Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość yasminelle sa bardzo szkodliwe
nie bierzcie tego syfu. ja mam przez nie teraz klopoty z zylakami a bralam tylko 3 mce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badylek
ja biore tabsy od 4 miesiecy.na poczatku mialam harmonet,ale zle sie po nim czulam,wiec po miesiacu lekarz zmienil mi na yasmine.czulam sie po nich dobrze,nie zgrublam,piersi mi urosly,tylko mialam troche zmienne nastroje i zauwazylam maly cellulit :( za tydzien zaczynam yasminelle.mam nadzieje,ze humor mi sie po nich poprawi i cellulit zniknie.myslicie ze jest to mozliwe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia6767
biore drugie opakowanie..i tragedia nie dosc ze cala w pryszczach to na dodatek..jest tak sucho:|w pierwszym miesiacu bylo wrecz przeciwnie..mial ktos taki problem?:( chyba musze zmienic tabletki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pół godziny temu wzięłam już 10 tabletke i dalej nie odczuwam żadnych zmian no może tylko to że ciągle mi sie chce sikać i mnie swędzi \"tam\" ale to nie wiem czy przez tabsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niumka
wiecieco? czytając to form najłaywiej jest sie zniechęcić do jakichkolwiek tabletek... ale prawda jest taka, że ktoś kto nie maproblemów nie pisze na forach i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niumka
przepraszam za błędy, to z rozpędu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nena17
Witam dziewczyny ! Mam do Was pytanie . Ponieważ wyjeżdżam na wakacje potrzebuję tabletek które przesuną mi okres (niestety w dzień wyjazdu przewiduję miesiączkę ;/ ) Może któraś z Was wie które tabletki wybrać Yasminelle czy Diane-35 ? . Szukam na różnych forach i odpowiedzi nie mogłam znaleźć , a każda z nas wie że okres w wakacje to nic przyjemnego ;] z góry przepraszam za pytanie niezbyt na temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurinko5
nena17---- jezeli wybierasz pomiedzy tymi dwoma to zdecydowanie yasminelle.Diane generalnie stosuje sie w celach stricte leczniczych z jakimis zaburzeniami hormonalnymi .Dla mlodej zdrowej osoby nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama brała tabletki 2 generacji, nie napisze dokładnie jakie bo nie pamietam w tej chwili i nie chce pisać bzdur:)Mama miala zylaki, była po 3 ciażach i miała koło czterdziestki:) Po tabsach nie miala zadnej zakrzepicy, zylaki nie powiekszyły sie.Teraz już nie bierze bo wiek nie pozwala na to:(Dobry ginekolog to podstawa!Zrobi badania, obejzy, zapyta. Mi lekarka zapisała yasmin wiedząc ze jestem w grupie ryzyka. I co?I nic!Ja mam teraz zylaka, bole nog, dziwne kłucia w całym ciele a ona nawet nie dala mi skierowania na badanie krwi bo twierdzi, ze to na pewno nie zakrzepica:(Musze zrobic prywatnie badania i denerwować sie ze mam jakas zakrzepice czy cholera wie co no bo skad te bółe i kłucia:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka a prawda jest taka, ze kazdy reaguje indywidualnie- wplyw na dzialanie uboczne tabletek ma stan zdrowia, zazywanie innych lekow, przebyte wczesniej (a czesto niezdiagnozowane choroby) i oczywiscie prowadzony styl zycia. przede wszystkim to bez paniki i siania zametu. jesli macie watpliwosci co do tabletek to idzcie do swojego ginekologa czy poloznej, oni maja wiksza wiedze niz wszystkie wasze kolezanki razem wziete. sama stosuje hormony juz blisko 3 lata z przerwami. bralam microgynon, harmonet, novynette, cerazette a teraz yasminelle- mam skutki uboczne, ale bylam na to przygotowana, bo nawet po zwyklej aspirynie mozna sie gorzej poczuc. dziewczyny glowa do gory :) antykoncepcja ma nam pomagac, dawac radosc z zycia a nie dostarczac kolejnych stresow :) pozdrawiam wszystkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Do tej pory brałam Mercilon, miesiąc temu zaczęłam yasminelle. To już 5 dzień bez tabletek a ja do tej pory nie dostałam okresu, miałam plamienie i bóle brzucha. Czy może to wynikać ze zmiany tabletek lub przeziębienia, czy też za 2 dni mam się zacząć poważnie martwić i iść do lekarza? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwkap
Witam Ja yasminelle brałam 3 miesiące i tragedia, sucha skóra, cera - pełno pryszczy, suchość, pajączki na nogach, zmienne nastroje których mój mąż zreszta tak samo jak ja miał dosyć a na dodatek grzybica której nigdy nie miałam. Teraz miesiąc jestem bez brania i wszystko wraca do nomy oprocz wagi bo niby miałam schudnąć po tych super tabletkach a przytyłam ponad 3 kilogramy nigdy więcej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_17
hej. ja tez mam straszne pryszcze po tych tabletkach ;/ mialam nadzieje ze chociaz piersi mi urosna bo mam z nimi problem - wielki :(. a tak poza tym to przytylam i zrobil mi sie cellulit :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Do tej pory brałam Mercilon, miesiąc temu zaczęłam yasminelle. To już 5 dzień bez tabletek a ja do tej pory nie dostałam okresu, miałam plamienie i bóle brzucha. Czy może to wynikać ze zmiany tabletek lub przeziębienia, czy też za 2 dni mam się zacząć poważnie martwić i iść do lekarza? pozdrawiam Chcialam tylko dodac, ze ginekolog powiedziala, ze moge przejsc z mercilonu na yasminelle tak po prostu, czyli przestałam brać mercilon i po 7 dniach odstawienia i krwawienia zaczelam yasminelle. Denerwuje sie, bo zawsze okres zaczynal sie po 2 dniu odstawienia, a teraz juz 5 i nic.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyanne
mozna zapytac? nie wiem co lepsze yasmin czy yasminelle? czym sie roznia? biore yasmin od 1 roku i zastanawiam sie nad zmiana tabletek. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość . . . .j
Aurinko...nie bylam u chirurga,ginekolog powiedzial mi zebym odstawila tabletki twierdzac,ze zylaki i problemy z zylami to nie od tabletek i zebym poszla najpierw do internisty i zeby on mi przepisal reszte badan. hm...ide do lekarza w piatek,moze do piatku jeszcze wezme te dwie tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurinko5
....... ---- ja bym juz nie brala....tabletki nie sa przyczyna zylakow ale mialy duzy udzial w ich tworzeniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aurinko.. mam pytanie. zawsze mialam strasznie bolesne miesiączki. jednak od pół roku stosuje tabletki a od dwóch yasminelle i zawsze było wspaniala! w ogóle nie czułam, że mam okres.. a dziasiaj? dzisiaj obudził mnie okres po drugim opakowaniu yasminelle.. i MASAKRA! potworny ból brzucha.. i wymioty.. nie było czym no to żółcią.. musiałam leżec, co mi się nigdy wcześniej nie zdarzało. i tu pojawia się moje pytanie. ostatnio byłam chora, miałam gorączkę, do tej pory smarkam no i oczywiście brałam różne leki (aspiryna, paraceramol, akatar). z ulotki wiem, że składniki tych tabletek nie mają wpływu na yasminelle.. ale może przez samo osłabienie organizmu jest możliwe, że yasminelle zmniejszyły swoje działanie? bo czuję się normalnie jak przed braniem tabletek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurinko5
dzemika--- na pewno nie zmniejszyly dzialania.Jezeli chodzi o bole brzucha....nie wiem czy to Cie pocieszy ale ja z tym walcze odkad zaczelam miesiaczkowac,do dzis dostaje na 2 dni zwolneinie lekarskie..zadne tabletki antykoncepcyjne mi nie pomogly a po yasminelle moje bole brzucha osiagaly apogeum.Moja rada na przyszlosc -- na pare dni przed okresem lykaj sobie aspiryne, ona troche krew rozrzedzi, skrzepy nie beda blokowaly wiec bol sie zmniejszy.TAk mi poradzila tez 2 lata temu moja ginekolog i teraz wiem dlaczego...jestem jej za to bardzo wdzieczna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam aurinko, mogłabyś przeczytać co napisałam i coś mi doradzić? powinnam po prostu zacząć w sob nowe opakowanie i przyjąć że brak okresu spowodowany jest zmiana tabletek czy jednak od razu iść do lekarza ?;\\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurinko5
MOim zdaniem te plamienia ktore mialas to byl okres.Tak sie moze zdarzyc, tym bardziej ze te tabletki roznia sie skladem.Wez drugie opakowanie i potem powinno juz byc ok.Ale dla spokojnosci zawsze mozesz upewnic sie u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość negatyw
Jak czytam te komentarze to śmiać się chce. Co ta aurinko to jakaś wyrocznia!! O ile wiadomo to jeszcze studiuję medycynę ja również i to na 5 roku ale takich porad nie dawałbym. Dziewczyny miejcie trochę rozumu i jak macie pytanie dotyczące problemów zdrowotnych to dzwońcie lub idźcie do ginekologa a nie sugerujcie się opiniami studentki medycyny która podobnie jak ja ma wiele do przyswojenia...różnica w tym że ja się nie utożsamiam z lekarzem bo nim jeszcze nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne ale z takimi pierdołami jak piszemy do aurinko, nie będziemy niegać co 2dni do ginekologa!!!! ona nie mówi nam co mamy robić tylko dotadza, a wiadomo że jeśli będzie coś poważnego to udamy się do lekarza! nie będę z każdym pytaniem biegać do gin i płacić za to 60 zł!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oonna
hejka:)mam.do.was.male.pytanko:)otoz.biore.yasminelle.od.tygodnia.i.na.twarzy.oraz.na.dekoldzie.pojawilo.mi.sie.pelno.malych.krorostek.i.zaskornikow...czy.to.moze.mi.przesc?czy.ktoras.z.was.mala.podobnie?dzeiki.za.odp:)pozdrwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasdfdf
@oonna: SPACJA się zepsuła ? ------------------------------------------------------------------------ Ps. Ja pierdziele... czytajcie "instrukcję obsługi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość . . . ktoś mi zajął mój nick
biore tabletki do jutra jeszcze,te dwa dni mnie nie zbawią,a jutro mam wizyte u kolejnego lekarza. mam tylko pytanie odnośnie tej nieszczęsnej płodności po odstawieniu tabletek...ile ona sie utrzymuje? i w ogóle na czym to polega? ginekolog powiedział mi bardzo naukowo: po prostu pani będzie miała więcej jajeczek. chyba z kurą mnie pomylił ;) pozdrawiam. co do aurinko i jej porad to mnie osobiście jej porady bardzo pomogły i w niczym nie różniły się od porad lekarzy z którymi rozmawiałam. z tą różnicą,że tutaj wszytko odbywa się bez stresu,a ja od tygodnia codziennie latam po lekarzach i już nerwicy niedługo się nabawię...taka ta służba zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzasa
d?o...negatyw jeśli jesteś studentem medycyny to dlaczego nie piszesz że nic nie uczycie sie o pigułkach anty? wiem od lekarza że właściwie nie ogarniają tego problemu bo skąd? tylko po rozwalającym się zdrowiu dziewczyn widać jak wszystkim przepraszam większości zależy na zdrowiu kobiet kupa śmiechu!!! dziewczyny opamiętajcie się zobaczcie co się z wami dzieje czy to jest normalne???a życie jeszcze przed wami czyli nami obyście dotrwały i to w zdrowiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×