Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość vegamultiwitaminka
Hej! A ja biore yasminelle i jest spoko. Jeszcze sie nie kochalam, al,e chyba przy 3 opakowaniu moge czuc sie bezpieczna??...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ossaa - kurcze, chyba naprawde spoko z niej babka, przynajmniej interesuje sie pacjentem ! bo ja przed przepisaniem Yasminelle nie maiłam zadych podan procz ginekologicznego i jakiegoś tam wywiadu..niby spoko i tak dalej ale...hm..niedsoayt mam.Niby nie zawsze się pada przed przepisaniem ale..hm..ja uważam że jednak by wypadało :)a mowiła coś na te tabletki i co o nich myśli i wogole czy są serio dobre? dzięki jeszcze raz! :):* pozdrawiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Waniliowa Krowa: w sumie to ja ja poprosiłam o tabletki z najmniejszą ilością hormonów. Zapytała się czego ja oczekuje od tabletek. Możesz śmiało z nią rozmawiać o wątpliwościach:) A te badania krwi to są potrzebne, żeby zbadać stan wątroby itp. Tak bez badań to nie bardzo widzę przepisywanie tabletek:/ W sumie to mówiła że jest to nowość po prostu powiedziała zebym spróbowała ja też po raz pierwszy biorę tabletki więc doradziła takie z najmniejszą ilością hormonów:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adzitta =
Dziewczyny wiecie może czy palenia papierosów wpływa jakoś na zmniejszenie skuteczności brania Yasminelle? ja jestem niestety nałogowym palaczem... i sie obawiam.... pozdrawiam. ps. te tabletki są świetne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OluSs
to przy nich nie wolno sie opalac??!?!?!!?!? eee dziwne..:( boje sie tego uczulenia.. bo moja przyjaciolka dostala przy braniu pierwszego opakowania uczulenie od slonca taki brzydkie plamy na szyji jakby liszaj taki porzadny miala;/;/ ja tak nei chce:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoneczko123
hmmm... zastanawiam sie czy brac te tabletki teraz.... za tydzien wyjezdzam i planuje sie wylegiwac na slonku :) hmmm :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o palenie papierosów to nie zmniejsza skuteczności chodzi o względy zdrowotne. Palenie papierosów podwyższa ciśnienie co może się wiązać z różnymi choróbskami naczyniowymi. Przynajmniej mnie sie tak wydaje:) Niewskazane jest palenia dla kobiet po 35 roku życia. Moja gin. poleciła mi ograniczyć palenie. Więc polecam zrobić to samo:) Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AQUA 12
jej dziewczyny jak mnie boli brzuch, chodze prawie po ścianach ... a to drugi dzień od odstawienia ... ułee :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aqa zażyj ibuprom to Ci pomoże;) lub jakis inny proszek przeciwbólowy. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylffka87
hej dziewczyny! Ja wzielam pierwsza tabletke 4 godziny temu i czuje sie dziwnie, bo jest mi nie dobrze, mam nadzieje ze to przejdzie:( Mam pytanie moze ktos wie czy alkohol wpływ jakos niekorzystnie na branie tych tabletek?? z góry dziekuje za odp. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylffka87
mam jeszcze jedno pytanko: czy ktoras z was przytyła po tych tabletkach? bo mam świra na tym punkcie i się tego boje.odpiszcie mi szybko jak narazie pierwszy dzień brania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylfka jeżeli chodzi o alkohol to możesz się napić ale nie tak żebyś zwymiotowała. Więc raczej jedno, dwa, piwka zależy od twojego organizmu. Tabletka musi sie wchłonąć w żołądku, jeżeli zwymiotujesz to automatycznie zwrócisz tabletkę. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o tycie to yasminelle nie zatrzymuj.ą wody w organiźmie co związane jest z tyciem. Każdy organizm reaguje inaczej na hormony. Moja gin. powiedziała ze nie przytyje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AQUA 12
Ossaaa zażyłam ale nic nie pomaga :(( sylffka87 ja nie przytyłam wręcz przeciwnie sporo schudłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylffka87
dzieki dziewczyny;) moj ginekolog tez mowil ze nie przytyje ale zawsze sie slyszy ze od hormonow sie tyje tyje i jeszcze raz tyje wiec sie o to boje, ale jak sa przypadki ze sie chudnie to git, pocieszylyście mnie dziekuje , bede mogła spac spokojnie hehe dziekuje jeszcze raz za odzew.pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aqa to nie wiem co Ci poradzic bo w sumie tabletki powinny osłabić bóle menstruacyjne:/ dziwnie coś po tych tableteczkach sie dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mukalola
hej, tak czytam sobie o tym co tu piszecie bo dzisiaj wziełam pierwszy raz yasminelle i poki co czuje sie normalnie, mam nadzieje ze to sie nie zmieni i ze jutro w pracy nie padne gdzieś :P a do bólu brzuszka to ja wlasnie dlatego biore tabletki zeby przestał boleć bo co miesiąc ladowałam na pogotowiu takich silnow skurczów dostawałam. na poczatku lekarka przepisała mi lek AULIN i faktycznie przez pare miesiecy działał bez zarzutu-w ogole nie czułam że mam okres ale chyba mój organizm się do niego przyzwyczaił i już na niego nie reaguje więc zostały mi tylko tabletki. jak was boli to spytajcie lekarza o ten aulin, może i wam pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarara
hhalo zaczelam brac yasminelle po raz pierwszy. Zgodnie z zaleceniami, w pierwszy dzien okresu, jednak moj okres trwa do teraz, tj. 10 dni. Co prawda teraz krawienie wystepuje w b. malych ilosciach. Czy to normalne przy rozpoczęciu stosowania tabletek? Proszę o pomoc !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AQUA 12
tarara przeczytaj wczesniejsze wypowiedzi, tam jest wszystko napisane;) ja miałam plamienia przez cały miesiąc ... dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AQUA 12
waniliowa_krowa a Ty jak sie czujesz? ;> co u Ciebie słychać? ;) Pozdrawiam gorąco:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimimimi
Do AQUA 12: czy plamienia u Ciebie ustaly przy drugim opakowaniu bo ja koncze pierwsze i tez mam caly czas, to bardzo uciazliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AQUA :) ja sie czuje spoko bardzo, plamien brak tylko wczoraj mnie brzuch bolał ale ogolnie bardzo spoko, tak jakbym nie zażywała tych tabsow :) a Ty Aqua jak tam? mam nadzieje ze wszystko ok;) :*p[ozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falcon82
Cześć, Ja brałam diane 35 przez 5 lat. Trochę przytyłam, ale nie tak bardzo. Od 19 dni biorę już yasminelle ale czasem boli mnie głowa i już kilka razy czułam się źle, tzn. miałam uczucie (sorry, ze tak naturalistycznie), że chce mi się haftować. Czytałam wcześniejsze wypowiedzi i niektóre dziewczyny miały takie objawy tylko przez pierwsze dni. Ja mam je trochę dłuzej. Jestem studentką więc może to z nerów związanych z sesją. Może jest ktoś kto ma dokładnie takie same objawy jak ja? Mam je traktować jako skutki uboczne? Pzyznam, że przeczytałam ulotkę, ale objawy są tam tak różne, że już nic nie wiem. Z góry dziękuję za każdą wypowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Dzisiaj wezmę swoją pierwsza tabletką i tak się zastanawiam jaka pora jest najlepsza na branie tabsów, tak żeby się dobrze wchłonęły. Profilaktycznie dzwonek ustawiłam sobie na 22. Czy może lepiej rano ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AQUA 12
mimimimi ja dopiero skończyłam pierwsze opakowanie, jestem w trakcie przerwy ;)także nie mogę odpowiedzieć na Twoje pytanie waniliowa_krowa jak narazie wszystko wporządeczku, ale okres rozhulał sie na dobre:P i już wkładeczki nie wystarczą trzeba śmigać po podpaski ehh.. marzena1s moim zdaniem to nie ma znaczenia ;) tzn z tego co wiem lepiej wziąć na noc żeby przespać to co najgorsze;) ja biorę o 23 Pozdrawiam:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dzisiaj wezmę moją pierwszą Yasminell. Ale póki co dostałam okres i strasznie boli mnie brzucho. Powiedzcie czy w trakcie zażywania Y można spokojnie brać jakieś leki przeciwbólowe, a dokładnie Ibuprom ( bo nic innego na mnie nie działa )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowai22
mastra---- mozesz spokojnie zażyć ibuprom. Na mnie też nic innego nie działa ;-) Mnie przez pierwsze 2 dni okresu też bolał brzuch ale juz jest ok. Dziś 7 tabletka i żadnych skutków ubocznych tylko jakies malutkie plamienia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowai22
Mam pytanie odnośnie tych plamień Jak to u was wygląda? Bo u mnie jest tego w zasadzie tyle ile było wcześniej śluzu- zanim zaczełam brać Yasminelle. Różnica tylko w tym że jest brązowy... A jak u was wygląda to plamienie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzięki nowai22. A co do tych plamień, to póki co nie mam pojęcia. To będą moje pierwsze w życiu tabletki. Też się zastanawiam jak to będzie u mnie. Mam nadzieję że nie będzie to jakoś strasznie uciążliwe. Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do nowai22 : Powiedz mi jak długo bierzesz \" Y \" i czy zauważyłaś u siebie jakie skutki uboczne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×