Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość oonnaa
no niestety sie popsula. ale teraz juz jest wszystko ok :) a co do mojego pytania, fakt, jest na ulotce napisane ze dzilaniem niepozadanym moze byc tradzik, ale nie wiem czy i sie cos takiego nie zrobilo po prostu na poczatku brania tabletek :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzasa, my biorąc tabsy bierzemy je swiadomie wiedzac ze groza nam skutki uboczne jak i po jedzeniu ketchupu czy cheesburgerów, po co nam to piszesz? mamy własne rozumy. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzasa!!!!!! pijesz-będziesz mieć raka wątroby albo żołądka palisz-rak płuc opalasz się-rak skóry barwniki i konserwanty w żywności-zobaczymy jakie mutanty będą za kilka latek a co do tabletek to oprócz tych skutków ubocznych które ma każdy lek, mają także korzyści dla wielu z nas, a sprawa antykoncepcji jest dla wielu na drugim miejscu po prostu przyjemne z pożytecznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieniaa13
Hej mam bardzo duży problem Zapomniałam wziąsc tabletke wczoraj co teraz. Zawsze biore o 21 zapomniałam, dzis gdy sie tylko obudziłam to sie zorientowałam i wziełam ja o 5:30 czy powinnam wziasć jeszcze jedną czy wystarczy jak wezme o 21. chce dodac ze wczoraj sie ko9chałam ze swoim chłopakiem i poszlismy na całośc POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsaddfasda
@kasieniaa13: A masz opakowanie Yasminell... pewnie tak , to po co zadajesz głupie pytania ? Tam jest wszystko napisane , jak nie na opakowaniu to w "instrukcji" obsługi. Przeczytaj sobie ... jest na stronie 31. A jak nie masz opakowania i instrukcji to twój błąd. POMINIĘCIA ZAŻYCIA YASMINELLE -Jeżeli minęło MNIEJ NIŻ 12 GODZIN od pominięcia tabletki, ochrona przed ciążą nie jest zmniejszona. Tabletkę należy przyjąć, tak szybko jak to możliwe, a następnie przyjmować kolejne tabletki o zwykłej porze. LENIUCH!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oonnaa
ja za yasminelle zaplacilam nieclae 40 zl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ania...
cześć wszystkim! ja z takim pytankiem... nigdy nie brałam jeszcze żadnych tabletek i chciałam wiedzieć czy to jest bezpieczne? mam zacząć brać yasminelle i tak się właśnie zastanawiam. dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam małe pytanko do Was. :) pierwszą tabletkę Yasminelle wzięłam ok 10-12 godzin po rozpoczęciu okresu. Obecnie jestem po czwartej tablecte (biorę zawsze o tej samej porze), i dzisiaj kochałam się ze swoim chłopakiem bez żadnego zabezpieczenia... powiedzcie mi, jak wielkie jest ryzyko, iż *coś* się stanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłopociki 87
Do Zakłopotana 86 --> No z tego co pisze w ulotce to masz jakieś 60-70% szans ze będziesz miała dwojaczki i ok 50% że będą to trojaczki. Także perspektywa jest raczej nie cukierkowa jak widzisz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzaga102
Hej dziewczyny! Mam pytanie! Wzielam wczorj pierwsza w zyciu tabletke antykoncepcyjna,bo myslałam ze to to juz okres, a tu dzisiaj okazuje sie ze mialam jakas malutka kropelke wczoraj a okresu nie widac :/ nie wiem czy wziac dzis kolejna tabletke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adsdasasd
@ zakłopotana87: w ulotce na 67 stronie jest napisane ,ze jak kocha sie w 4 dniu (przy pierwszym opakowaniu) to jest 95 % szansy na czworaczki - Kłopociki 87 wprowadziła cię w błąd. Tak na przyszłość dokładnie czytaj ulotkę ... jak nie ulotkę to przynajmniej forum... a jak forum ci się nie chce czytać to wpisz pytanie np. w google i wyskoczy ci 7854874 tysięcy odpowiedzi na to pytanie . (Pytanie powtarza się ok 300 razy pod tym tematem dyskusji) PS. Zadzwoń jak najszybciej do gina. może jeszcze da się coś zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybaczcie, ale proszę bez żartów i sarkazmu. nie mam czasu na wertowanie 59 stron forum... zatem proszę o konkretną odpowiedź. adsdasasd, przez Twojego PSa zaczęłam się trochę bać :\\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxyyzz
elo wam.Mam takie PYTANIE troche dziwne ale je zadam czy tabletka bedzie dalej dzialac jesli po 2 godz od wzieci iodda sie stolec (nie biegunka)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłopociki 87
Do Xxyyzz --> Mam takie pytanie, trochę dziwne ale je zadam : Ile gram zioła wyjarałaś zanim weszłaś na to forum i zadałaś to pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzaga102
Ehhh czy ktos mi odpowie :( ?? Nie wiem czemu,ale okres mi sie znacznie opoznia,zawsze mialam rozstrojony,w ostatmin cyklu musialam wziac prosti :/ a teraz sie spoznia :/ w ciazy nie jestem,to pewne,ale meczy mnie ta jedna tabletka ktora wzielam. wczoraj juz sobie darowałam,kolezanka proadzila mi zebym odstawila i pozekala na okres,wtedy wezme 20 pozostalych i zrobie sobie nie 7 a 8 dniowy odstep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakłopotana, bierzesz TAKI lek a nie przeczytalass ulotki???? wiesz ze tak nie mozna?????? Gdzies na początku jest odp na to pytanie.. nie zadawaj nam takich pytan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek >> czytałam ulotkę, i to kilka razy. jednak zaniepokojona jestem faktem, iż pierwszą tabletkę (a są to moje pierwsze takie pigułki w życiu) wzięłam 12 godzin po dostatniu okresu. dzwoniłam do swojej ginekolog i nie powiem, aby była zadowolona tym faktem. powiedziała, że w poniedziałek zaaplikuje mi tę całą pigułkę do 72 godzin, jednak to już będzie trzeci dzień od współżycia... zrozumcie moje zainepokojenie, to jest mój pierwszy raz, a już kiedyś nieźle przejechałam się na tym, co piszą w ulotkach, stąd moje wątpliwości. natomiast z tego, co wyczytałam na forum, nie dowiedziałam się niczego - każdy pisze inaczej :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adsdasasd
@zakłopotana87: Teraz tak na poważnie: Dziewczyno... zabierasz sie za tabletki a nie wiesz podstawowych rzeczy!!!! Po pierwsze...Odpowiedz na twoje pytanie jest "WYRYTA" w instrukcji obsługi na STRONIE 27... ROZUMIESZ !!! 27, DWWWAAADZZZIIEEEŚCCIIAAA SSSIIIEEEDDDEEEMM!!!! TEMAT : KIEDY MOŻNA ZACZĄĆ PIERWSZY BLISTER. PS. KTO CI TAKICH BREDNI NAWBIJAŁ DO GŁOWY,ŻE 1 Tabletkę masz połknąć jak tylko dostaniesz okresu ...najlepiej 1 min po dostaniu. MASZ połknąć TEGO SAMEGO DNIA - ROZUMIESZ!!!!! może to być nawet 12 godzin. baaaa... 14-16 jest OK na stronie 27 jest "jak byk" napisane ,żE JEżELI PACJENTAK ZACZNIE PRZYJMOWAć YASMINELL W PIERWSZYM DNIU MENSTRUACJI TO JEST NATYCHMIAST CHRONIONA PRZED CIążą RADZE CI - ODPUŚĆ SOBIE "TABLETKĘ PO " !!!! NIE JESTEŚ W CIĄŻY I BIORĄC TABLETKI YASMINELL (tak jak jest napisane w instrukcji) NIE ZAJDZIESZ W CIĄŻĘ... MOŻECIE Z SWOIM CHŁOPAKIEM "SZALEĆ NA MAKSA" - bez wpadania w panikę. ZROZUMIAŁAŚ ? i powiedz mi co jest napisane w "twojej" instrukcji obsługi na 27 st r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka bl
Witam! Przeczytałam wszystkie strony tego forum, ale nie znalazłam odpowiedzi na moje wątpliwości. A o co chodzi? Brałam Yasminelle przez 2 miesiące. W sumie wszystko byłoby okropne, gdyby nie te plamienia. Przez pierwsze opakowanie miałam na zmiane i plamienia i krwawienia. Kiedy zaczęłam brać drugie opakowanie, spokój miałam przez pierwszych 7 dni, a potem znowu plamienia. Okropne! Wiem, że wszystko mogło się uregulować po 3 miesiącach, ale nie mogłam czekać. Wyjeżdzam na wymarzone wakacje i nie mogę sobie pozwolić, żeby coś mi to zepsuło. Moja lekarka przepisała mi Yasmin, bo te plamienia mogą wynikać z tego, że Yasminelle są dla mnie po prostu za słabe i nie trzymają cyklu. I moje pytanie, czy któraś z Was zmieniała właśnie tabletki z YASMINELLE na YASMIN? I czy nastapiła poprawa? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka bl
Chciałam napisać, że wszystko w sumie byłoby OK gdyby nie te okropne plamienia. (Mała pomyłka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinek121
jejku dziewczyny nie wyzywajcie sie na zakłopotanej 87 nie kazdy potrafi czytac ze zrozumieniem hehe dajcie juz dziewczynie spokuj i nie dziwcie sie ze pytania sie powtarzaja w koncu nie karzdy ma czas zeby przeczytac 60 stronic forum dziewczynki troche wyrozumiałosci :)))))) a teraz moje pytanie czy wampo yasminelle zwiekszył sie moze " apetyt " na seks ???? bo mi o dziwo chyba tak :) pozdrowionka dla stałych bywalców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Wam za odpowiedzi, jednak to Wy nie rozumiecie jednej rzeczy - że bezgraniczna wiara w słowo pisane może kiedyś zawiesć. Liczyłam na to, iż ktoś odpowie mi na podstawie swojego doświadczenia albo wiedzy. Skoro strona 27 jest taka, a nie inna, to skąd ginekolodzy mają wątpliwości? Wy wiecie więcej niż oni? :\\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123hej
A mnie interesuje jak jest ze sluzem podczas brania tabletek. Kończe dziś 2 opakowanie yasminelle i obserwuje u siebie co prawda niezbyt duże ilości sluzu, ale jest on przezroczysty i rozciągliwy. Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga-22
a ja juz mam to za sobą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaaaa
Witam mam pytanie;] odnosnie brania tabletki;] czy jest wazne od ktorej zaczne?czy nie ma to znaczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość . . . ktoś mi zajął mój nick
aurinko ostatni njus o moich problemach i obiecuje,ze juz nie bede labidzic,umartwiac sie etc...pisze,bo ktos moze miec podobną sytuacje. dobrze,ze nie pzrerwałam tabletek,bo lekarz powiedzial,zebym skonczyla opakowanie i ewentualnie zmienila na inne. ogladnął moje zyly i powiedzial,ze faktycznie niezbyt łądnie to wyglada,ale do chirurga naczyniowego narazie potrzeby nie ma odwiedzac. kazał zrobic badania moczu i krwi,mierzyc cisnienie, przepisał jakies tabletki na uszczelnienie żył i maśc i ulotke z przykazaniami jak dbac o żyły.kazał tez brac magnez,ale nie polecil asparginu,bo powiedzial,ze potas nie jest dobry dla organizmu jezeli nie ma na niego zapotrzebowania tudziez nie ma niedoboru. to tyle...i takie pytanie nie tylko do aurinko,jakie ewentulanie inne tabletki mogłabym wziac? mówilam lekarzowi, o y. że podobną są niezdrowie dla żył,ale on na to,ze to nadinterpretacja faktów,a na mój stan sie złożyło się podłoże genetyczne i tabletki i ogólna pogoda,bo jak jest ciepło to żyły wystają ;) koniec litanii. tylko jakby ktos podpowiedzial,jakie te inne tabletki. i tak musze isc z tym do ginekologa,ale może któraś z dziewczyn miala podobny problem i tez zmienila y na inne. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adsdasasd
@zakłopotana87: Wiesz co ... odpuść sobie lepiej te tabletki... albo... zmień ginekologa. Dziewczyno... tabletki anty produkują już ponad 40 lat. Nie wymyślili ich wczoraj. W co masz wierzyć jak nie w to co napisane jest w instrukcji obsługi???. Druga rzecz... tabletki nie dają ci 100% pewności (jedynie usunięcie jajników daje 100% pewności - polecam) Tą tabletkę (POSTINOR-DUO) wybij sobie z głowy i tak jest mało skuteczna... a zrobi "BAGNO" z twojego organizmu i.... ZMIEŃ LEKARZA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adsdasasd
@zakłopotana87: odpowiedz mi na pyt: po co ci tabletki antykoncepcyjne? (jak wszytko to co o nich piszą to według ciebie nieprawda?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×