Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

teraz ja pytam -----------> Tego gdzie pisałaś o przechodzeniu na inne tabletki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam.
tak tak,tam zamieściłam informacje jaką znalazłam na temat tabletek,które ginekolog mi prze4pisała na moje problemy z układem krążenia...wierzyć opisowi to i na plamienia spowodowane antykoncepcją dobre są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez powodu ci ich nie zapisał, ale co do tych plamień to byłoby fajnie bo u mnie to się jeszcze nie unormowało do końca. Dwie tabletki do końca drugiego blistra dostałam krwawienia. a wczśniej miałam plamienia. Zobaczę jak będzie przy trzecim i wtedy zdecyduję co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam.
marsta --> może Ci się to unormuje, po coś pisali że 3-4 miesiące może organizm się przyzwyczajać. ja cały czas się zastanawiam nad tymi novynette,ale skoro już mam na nie receptę to je wezmę. narazie mam sprobować dwa opakowania i sie zobaczy. marze o tym,żeby te problemy ujmijmy to "z układem krążenia" sie jakoś unormują. w ogóle jak powiedziałam tej ginekolog,że słyszałam opinie,że yasminelle najbardziej ten układ obciążają przytaknęła mówiąc,że jest to możliwe gdyż one mogą zatrzymywać niewielkie ilości wody w organizmie. a tak na marginesie to nie orientujecie się jak można uniknąć zatrzymywania się wody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzieś czytałam - na tym forum chyba, że w aptece można kupić jakiś środek, który powoduje utratę wody właśnie w związku z przyjmowaniem tabletek antykoncepcyjnych. Zapytaj się farmaceutki, może ci coś poleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winka
witam dziewczyny ja jestem w polowie 3 opakowannia i powiekszyly mi sie piersi chociaz i tak zawsze mialam spore nosilam c a teraz mam miseczke d, chcociaz akurat mi to nie przeszkadza, gorzej jest z libido ktore troszke mi spadlo :(((( i mam jeszcze problemy z pecherzem na poczatku sikalam jak szalona... teraz juz mniej ale nadaj budze sie rano i prosto biegne do wc poniewaz moj pecherz jest pelny. nie wiem czy to normalne i czy moze przejdzie po tym 3-cim opakowaniu. pomiedzy pierwszym a drugim opakowaniem nie zrobilam przerwy, ale pomiedzy 2 a 3 juz tak i okresu dostalam w trzecim dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejwszustkim
to że biegasz do wc to tylko plus bo yasminelle to jedyne tabsy które usuwają nadmiar wody przy tabletkach anty, więc najprawdopodobniej puchłabyś przy innych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do winka ---> tez mialam klopoty z pecherzem, tzn. czesciej musialam chodzic do wc (co wczesniej mi sie nie zdarzalo), ale pod koniec 3 opakowania przeszlo:) a takie czeste korzystaie z wc, wbrew pozorom,nie jest zbyt korzystne dla organizmu, wiecijmy duzo wody mineralnej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_ 998
Yasminelle usuwaja nadmiar wody z organizmu a nie wysuszaja z cennych mineralow! Ja osobisci ciesze sie bo w koncu odpuchlam - jestem pod koniec 1 opakowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_ 998
Wydaje mi sie ze szybciej mozna nabawic sie zapalenia pecherza od częstego chodzenia do toalety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_ 998
ola_la------------> A moze przyczyną jest anemia bądz przemęczenie organizmu? Warto popytac sie lekarza i dowiedziec sie co jest przyczyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
jak bierzecie te tabletki macie jakies skutki widoczne przychodzacego okresu cyz nie?bo kurde mnei boli w podbrzuszu i cycki i to mam takimi momentami mam andzieje ze to oznaki okresu a nie ciazy ;) ( wypluc to slowo ciaza - jeszcze nie teraz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_ 998
Ja jeszcze 3 tabletki (pierwszego op.) i przerwa 7 dniowa więc jeszcze nie wiem jak to bedzie przed miesiączką. Mam nadzieje ze tak jak przy innych tabsach, bol pojawial sie w dniu okresu a nie pare dni wczesniej - pozyjemu - zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie... dzisiaj biore 11 tabletke z pierwszeo opakowania, tabletki biore zawsze o godz: 21:30 a wczoraj kochalam sie z chlopakiem wieczorkiem i tabletke wzielam dopiero po tym wszystkim o godz: 22:30 czy cos mi grozi? ciaza? heh wiem ze strasznie panikuje ale na punkcie ciąży to mam normalnie bzika.... Proszę o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_ 998
nulka-77-----------------> Wszystko gra, dwie godz w tą czy w tą nie gra roli. 7 lat biore tabsy i czasami (nie nagminnie) zdarzalo mi sie wziac pozniej tabsy i jeszcze mamuską nie jestemHI HI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AN_998.................................................. Dziękuję już mi ulżyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_ 998
MYsłowice---------> Parno dzisiaj u was? U nas bardzo i jeszcze znow zapowiadaja burze na dzis. Tak goraco a ja musze z korespondencją na poczte leciec uff. Mam nadzieje ze kolejek nie bedzie. Ale chociarz nozki rozprostuje bo te 8 godzinne siedzenie na tylku przed kompem nic dobrego nie daje a zyleczki coraz bardziej widac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_ 998
chociaż:) sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
po pierwszym opakowaniu niemialam objawow zadnych ze ebdzie okres mialam plamienia nagle ustalo i 3 dnia przerwy dostalam.a teraz jestem pod koneic ostatniego opakowania i mam oo kilku dni jakies bole tak jak mialam wczesniejprzed tabletkami podczas zblizajacego sie okresu. nie martw sie ja tez nnie raz zapomnilaam wziasc tabletke i po 11h wzielam a kochalam sie i tez nie jestem w ciazy (tak sadze) bo caly czas regularnie biore tabsy chodz wiecie nic nei daje 100% pewnosci.i tez mamobawy ale to chyba normalne jak dziewczyny przerazaja sie i boja sie ze moze byc ciaza ez malam takei schizy i dlatego jestem na forum zeby sie dowiadywac. wiec nie martw sie jak wezmiesz tabsa pozniej w koncu od brania tabletki o danej godzinie jest te 12h ze mzoes znie wziasc a ponad to jzu jest obawa.nie martw sie.bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
------------->AN_ 998 no jest chlodniej u nas w porownaniu z wczorajszym dniem.ale wpierw swiecilo slonce dawalo po dupie z rana a teraz znow pochmurno zobaczymy jak bedzie dalej. no ja znow siedze te 8 h na dupie przed kompem i na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza66666
mam pytanie...biore yasminelle od trzech dni...czy te tabletki powinny zatrzymac mi okres???czekam na odp bo nie wiem co robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_ 998
MYslowice----> dzien jak codzieN:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
--------------->AN_ 998 wlasnei dzien jak co dzien - same nudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza66666
hallo...bardzo prosze o dop na moje pytanie,bo nie wiem czy wszystko w przadku...i co robic dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_ 998
mysza66666 tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schering
Czesc dziewczyny. Jestem nowa na forum.. przeczytałam sobie wasze wypowiedzi i fajnie ze mozemy sie dzielic spostrzezeniami na temat naszych yasminellek . Sa to pierwsze moje tabletki. Generalnie zadnych skutkow ubocznych nie miałam. Dopiero przy około 15 tabletce z pierwszego blistra powiekszyły mi sie piersi i troche bola ktoras tak miała, ze bolały ja piersi??No i niestety mam plamienia, nieustannie od skonczenia okresiku.Ehh Pewnie z nastepnym opakowaniem bedzie lepiej:)Pozdrawiam was:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
----> mysza wszystko ejst ok.nie martw sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
----------->schering tak jest podczas peirwszego opakowania ( w zaleznosci od organizmu) ustatkuje ci sie to, mnie bolaly i to ostro piersi i mialam spore plamienia ale przeszlo bylam u 2 lekarzy i pwoiedzieli ze jest ok.(chcialam porownac czy mowia to samo) powiedzieli ze jelsi to jest peirwsze opakowanie i pierwsze tabletkki to to jest normalne ze unormuje sie to.wiec nie martw sie. ja jzu koncze 2 opakowanie w tym tygodniu i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza66666
aha....dzieki...troche mi ulzylo...ale nie jestem do konca pewna...to moje pierwsze tabletki wiec obawy uzasadnione....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×