Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość sylffka87
do OluSs ja mam wlasnie 2 dzien okresu i tez mam napuchniety brzuch a nigdy tak nie mialam i caly czas mnie boli jak pierwszego dnia:/ wczoraj zaczelam brac po raz pierwszy tabletki anty. Moze top jakis skutek uboczny niewiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OluSs
tylo ze ja okresu juz nie mam od tygodnia... a tabletki biore juz trzecie opakowanie...i strasznie mnie bola jajniki.. na zmiane..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OluSs
znaczni nie mam bo mi sie skonczył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylffka87
no czja czaje o co ci chodzi. chyba powinnas sie zglosic do gin. bo tak nie powinno byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OluSs
moze mi przejdzie;) samo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do szarlot : Pewnie że każda z nas ma obawy, ale przecież nie jest tak że te skutki ubocznę muszą napewno wystapić. Gdyby ryzyko zachorowań było tak ogronme to nikt nie wypuściłby ich na rynek - tak myślę. Zresztą przecież one nie tylko pomagają nam zabezpieczyć się przed ciążą ale w wielu przypadkach są lekiem na bezpłodność. Pomagają podnieść poziom hormonów żeby móc zajść w ciążę. Lekarze przepisują je na wyregulowanie miesiączek jak również na zbyt bolesne i obfite krwawienia. Ja tak sobie myślę że mają one skutki uboczne jak każde inne leki. Napewno jest tak że organizm każdej z nas reaguje inaczej ale nie należy zakładac że od zazu wystąpią te wszstkie złe skutki a już napewno zamartwiać. Ja staram się o tym nie myśleć za bardzo, najwyżej przestanę je zażywać. Wolę myśleć pozytywnie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuchy:) Krówko Waniliowa Kisielewska ma w gabinecie usg ale badanie kosztuje:/ Daj znać jutro jak po wizycie:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AQUA 12
waniliowa_krowa ano boli boli, chociaż i tak jest lepiej niż wcześniej teraz ten ból jest jeszcze do zniesienia, a jak nie brałam tabletek to ojj strasznie było ;) mam nadzieje ze trochę krótsza będzie ta miesiączka a u Ciebie? jak sie trzymasz?? ktoś sie pytał o plamienia, ja miałam ich więcej niz normalnie miałam śluz, ale też były takie brązowawe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didlinkaaaaaa
Mam 18 lat :). I tabsy biore bo mi tata przepisał ;). Oczywiscie skorzystam z nich odpowiednio. Nie byłam u gina nigdy... wiec nie wiem czy mi na pewno dzialaja...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isiaczek1428
Ja dzis wzielam 5 tabletke i jest super czuje sie swietnie skutkow ubocznych tez prawie zadnych jedynie co to teraz plamienia ale tez luzik da sie przezyc:D Ale ciekawa jestem co moja mamuska powie dzis wrocila i czekam na dzien w ktorym sie zorjetuje;p pozdrowka dziewczynki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Właśnie jestem po mojej pierwszej tabletce Yasminelle. I jest bardzo dobrze, żadnych skutków ubocznych, nic mnie nie boli, nie jest mi nie dobrze. Krwawienie jest takie samo jak zwykle. Właściwie to wszystko jest tak jakbym nigdy nie brała żadnej tabletki. Trochę się zdziwiłam, bo różne wypowiedzi czytałam. Ale jeśli tak to będzie wyglądało to żałuję że wcześniej się nie zdecydowałam. Pozdrawiam gorąco :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaAaSsSiaAa
no to marsta gratulacje :) pozostaje zyczyc by tak bylo caly czas :) u mnie pierwsze 3dni byly ok dopiero pozniej pokazaly sie wypryski ale juz znikaja nie robia sie nowe no i krwawienie sie skonczylo :) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do : KaAaSsSiaAa Też mam nadzieję że tak będzie, chociaż zdziwiłam się tym normalnym krwawieniem bo wiele z was pisało że się zatrzymało a u mnie jest normalnie. Ale uspokoiła mnie moja ciocia która bierze tabsy już od kilku lat - powiedziała że jest wszystko ok i nie mam się czym przejmować. Więc tak też zrobię. Wiecie co wydaje mi się że najgorsze chyba jest to takie martwienie na zapas i wyszukiwanie objawów na siłę. A PO CO ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didlinkaaaa
Ale ktora z Nas nie szukala problemow na zapas?:P Chyba wszystkie mialysmy jakies obawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OluSs
no to ja mam znowu problem... jednak zrobilam test.. dzis z samego rana.. no i wyszly mi dwie kreski.. z tym ze wpolu C byla mocna a w polu T taka slaba ale widac ją bylo... w ulotne bylo napisane ze jest sie w ciazy jezeli wyjdzie w polu C i T nawet jesli jedna z nich jest slaba.. ale moimzdaniem skoro jest slaba to to chyba neui jest ciąza?? co o tym mysliscie?? bo ja tu od zmyslow odchodze:(:( nei moge byc w ciązy.. :( w wieku 18 lat.. niecalych :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agag_84
Witam wszystkie! Przez pół roku brałam Yasmin a od środy zaczynam Yasminelle.Jest tylko mały problem... 14 miesięcy temu urodziłam cudownego synka i zamiast po ciąży nabrac trochę ciałka to ja wyglądam tak jak przed ciążą, a nawet ciut mniej ważę (47kg) Skoro piszecie,że Yasminelle odchudza to zaczynam się poważnie zastanawiac.Jeśli jeszcze schudnę to nie będę wyglądała jak 13-latka, a mam 23.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agag_84
Witam wszystkie! Przez pół roku brałam Yasmin a od środy zaczynam Yasminelle.Jest tylko mały problem... 14 miesięcy temu urodziłam cudownego synka i zamiast po ciąży nabrac trochę ciałka to ja wyglądam tak jak przed ciążą, a nawet ciut mniej ważę (47kg) Skoro piszecie,że Yasminelle odchudza to zaczynam się poważnie zastanawiac.Jeśli jeszcze schudnę to będę wyglądała jak 13-latka, a mam 23.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agag_84
OluSs. Nie chcę Cię martwi ale sytuacja którą opisałaś może oznacza ciążę.Pisze Ci to z własnego doświadczenia.Moja rada:biegnij do apteki i kup drugi test. Powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OluSs
tez tak myslalam.. ale drugi to chyba dopiero jutro rano zrobie.. kuzwa boje się:( bo przeciez tabletki bralam regularnie o tej samej porze i zasdnej nie zapomnialam:( tylko wtedy po tych wymiotach ale to po trzech godzinach bylo wiec zdarzyla sie pewnie przyjac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi dziewczyny jak to jest z tym nie robieniem przerwy pomiędzy kolejnymi blistrami. Bo z moich wyliczeń wychodzi że dostanę okres na sam wyjazd - czy będę mogła zacząć trzeci blister bez robienia przerwy. Instrukcja obsługi dopuszcza taką możliwość z tego co pamiętam. Czy któraś z was już to robiła i czy miało to jakieś skutki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agag_84
OluSs Może faktycznie przez te wymioty tabletka sie nie przyjęła.A wracając do testu to z tego co pamiętam ten drugi paseczek faktycznie jest trochę jaśniejszy... No ale nie martw się dopoki nie powtórzysz testu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didlinkaaaa
Olusss a jesteś pewna,że brales tabsy reguralnie? Bo jesli jestes w ciazy to ja jestem w szoku, że tabsy nie zadziałały i boje się fest... :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oluss-----------------> no to nam zamieszania narobiłaś? jeśli się okaże że jestes w ciąży (odpukać) to my będziemy czekać na każdy okres tak jakby tych tabletek nie było! przypomnij sobie czy nie przyjmowałaś jakichś leków. ale czasami tak jest że test pokazuje zły wynik, bardzo rzadko ale się zdarza. czekamy trzymamy kciuki i napisz jak najszybciej co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaAaSsSiaAa
OluSs biegnij czym predzej do apteki po nastepny test lepiej miec 100% pewnosc od razu a nie czekac do jutra. Trzymam za Ciebie kciuki i za to, ze test "sie pomylil". a pytanie mam to samo co marsta. Czy moge bezposrednio po pierwszym blisterku rozpoczac drugie bez robienia przerwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didlinkaaaaaa
Olusss a jak długo bralas tabsy!? Ale zamiesznie... :/. Ja sie boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka17
do KaAaSsSiaAa --> no pewnie ze mozesz przeciez wszedzie jest napisane ze mozna nie robic przerwy:) kurcze biore juz tydzien yasminelle i nie mam zadnych skutkow ubocznych:( powinnam sie cieszyc ale wcale sie nie ciesze bo chcialam zeby biust mi sie powiekszyl a tu dupa ;( myslicie ze moga sie jeszcze pojawic jakies skutki za jakis czas??? bo narazie to czuje sie jakby te tabletki w ogole nie dzialaly:| ani nie schudlam ani nie czulam sie ospala... zupelnie nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaAaSsSiaAa
migotka17 dzieki za odp:) a co do tych skutkow ubocznych, a dokladnie co do powiekszenia biustu, wydaje mi sie, ze jednak troche czasu jest potrzebne :) tak jak nie tyje sie od razu tylko powoli, tak i biust pewnie rosnie powoli ja biore tabsy prawie 2tyg juz i chyba sie cos tam powiekszylo :) ale to moze tylko ocenic druga polowka, bo mozliwe, ze to tylko moje zludzenie :) a co do tycia podaje tylko przyklad ot tak, a nie fakt brania yasminelle, zeby nie bylo krzyku i strachu na temat przybierania na wadze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka17
no mam nadzieje ze za jakis czas urosnie:P aha co do wypowiedzi Olussss--> wiesz co sprawdz date testu czy jest wazny i sluchaj duzo zalezy po jakim czasie pojawila sie druga kreska! z tego co pamietam jak ja robilam testy to bylo napisane ze jak pojawi sie po przekroczeniu 5 minut to nie powinno si ena to zwracac uwagi:) mysle tak samo jak inne dziwczyny zebys zrobila drugi test i sciesle trzymala sie czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falcon82
Ale jeśli chodzi o antykoncepcję to jest się tak samo zabezpieczonym jak przy diane 35?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×