Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

nie doleczylam anginy i mam zapalenie oskrzeli.... :/ mam nadzieje ze nie dostane zadnego antybiotyku zakazanego przy braniu yasminelle... w ogole wzielam pierwsza tabletke 4 blistra w drugim dniu okresu wiec powinnam sie 7 dni zabezpieczac... ale ja sie kochalam bez niczego juz w 6 dniu... mam nadzieje ze surprajsa nie bedzie tym bardziej ze dzien wczesniej skonczyl mi sie okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala1
hej dziewczyny mam pytanko czybranie ketanolu i diane 35 to mozna zajsc w ciaze odp prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola-slonce
kto powiedzial ze Gripex nie wplyw na dzialanie naszej ukochanej Yasminelli??!! nawet w ulotce napisane jest ze paracetamol nie lubi sie z nasza pigulka dlatego przestrzegam...teraz jesien-czas przeziebien i lekow dodatkowych ,czytajcie ulotki a przede wszystkim sklad leku(dla niedowiarkow Gripex- Skład: 1 tabl. zawiera 325 mg paracetamolu, 30 mg chlorowodorku pseudoefedryny, 10 mg bromowodorku ... , a Gripex Noc Skład: 1 tabl. powl. zawiera 500 mg paracetamolu, 30 mg chlorowodorku pseudoefedryny, ...) a jak czegos nie jest sie pewnym to najlepiej podpytac lekarza...przeciez nie chcemy sobie skomplikowac zycia...przynajmniej narazie;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska_
jestem obecnie w tyg przerwy po pierwszym opakowaniu dokładnie zaczełam go w piatek. Przez cały weekend imprezowalam a wiadomo ze soku sie w takich wypadkach nie pije:) dizsiaj rano kochałam sie z facetem bez zabez. jak myslicie czy w jakis sposób przez alkohol przez ost dni mogłam osłabić działąnie anty?? dodam ze tabletki biore o 21 wiec nieraz też mi sie zdaża je popić alkoh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mootyl87
kaska_ ----------> Alkohol nie ma zadnego wpływu na osłabienie tabletek anty... oczywiście jeżeli niw wystąpily wymioty w przeciągu 3-4 godzin od przyjęcia tabletki bo tyle czasu jest przeznaczone na wchłonięcie się tabletki do naszego organizmu.. więc jezeli nie wystąpiły u Ciebie wymioty w tych godzinach nie masz się czego obawiać...ochrona jest cały czas zachowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mootyl87
i w tygodniu przerwy również jesteś zabezpieczona jesli brałaś tabletki reguralnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowe dziewcze
ja dzis drugą tablete biore..dopiero jestem początkująca hmm...zawsze przed @ bolały mnie piersi ale kiedy dostałam bol moment znikał a tu przy tabl. jest nadal ale wiem,ze to normlny objaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
ola_słonce --- nie wprowadzaj ludzi w błąd... paracetamol wchodzi w interakcje z kazdymi tabletkami ale tylko wtedy jak regularnie przekracza sie dawke 1 g,wtedy watroba siada i dlatego ma to wplyw na tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska_
a mam jeszcze takie pytanie. czy wiecie moze czy po tej 7 dniowej przerwie mozna zmienić pore przyjmowania tabletek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anjusia
Krótkie pytanie- może retoryczne , ale tak już jest z "początkującymi" a że w ulotce też się na ten temat nie rozpisali... A więc- skróciłam okres przerwy aby nie mieć miesiączkiw czasie podróży, 3 dni przerwy, 4tego dnia pigułka z nowego blistra, dziś 2ga.. więc na 100% jestem zabezpieczona?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shiruu
Czy po pierwszym opakowaniu nie wystąpiło u was krwawienie? Ja tabletki mam brac 5 dnia krwawienia (tak kazał gin) potem po skonczeniu tabsow mam czekak od 2 do 5 dni i ma wystąpić krwawienie... no i nie ma... to ze bede musiala zadzwonic do gin to wiem, ale czy ktoras z was moze miala podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkarw20
cześć dziewczynki chciałabym sie dowiedzieć czy gripex ma wpływ na działanie tabletek anty, bo w jego składzie jest paracetamol który podobno zakłóca ich dzialanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwykły gripex ma go mało (chyba cos ok 300mg) a zakłócać dzialanie moze dawka 1000mg lub wiecej, przyjmowana przez kilka dni pod rząd. Także gripex z umiarem a bedzie ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glory
hej wczoraj po 18 dostalam okres dzisiaj o 18 wzielam pierwsza tabletke. 24h nie minely czyli ten sam dzien. Czy to dobrze czy jestem zabezpieczona i moge dalej brac? Ginekolog przepisala mi Yasminelle wlasnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glory
hej wczoraj po 18 dostalam okres dzisiaj o 18 wzielam pierwsza tabletke. 24h nie minely czyli ten sam dzien. Czy to dobrze czy jestem zabezpieczona i moge dalej brac? Ginekolog przepisala mi Yasminelle wlasnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna M
witam.przez 1,5 roku bralam microgynon21 -urosly mi piersi i przytylam ok6 kg ,cera sie poprawila i okres trwal gora 4dni.dzis gin przepisal mi yasminelle podobno sa najlepsze.chcialam sie zapytac ile one kosztuja i ile listkow jest w 1 opakowaniu.z gory dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna M
witam.przez 1,5 roku bralam microgynon21 -urosly mi piersi i przytylam ok6 kg ,cera sie poprawila i okres trwal gora 4dni.dzis gin przepisal mi yasminelle podobno sa najlepsze.chcialam sie zapytac ile one kosztuja i ile listkow jest w 1 opakowaniu.z gory dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna M
witam.przez 1,5 roku bralam microgynon21 -urosly mi piersi i przytylam ok6 kg ,cera sie poprawila i okres trwal gora 4dni.dzis gin przepisal mi yasminelle podobno sa najlepsze.CHCIALAM SIE ZAPYTAC ILE KOSZTUJA I ILE LISTKOW JEST W 1 OPAKOWANI.z gory dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedno opakowanie zawiera jeden blister czyli 21 tabletek cena.. :o z tego co wiem w granicach 35-48zł ja osobiscie kupuje za 40zl pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was drogie Panie. Zwracam się do tych z Was, które tabletki Yasminelle zażywają już od jakiegoś czasu (mianowicie chodzi mi o czas większy niż 3 blistry). Czy możecie mi z \"doświadczenia\" powiedzieć jaka jest skuteczność tych tabletek. Wiem, że jest się niby zabezpieczonym od 1ej tabletki, aczkolwiek to jest standartowy tekst na ulotkach a co do skuteczności to różnie bywa z tąd moja prośba. Proszę was o odpowiedź- oczywiście mówię o pełnym dla obojga stosunku. Jeśli któraś z was (nie daj Boże) miała \"wpadkę\" to również prosiłbym o poinformowanie. Dlaczego pytam, nie chcę zepsuć młodości mojej dziewczynie, a wiadomo że życie się zmienia nie do poznania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, skutecznosc yasminelle jest taka sama jak wszystkich innych pigułek czyli ponad 99%. To, że jest sie zabezpieczonym od pierwszej tabtetki to prawda jezeli przyjmie sie ja w pierwszy dzien okresu i kolejne bedzie zazywac prawdilowo. Jesli jednak sie obawiasz to po rozpoczęciu drugiego opakowania juz na pewno bedzie pełna antykoncepcja :) Osobiscie brałam przez rok inne tabletki i nie wpadłam, moja nznajoma bierze yasminelle pół roku i tez jest ok, a wystarczy przeczytac ten temat by zobaczyc ile dziewczyn nie zawiodlo sie na yasminelle. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati 86
Dziewczyny mam takie pytanko- czy podczas zażywania yasminelle odczuwacie zespół napięcia? Jest to w sumie okres wywoływany sztucznie, więc chyba nie powinno się tego odczuwać, ale dziś wzięłam ostatnią tabletkę z mojego 1 blistra i jestem jakaś rozdrażniona:/ I tak się właśnie zastanawiam, czy to może być spowodowane zespołem napięcia, czy to po prostu moje zmienne nastroje;P Pozdrawionkaaa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_
hej, jestem po drugim op. Y i nadal jest wszystko ok. Schudlam 1,5 kg i co najwazniejsze utrzymuje ta wage. Zadnych plamien, zadnych skutkow ubocznych. Pozdrawiam wszystkie Yasminelki (kwiat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goga1234
Do Edwarda!!!!! !! nie rozśmieszaj mnie jak nie chcesz swojej dziewczynie zepsuć młodości to kochaj ją i nie proponuj jej seksu bo seks wcale nie jest dowodem miłości szkoda że dziewczyny tego nie rozumieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goga1234
Do Edwarda i jeszcze jedno nie chcesz jej psuć młodości a co z twoją młodością czyżbyś ni chciał wziąć odpowiedzialności czy to tylko jej sprawa??? a może już nie jesteś taki młody i wiesz w czym rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
H E L P ! hej, dopiero zaczynam brac yasminelle i niespodziewanie pojawil sie maly problem.nie wiem kiedy powinnam wziasc pierwsza tabletke. czesto pierwszy dzien okresu mam bardzo słaby i niestety tak tez jest dzis. wiec dzis czy jutro? HELP dzieki za odp.pozdrowiania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×