaciela dobrej firmy, bo jak się pewnie domyślasz, nie może odzyskać pieniędzy... 

to ostatnio bardzo popularny temat w terazniejszych czasach. grunt to zlapac firmę która ma jasne i czytelne warunki

Dnia 12.09.2020 o 16:56, elfik10 napisał:

Niestety jest to straszne, że ludzie w dzisiejszych czasach nie mogą odzyskać pieniędzy. Dobrze, że są jeszcze firmy który pomagają rozwiązać ten problem. Jednak trzeba porządnie przeczesać internet aby znaleźć godną polecenia firmę

wiekszość zlych opinii wynika od osob które mają dlugi, a nie są klienteami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Witajcie! Jestem Doradcą Online Kaczmarski Group. Chętnie odpowiem na wszelkie Wasze pytania odnośnie systemu wymiany informacji gospodarczych KRD BIG S.A. oraz kompleksowych działań windykacyjnych w ramach Kaczmarski Inkasso. Pytania możecie zostawiać w komentarzach pod wpisem. Pozdrawiam, Monika, Doradca Online Kaczmarski Group

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2020 o 10:09, doris9 napisał:

Ja na szczęście żadnego. Szukam dla przyjaciela dobrej firmy, bo jak się pewnie domyślasz, nie może odzyskać pieniędzy... 

Witaj Doris9!

Zapraszam do zapoznania się z naszą oferta na stronie https://kaczmarski.pl/ Kaczmarski Inkasso posiada 25-letnie doświadczenie w windykacji spraw gospodarczych na zlecenie. Zatrudniamy ponad 250 wysokiej klasy specjalistów, którzy zapewniają najwyższy standard obsługi klientom ze wszystkich branż.

Pozdrawiam, Monika, Doradca Online Kaczmarski Group

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2020 o 10:09, doris9 napisał:

Ja na szczęście żadnego. Szukam dla przyjaciela dobrej firmy, bo jak się pewnie domyślasz, nie może odzyskać pieniędzy... 

Witaj Doris9!

Zapraszam do zapoznania się z naszą oferta na stronie https://kaczmarski.pl/ Kaczmarski Inkasso posiada 25-letnie doświadczenie w windykacji spraw gospodarczych na zlecenie. Zatrudniamy ponad 250 wysokiej klasy specjalistów, którzy zapewniają najwyższy standard obsługi klientom ze wszystkich branż.

Pozdrawiam, Monika, Doradca Online Kaczmarski Group

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@elfik10 no czasami jest naprawdę bardzo ciężko, żeby odzyskać pieniądze. Nawet z pomocą...

@Doradco jak szybko można spodziewać się rezultatów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2020 o 18:21, doris9 napisał:

@elfik10 no czasami jest naprawdę bardzo ciężko, żeby odzyskać pieniądze. Nawet z pomocą...

@Doradco jak szybko można spodziewać się rezultatów?

Jeżeli trafisz na rzetelną firmę, to nie widzę trudności do odzyskania. Wydaje mi się, że trzeba dobrze trafić 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2020 o 18:52, elfik10 napisał:

Jeżeli trafisz na rzetelną firmę, to nie widzę trudności do odzyskania. Wydaje mi się, że trzeba dobrze trafić 

 

Tak, tylko weź na taką traf.... To wbrew pozorom nie zawsze jest takie proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2020 o 18:21, doris9 napisał:

@Doradco jak szybko można spodziewać się rezultatów?

wydaje mi się, że to wszystko zależy od wysokości kwoty.

 

59 minut temu, doris9 napisał:

Tak, tylko weź na taką traf.... To wbrew pozorom nie zawsze jest takie proste.

jasne i czytelne warunki są nawjażniejsze. konkretne informacje i czekamy na rezultaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2020 o 16:56, elfik10 napisał:

Niestety jest to straszne, że ludzie w dzisiejszych czasach nie mogą odzyskać pieniędzy. Dobrze, że są jeszcze firmy który pomagają rozwiązać ten problem. Jednak trzeba porządnie przeczesać internet aby znaleźć godną polecenia firmę

W dzisiejszych czasach to raczej normalne,  że ludzie nie mogą odzyskać swoich pieniędzy. Setki pustych przepisów, brak możliwości skutecznego działania, tylko wyspecjalizowane firmy sobie z tym radzą.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2020 o 11:09, tymek69 napisał:

wydaje mi się, że to wszystko zależy od wysokości kwoty.

jasne i czytelne warunki są nawjażniejsze. konkretne informacje i czekamy na rezultaty.

No pewnie wszystko zależy od wysokości kwoty no i jaka w końcu to jest sprawa. Z jedną pójdzie łatwiej, a z drugą będzie trzeba więcej czasu

Dokładnie, zgadzam się 🙂 Przede wszystkim warto zaznajomić się ze wszystkim warunkami, żeby potem po prostu się nie rozczarować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×