Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość didlinkaaaa
No ja mysle, ze nie jestes :P. Bo jak Nam znowu ktos namiesza, ze ejst to bedziemy kolejne stresy przeżywać :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OluSs
no moze calkiem mozliwe...ale jak arazie sie ciesze z tego co jest :):):) i mam nadziejej ze arazie nie wtopimy bo na wymioty sie nie zabiera a biegunka to raczej skutek uboczny musialby byc ale to uu mnei juz po tych skutkach chyba:) bo u mnie to juz trzeci blister wiec skutki uczobczne to juz chybabyly:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didlinkaaaaa
Też tak mysle, ze by były :). Ja mam 4 blister już i powiem Wam,że calkiem calkiem. Ale...dziewica nadal :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowai22
didlinkaaaaa---------------ponawiam pytanko d ciebie:-) po jakim czasie zauważyłaś że ci biuścik urósł??? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TREWERSJA
MOZE KTOS MI UDZIELI ODPOWIEDZI ,PRZECHODZE Z JEDNYCH TABELETEK NA DRUGIE CZYLI YASMINELE, PROSZE POWIEDZCIE CZY KURDE BRAC JE PO 7 DNIOWEJ PRZERWIE CZY ODRAZU PO SKONCZONYM TAMTYM OPAKOWANIU STARYCH TABLETEK,MOJ LEKARZ MOWIL,ZE PO 7 DNIACH A NA FORUM ROZNIE PISZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didlinkaaaaa
Trewersja ---> Zaraz, bez przerwy! Hmmm kiedy zauwazylam, ze mi biust urósł? Szczerze to ja nie zauwazylam :P. Ale chłopak owsszem :D. Było tak jakos jak konczylam drugie opakowanie. I rosnie nadal...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
TREWERSJA ---- jezeli zmieniasz z tabletek jednofazowych to nie ma znaczenia czy robisz przerwe czy nie.Jezeli gin.powiedzial,zebys wieziela po przerwie to tak zrob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TREWERSJA
DO MLODEJ POLOZNEJ Z MERCILONU NA YASMINELLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Trewersja -- słuchaj sie lekarza,spokojnie mozesz wziac po 7 dniowej przerwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TREWERSJA
NO TAK TO JEST JEDNOSKLADNIKOWE TABLETKA I TA DZIEKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Markotkaa
Czesc dziewczyny:) Mam do Was ogromna prosbe w pomocy na otzrymanie odpowiedzi na nurtujace mnie mysli... Zaczelam brac od wtorku antybiotyk "Trioxal" to jest lek na skóre bo porobily mi sie takie biale plamki na skorze ale to niewazne :P caly czas biore tabletki Yasminelle. Dzis kochalam sie ze swoim facetem ale niedokonca.. nie skonczyl we mnie tylko wyjal przed.. czy moge byc w ciazy? i czy mimo ze biore ten antybiotyk to jestem chroniona przed zajsciem w ciaze?? bardzo prosze o odpowiedz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem. ale powinnaś lekarzowi powiedzieć, zanim ci przepisał ten antybiotyk, że bierzesz Yasminelle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sszalonaaa
hej dziołszki:) dobra... zaczęło się:) 3-ci dzień biore tabletki póki co minął mi juz prawie okres i musze przyznać że tym razem obeszło sie bez tabletek przeciwbólowych:) nie wiem czy to zasługa yasminelle ale dobrze jest:) poza tym zauważyłam że od kiedy biore tabletki znacznie zminiejszył mi się apetyt.... i to w sumie też dobrze bo może wreszcie schudne:/ kurcze... troche się boje... nie tabletek tylko tego, że mnie jakoś zawiodą jako zabezpieczenie... czxego bardzo nie chce bo z moim kochanym chcemy sobie na spokojnie życie ułożyć ( muszę się pochwalić:) trafił mi sie skarb nie facet!!!) myśli tylko o mnie i o tym żeby mnie zadowolić swoje potrzeby odsuwa na dalszy plan, i świetne podejście do życia ma...:) dobra ja mykam lulu.... mam nadzieje że później będe sie po tych tabletkach czuła tak jak teraz, czyli świetnie,,,:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AQUA 12
sszalonaaa spokojnie jeżeli bd regularnie je brać, to raczej jest małe prawdopodobieństwo aby poszło coś po nie Twojej myśli ;) Pozdrawiam i dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martiii
hej wszystkim :) ja biorę yasminelle dzis ( w piatek jeszcze) 10 dzien. zaczelam brac w 3 dzien okresu, dlatego liczylam sie z tym ze przez 7 dni dodatkowe zabezpieczenia trzeba stosowac, a wiec stosunek odbylam dopiero dzis. Wczoraj normalnie przyjelam tabletke o 22, lecz o 1 w nocy troszke zwymiotowalam...uznalam ze nie musze brac dodatkowej tabletki, ale o 8 rano z nerwow nie moglam wytrzymac wiec z mojego kolejnego blistra wzielam ostatnia (wyliczylam sobie) tabletke. No i jak juz wyzej pisalam dzis kochalam sie z moim chlopakiem, on skonczyl w srodku...czy myslicie ze mam sie czym martwic? czy istnieje mozliwosc ze jestem w ciazy? Mam kupic tabletke ta ok 72h? prosze o szybka odpowiedz bo nerwy mnie zjedza...a czas leci ;/ p.s. Moge normalnie dostac recepte na ta tabletke 72h??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martiii
Mam jeszcze pytanko...tabletki sa ulozone w odpowiedniej kolejnosci? czy to jest wazne ktora kiedy przyjmujesz? bo jesli wzielam tą rano, po tych wymiotach, na wszelki wypadek, to czy ona mogla byc ostatnio z mojego kolejnego blistra?? z gory dziekii za odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Markotkaa
I zadna z Was nie potrafi juz pomoc mi?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowai22
Markotkaa-----------niesteyty nie udziele ci odpowiedzi na pytanie czy ten antybiotyk ma wpływ na działanie tabletek - bo.. nie wiem. Ale skoro nie zapytałaś o to lekarza to tak dla pewności stosujcie dodatkowe zabezpieczenie -przynajmniej ja bym tak zrobiła:-) a jeśli chodzi o to czy możesz być w ciąży to raczej nie jeśli chłopak skończył odpowiednio wcześnie:-P dodam że ja ze swoim kochałam sie przez 4 lata -stosując stosunej przerywany i...nic złego z tego nie wyszło:-) ale faktem jest to że to nie jest metoda antykoncepcyjna... A przy okazji następnej wizyty u lekarza zapytaj o wpływ twojego antybiotyku na Yasminelle... Pozdrawiam cieplutko pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martiii
odpowiedzcie mi prosze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AQUA 12
Martiii jeśli nie minęło 12 h to nie masz sie czego bać... wzięłaś drugą tabletkę po 10 h więc jest wszystko wporzadku, poza tym wydaje mi sie ze po 3 h raczej tabletka sie wchłonęła, pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AQUA 12
Martiii a i nie ma znaczenia którą weźmiesz tabletkę, wszystkie są jednakowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam PILNIE KUPIĘ 3 op. yasmine lub receptę na 3 op.!! proszę o kontakt na mail martusiasdz@gmail.com lub gg 7038686 pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka17
do Martiii --> Slonce jesli bardzo sie denerwujesz to mozesz wziac te tabletki ale musisz isc do lekarza prawdopodonie sprawdzi tylko czy wszystko jest ok (rutynowe badanie) ale niekoniecznie i wypisze C recepte. niestety te tabletki sa drogie;/ w opakowaniu sa dwie sztuki i kosztuja 70 zl;/ przynajmniej ja tyle placilam. bedziesz musiala wziac jedna od razu a druga po 12 godzinach ale nie wiem czy jest sens bo z tego co piszesz to raczej nie powinno byc problemu a co do tych tabletek yasminelle to sa ulozone wedlug dni po to zeby latwiej nam bylo kontrolowac regularnosc ich brania:) wszystkie sa takie same:) maja ten sam sklad wiec moglas wziasc poprostu tabletke z nastepnego dnia i wtedy blister poprostu przesunalby ci sie o jedna :) tak mi tlumaczyla pani ginekolog moja:) buzia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie mam ja
wiem,że pewnie gdzieś tam w trakcie się pytanie pojawiło,ale powiedzcie mi jaka ilość alkoholu osłabia działanie tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasdasd
taka ilość która spowodowała wymioty w czasie do 4 godzin od połkniecia tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasdasd
@ martusiasdz sprzedam 1 opakowanie cena 100 zl za recepte na 2 opakowania 200 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marazzz
czy na dzialanie tabletek moze miec wplyw klimat? wyjezdzam jutro za granice i boje sie ze cos moze sie rozregulowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja wczoraj dostalam tabletki teraz tylko czekam na okres:) co do nich mam pewne obawy...boje sie ze moja cera sie pogorszy:/ i ze moge przytyc... a tak w ogole to mam pytanko... czy mozna pic alkohol jak sie bierze te tabletki?? i palic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasdasd
jahhaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasdasd
możesz śmiało ładować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×