Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość Moootyl87
eh... staje się coraz spokojniejsza(jeśli chodzi o możliwość zajscia w ciąże) choć i tak bede czekać niecierpliwie i z utęsknieniem na okres... bo jesli chodzi o zakrzepice to wiadomo nie ma sie z czego cieszyc ze nie oslabiają(choć to dobra wiadomość bo byc może to tylko moje obawy wiążące się z pierwszym blistrem) ale powodują zakrzepice.. nie wiem mam narazie 20 lat i nie miałam zadnych problemów ale tego tez się obawiam bo coraz wiecej jest jej przypadków właśnie szczególnie my biorące antykoncepcję jesteśmy narażone a palące Yasminellki jeszcze bardziej!:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moootyl87
Emyu ---------> a Ty palisz?? chciałabym wiedzieć czy jesteś takim przykladem ze palisz i bierzesz anty i działają one w pełni... pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maqie
dziewczyny ratunku !!!!! wlasnie zaczynam brac tabletki i dzisiaj mam takie bardzo, bardzo delikatne plamienie (tylko wkladka,moze 2-3 kropelki) i nie wiem kiedy pierwsza tabletke, dzisiaj czy jutro jak juz okres bedzie normalny ???? pomocy dziewczyny !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomocy! Nie dostałam okresu! Już kończę tą tygodniową przerwę i nic. Miałam pod koniec 1-szego opakowania jakieś plamienia, teraz tylko dosłownie kropelki. Przez cały czas brania pigułek było mi niedobrze. Tak sie boje:( zawsze lykalam je rano, o podobnej porze. Czasem piłam alkohol wieczorami. Zaczynam następne opakowanie w poniedzialek. A wizyte u lekarza mam dopiero 6-tego wrzesnia. maqie - trzeba połknąć do 24 godzin w 1 dniu cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maqie
ale czy to delikatne plamienie jest pierwszym dniem czy musze poczekac na "zwykly" okres ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka..
maqie ja dostałam okres poznym wieczorem i tez było dosłowonie kilka kropelek,ale wziełam tabsy i moj gin powiedział ze dobrze zrobiłam. ale wiem ze mozna wziąć 2-5dnia cyklu ale wtedy trzeba sie przez kolejnych 7 dni zabezpieczac dodoatkowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam.
wiesz generalnie tabletki mają sprawiac,że to krwawienie jest skąpsze,nawet plamienie można uzna za krwawienie. ja tylko moje jedno krwawienie miałam jak dawny "okres",a teraz z każdą przerwą jest tego coraz mniej i bardziej przypomina obfitsze plamienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam.
gerlsy,mam do Was jeszcze takie pytanie czy Wy macie też takie uczucie,że macie gorące stopy? nie wiem czy to od pogody zależy i ciśnienia,ale moje nogi parzą :):) tzn. jak je dotykam to nie są gorące aż tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moootyl87
Ja też mam takie gorące stopy ale myśle ze to od pogody bo w chłodniejsze dni tak nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guza100
oczywiście że te gorące stopy nie od pogody tylko od pigułek ale super niszczycie sobie zdrowie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maqie
paulinka --> dzieki :) tak wlasnie zrobilam ! choc faktycznie to tylko takie plamienie ale mam nadzieje, ze zrobilam ok. !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iziaaaa
guza100 to od pigułek ale od tych czy jakich kolwiek innych anty?? po za tym ja przedtem jak nie brałam yasminelle tylko np jakiś antybiotyk na przeziębienie to tez tak miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki123456
hej wszystkie dziewczyny!!!!! mam dobre wiesci dla tych któe walcza z tradzikiem. skonczyłam właśnie pierwsze opakowanie yasminelle i tradzik praktycznie zszedł. a po pierwszych dwóch tygodniach brania obsypalo mnie strasznie:( takze nie martwcie sie bo na efekty trzeba poczekac. ale niestety mam straszne plamienia. przez cały miesiac miałam okres!!! hm zobaczymy jak pójdzie dalej. no ale przynajmniej w ciazy nie jestem:)))) bola mnie troche piersi ale mam nadzieje ze to tez przejdzie. >>>>>>>>>teraz pytam!!! wcale mnie nie przestraszyłas tymi badaniami swoimi. :)masz racje ze trzeba sie badac bo nie ma cudownych leków które tylko pomagaja nie szkodzac wcale:(niestety .buziaki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka..
miki123456 ja teraz jestem w trakcie 2blistra i tez juz mam cere prawie idealna. tylko kurcze nierwiem czy sie poprawiła od yasminelle czy od nowego specyfiksu którego nak ładam na bużke co dzień ostatnio. ale przynajmniej nie mam juz tak okropnej twarzy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mamjuz 3 dzien przerwy... powinnam dostac krwawienia dzis tzn no nie powinnam ale tak dostalam po 1 blistrze.... ejjj boje sie bo zawsze przed nie mam w ogole sluzu a teraz normalny mam... ogolnie to snila mi sie moja kolezanka ktora zaszla w ciaze jest o rok mlodsza ode mnie .. 7 miesiac i wszedzie widze dzieci małe, programy o młodych mamach itp.... na poczatku brania drugiego blistra lyknelam prawie jednoczesnie dwie aspiryny bo mnie zyly bolaly a pod koniec blistra mialam rozwolnienie po 2 godzinach od wziecia tabletki. łyknelam nastepna bop balam sie ze sie wydalila ale no... mo0ze cos poszlo nie tak :( ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
tiruriru19 -- na pewno cos poszlo nie tak...nie mozesz sobie lykac tych tabletek jak cukierkow.Jeżeli chodzi o biegunke to druga tabletke bierze sie w przypadku ciezkiej biegunki,ktora prowadzi do odwodnienia.W innym wypadku to nie jest wskazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeberka19
Dziewczyny, a ja mam takie pytanie, które tabletki lepsze Yasmin czy Yasminelle? Oczywiście wiem, że kazdy reaguje inaczej itd, ale ciekawa jestem jak tak ogólnie narazie one wypadają w waszych własnych rankingach. Naczytałam się opinii zarowno o jednych i o drugich, ale to tylko wywołało mi mętlik w głowie. Zależy mi na opiniach dziewczyn, które brały obie te tabletki i mają porównanie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale no.... ja dostalam ostrej biegunki... nie milam pewnosci ze wszystko zostalo a na pewno sie nie wchłonelo bo to byly 2 godziny. zrobilam jak w ulotce. moim zdaniem gorzej by bylo jakbym nie łyknęła..... sie okaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro 7-my dzień przerwy, a ja nie mam dalej okresu... a to bardzo skąpe krwawienie było przed tygodniem przerwy. Zaczynać nowe oapkowanie? Chyba zacznę, bo co mam zrobić tiruriru19 - to obie czekamy... z tym ze ja nie mialam biegunki, nigdy nie zapomniałam tabletki. Tam pisze tylko o ostrej biegunce, a nie o \"normalnej\" zeberka19 - oczywiscie, ze Yasminelle, bo mają dużo mniej estradiolu. miki123456 paulinka.. - a łojotok też się zmniejsza?? bo żadnych ropnych zmian nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaaaaaaaaaaaa11
yasminelle stosuje od 8 miesiecy. Od tygodnia mam sile bole lydek, takie palace.Jestem w szoku. Wcale nie sa to takie dobre tabsy jak mowicie i ja myslalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka..
openn-upp mnie sie zmniejszył. zawsze rano jak wstawałam to miałąm taką tłustą twarz a teraz nie. tak jak bym miała świeżo po umyciu. i nie świeci mi sie tak jak wcześniej:) z czego bardzo sie ciesze. bo jeszcze tydzien temu tak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki123456
>>>>open upppp!!! w pierwszych wdóch tygodniach strasznie skóra mi sie błyszczała a teraz jest super. prawie sie nie błyszcze. Jak rozmawiałam z ginekologiem to mi powiedziała ze na efekty trzeba czasem czekac nawet do 3 opakowana. ale skoro tradzik ci sie juz zmniejszył to łojotok na pewno tez sie zmniejszy. zobaczysz. a ja tez czekam na okres ....hm:) bedzie dobrze. >>>>>paulinka . ja smarowałam sie czy popadnie:)) bo strasznie mnie wysypało. ale wiem ze raczej pomogły mi yasminell. tylko jestem w szoku ze tak szybko:)))buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka..
no mi tak cera sie zmieniła z dnia na dzień. długo była TAKA BRZYDKA BRZYDKA az tu nagle taka poprawa:))))):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
------------> paulinka.. co to za nowy specyfik którym smarujesz buzie? ja w środe zaczynam juz 3 opakowanie a tradzik nadal jest... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeberka19
Z tym, że większość dziewczyn pisze, że Yasminelle pogorszyło ich cerę. Ja nie mam z cerą żadnych problemów (brałam przez rok Cilest też nie wpłynął na moją cerę) i nie chciała bym tego również teraz... A z drugiej strony dużo z Was pisze też, że po Yasminelle poprawiła się cera, ale czesto towarzyszyło temu uprzendie jej pogorszenie się i bądź tu teraz mądry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulinka.. miki123456 - a po jakim czasie Wam się poprawiło?? Nie mam i nigdy nie miałam trądziku ropnego, tylko potworny łojotok od lat już... a co z tym związane mnóstwo ogromnych zaskórników, otwartych i zamkniętych, które usuwa mi kosmetyczka. Juz płakałam o ta cere... kolezanka mi powiedziala ze blyszcze sie jak... i tu takie obrzydliwe porównanie, albo dlaczego sie tak pocę. Wiem, że ludzie bywają chamscy, mają chamskie odzywki... ale ja nie chce im dawać powodów zeby mnie obrażali! skonczylam 1-sze opakowanie, pojutrze zaczynam nastepne i nie ma żadnych zmian na razie jesli chodzi o cere, ani poprawy ani pogorszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladeczka87
Jezeli chodzi o cere.. to.. ja np zawsze mialam trądzik... uzywalam zawsze sypkiego pudru, zebym sie tak nie swiecila... no i zeby te krostki przykryc troche. Pierwsza tabletke wzielam wieczorem, a rano kiedy sie obudzilam bylam w szoku... skora byla taka inna.. 'lepsza'... krostki ktore dzien wczesniej byly czerwone, zniknely... a skora zrobila sie delikatniejsza.. od tamtego dnia nawet sie juz nie maluje. A jestem przy 11 tabletce. Nie mowie oczywiscie, ze krostki calkowicie zniknely, bo one sa.. ale pod skora... no i sa o wiele mniej widoczne... zycze kazdej z Was, zeby skora sie poprawila ;) i zero majikazu rano, tylko tusz w ruch ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka..
agusia040 ja teraz uzywam na krostki acnefan asa kosztuje 7zł bez recepty a juz naprawde przez ten pierwszy miesią braniua tabsów chyba poł apteki wykupiłam i nawet u dermatologa byłam i nic open-uppp ja w sumie teraz jestem w połowie 2blistra a taka wielka poprawe widze od 3-4tabletki drógiego blistra. jak byłam u dermatologa to mówił mki ze można nawet pól roku czekać na poprawe cery po tabsach w dodatku po takich które mają mniej hormonów. także jestem pewna ze i tobie sie poprawi:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×