Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość kukiboki
Dziewczyny pomóżcie..zapomniałam pierwszej tabletki z nowego opakowania yasminelle :( Teraz stosuje dodatkowe zabezpieczenie, ale martwie się o tydzień w którym wystąpił okres...wówczas kochałam się bez zabezpieczenia :( Czy miał ktoś podobną sytuację ??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowai22
paulinkaP-----------nie u każdej z nas występują plamienia. Ja np nie mam a inni piszą że maja nawet przez 3 opakowania. A jak długo bierzesz tabsy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinkaP
no dopiero mam zacząć w pierwszy dzień okresu ,to za 2tyg i dlatego pytam... obfite te plamienia?? ps:dzieki za odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didlinkaaaaa
Ja nie mialam w ogole plamien. Tylko okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kukiboki zaraz dzwoń do gina bo to nie są żarty! najgorzej jest zapomnieć tabletki właśnie na początku blistra. a jeśli kochaliście się w czasie przerwy to tym bardziej. dzwoń póki nie jest za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia***
witam wszytskich:) mam pytanko czy u kogoś z was tez wystpił ziekszony apetyt???kurcze bo ja na ogól jem mało a teraz nawet moja mam sie dziwi co ja tak dużo jem;/(nie wie o tabsach;p) mam nadzijeje ze apetyt mi wróci do normalnego stadium. a co do oluuś-->> to narazie sie tak tym nie przejuj.mojej siostrze test raz zrobił psikusa i tez było ze jestw ciązy.zycze ci powodzenia.i mam nadzieje ze w twoim przypadku tez tak jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didlinkaaa
Hmmm ja przed okresem mam apetyt za troje...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja za czworo :-p i nawet z tym nie walczę.nie da się bo bym zabiła jak ktoś by mi wtedy schował jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaAaSsSiaAa
oluss jestem z Toba znam ten stres trzymaj sie :* bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia***
no a ja aż sie boje co to bedzie jak bede tyle jeść...ehh...no ale nic może to ustapi.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny miałam wziąść tabletke o 21 a wzięłam dopiero teraz :( czy skuteczność jest zmniejszona? dodam że jest do drugi blister i 12 tabletka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia***
no cos ty 24 minuty pozniej to nic sie nie dzieje.skuteczność jest taka sama. wiec naprawde nie masz sie czym martwić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystrachana
Wzielam tabletke jakos o 22:15 a teraz bylam w WC no i same wiecie... MOGLA SIE NIE WCHŁAONĄĆ?? Dodam, że nie była to sraczka pierdziaczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystrachana, jeśli nie goni cię tak namiętnie dalej do kibla i nie boli brzuch to chyba nie. ;) ale jak już się bardzo boisz to przez 7 dni antykoncepszyn dodatkowe [rada mojej koleżanki, która bierze tabsy :)]. pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AQUA 12
ajj leci ze mnie jak z kranu i to już nie jest metafora ;/ waniliowa_krowa a u Ciebie co słychać? Jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Szarlott --------------------> Fajnie że cię troszkę uspokoiłam. Myślę że nie masz się czego obawiać. Zawsze przecież możesz odstawić tabletki albo zmienić na inne. Ja jestem dzisiaj po drugiej tabletce i czuję się świetnie. Właście to tak jakbym wcale ich nie brała. Wszystko jest tak jak zawsze. Takie samo krwawienie, nic mnie nie boli. Jedyne co zauważyłam to większa ochota na bycie z moim partnerem. Hm.... Tak się troszkę dziwię bo wiele dziewczyn pisało że po tabletkach ochota przechodzi. Ale to jak widać tylko potwierdza regułę, że organizm każdej z nas reaguje inaczej. Pozdrawiam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kUaczysko
Witam. Biorę już 3 opakowanie Yasminelle i czuje się całkiem dobrze. Ale mam pytanie. Przez ostatnie dwa pudełka zdarzało się, że brałam tabletke 2,3,4, a nawet 5 godzin po wyznaczonym czasie. Potem kochałam się ze swoim partnerem bez zadnego innego zabezpieczenia. Czytałam co prawda,że dopiero jak się pominie tabletke i minie więcej niż 12 godzin to zachodzi niebezpieczenstwo zajscia w ciąże, ja się jednak obawiam, że te kilka godzin tez miało wpływ na działanie antykoncepcji. Proszę o odpowiedz. Pozdrawiam;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AQUA 12
kUaczysko nie masz czego sie bać, skoro na opakowaniu tak jest napisane to tak jest w rzeczywistości. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka17
olusss mam pytanie jak zwymiotowalas to wzielas po tym tabletke?? bo jak sie zwymiotuje bo wzieciu tabletki to od razu trzeba wziac nastepna nawet jakby mialo sie wziasc dwie jednego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm...ja biore yasminelle od kilku dobrych miesiecy..na poczatku byly przeokropne bole piersi, troche zawrotow glowy i mdlosci alesie uspokoilo..tradzik w jakims stopniu mnie gnebi ale nie na tyle duzym zeby podnosic alarm..zadnego wzrostu piersi nie zauwazylam ( przy moim malym B troche szkoda ;p ) ale spadła mi ochota na mizanie z moim misaczkiem...no i robie sobie przerwe i zobacze jak to dalej bedzie :) minus przeogromny to cena - 45 zl ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, tanie nie są. Ale ja wychodzę z założenie, że dziecko kosztowałoby mnie znacznie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OluSs
qqqqqqqqqqq : bralam je dalej bo doszlam do wniosku ze moja intuicja dziala od ostatniego czasu niezawodzaco:) KaAaSsSiaAa : dzieki przydalo sie:))) migotka17 nie nie bralam bo sdtwierdzilam ze ona sie przyjela bo to bylo po ponad w sumie trzech godzinach a w ulotce pisalo ze o 3-4 godzin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OluSs
a tak wogole to zapomnialam z tego wsyztskiego apisac ze niestety nie wytrzyalam do samego rana i poprostu z nerwów mimo ze praktycznie strasa ie mialam to sie obudzilam gdzies po 4 rano i poszlam do lazienki i zrobilam test. no i wyszlo tak jak myslalam :) nie jestem w ciązy wyszła tylko jedna kreska wiec moja intuicja znowu mnienie zawiodla i oby tak dalej jesli chodzi o takie sprawy.. tylko teraz mam taki strach jesloi chodzi o sex bez zabezpieczenia;;. ale to sie zobaczy jak bedzie narazie jestem spokojna jak nigdy dotad a moj chlopak straszlanie sie bał i teraz tez juz jest okej ..;) dosatne okres to juz tym bardziej bedzie radosc z zycia:) i oby tk dalej. i tabletki mogą nie dzialac. ale nie koniecznie to są zadkie prsypadki tak jak pisala"mloda polozna" porostu rozmawilam wczoraj z moja szwagierka i ona mi powiedziala ze jej pracownicy corka tez brala tabl anty i jest w trzecim miesiacu mimo iz brala regularnie (podobno) ja tego nie wiem :) mam nadzieje ze zadnej z nas sie takie cos nie przydarzy..!!!!!:):):):)pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia***
hmm OluSs no to super:) całe szczeście ze wszystko jest tak jak byś chciała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didlinkaaaa
Olusss uspokoilas Nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasdasdasd
@OluSs : "...porostu rozmawilam wczoraj z moja szwagierka i ona mi powiedziala ze jej pracownicy corka tez brala tabl anty i jest w trzecim miesiacu mimo iz brala regularnie..." Musiała ZMIKSOWAĆ albo Wymioty ,biegunka - innej możliwości nie ma. Ale pewnie tego nie pamięta - PAMIĘTA TYLKO ,ŻE BRAŁA REGULARNIE ... i to jest właśnie ten 0,01 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo AQUA 12 :)) jak zdrowie ? bo u mnie luzik, wszystko gra :) wczoraj wizyta u ginki i wszystko ok ale miałam stres przez ten bolący jajnik i wogole chciałam wiedzieć czy wszystko ok ale jest ok :) ale faaajnie :)) Ossaaa dzięki Ci za polecenie p. Kisielewskiej, na prawde fajna babka, wogole klimat tam bardzo fajny, ciepło i jakoś tak bezstresowo :) nawet usg mi zrobiła w cenie wizyty ;) pewnie tak na zachęte..zleciła mi jeszcze te padania co Tobie i w sumie to luzik.JEszcze raz baardzo Ci dziękuje :* pozdrawiam WAS dziewczyny :)):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AQUA 12
waniliowa_krowa ciesze sie ze u Ciebie wszystko wporzadku ;), a u mnie ...hmm, leje sie jak z kranu ;/ juz mnie nic nie boli ale wiesz uciążliwe jest to ze tak obfity jest ten okres, no ale byle do poniedziałku ;) dam rade:) Pozdrawiam:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AQUA trzymam kciuki, rade dasz na pewno :) a jest to krwawienie choć troche bardziej skąpe niż podczas okresu? bo kurcze ja na to licze...;/ yh..kurcze, ach byc kobietą ;) hehe trzymaj się dzielnie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AQUA 12
waniliowa_krowa ani trochę, nawet chyba jest gorzej...bo leje sie i leje, tylko ta krew jest insza bo taka jasna, i czasami taki śluz ciągły sie pokazuje, a i nie boli mnie brzuch już...mam nadzieje ze to szybko sie skończy ... (ale przynajmniej wiem napewno ze w ciąży nie jestem haha :P bo przy takim krwawieniu chyba nie ma szans:) ) w poniedziałek zaczynam 2 blister.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×