Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość AQUA 12
Shiruu_ jasne ze jestes zabezpieczona, nawet w ulotce pisze ze mozna skrócić sobie okres odstawiania tabletek;) i to nie powoduje ze tabletki mają mniejszą skuteczność wręcz większą w tym czasie co odstawiasz boo poziom hormonów tak nie spada:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach zapomniałam dodać, że Yasminelle to moje pierwsze tabletki. Dużo naczytałam sie o plamieniach, ze trwają do 3m-cy a u mnie wystepowały przez ok 4dni... tzn. 4dni normalny okres i 4 takie brązowe plamienia. a co do cery to niesamowita poprawa... syfków z każdym dniem mniej i mam nadzieje, że to sie nie zmieni:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach zapomniałam dodać, że Yasminelle to moje pierwsze tabletki. Dużo naczytałam sie o plamieniach, ze trwają do 3m-cy a u mnie wystepowały przez ok 4dni... tzn. 4dni normalny okres i 4 takie brązowe plamienia. a co do cery to niesamowita poprawa... syfków z każdym dniem mniej i mam nadzieje, że to sie nie zmieni:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shiruu_ nie bardzo zrozumialam, czy jest tak ze np okres zaczyna ci sie 3dnia przerwy i ty 5dnia okresu bierzesz tabletke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka85
ja stosuje juz yasminelle rok naprawde jestem z nich zadowolona..nic mi nie dolega..tylko ostatnio pojawily mi sie uplawy nie wiem od czego...o dziwnym zapachu macie jakies lekarstwo na to..moj ginekolog wyjechal teraz nie ma go miesiac a chcialabym temu zaradzic..tabletki teraz tez odstawilam na 1 miesiac robie sobie przerwe..pomozcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajka85-- Gałki Vagical i np Tantum Rosa.To ostatnie można stosować wewnętrznie do płukania pochwy i zewnętrznie - do okładów,nasiadówek,przemywania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka85
wlasnie stosowalam rossa ale mi nie pomoglo...moze zapytam kobiete w aptece cos moze doradzi ...a co myslicie o albothyl????ktos to stosowal????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam dziewczyny pytanie... wiem ze pewnie jestem n-ta, która o to pyta ale chciałabym wiedzieć po jakim czasie brania tabletek zdecydowałyście sie na rezygnacje z gumek... bo nie wierze w bajki, że wszystkie takie odważne i rzuciły sie na głeboką wode po pierwszej tabletce;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*mala-- Ja i wiele moich koleżanek nie bały się już od 2iej,3iej tabletki.Czytam inne fora i tam jest wiele dziewczyn,które tak robia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka85
ja nie zabezpieczalam sie prezerwatywa tylko tabletkami...5 dniach od zarzywania zaczelam sie kochac i spoko:) ufam tym tebletkom i mojemu ginekologowi..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie my zrobiliśmy to 6dnia... wiec widzę że moge spać spokojnie;-) dzieki;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez osobiscie polecam globulki dopochwowe Vagical. Tanie, 10 sztuk tu mnie 13 zl; naprawde sie oplaca, mnie po niecalych trzech dniach wszystko przeszlo jak reka odjal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Kate
hej, mam pytanko! Jestem po pierwszym opakowaniu Yasminelle i we srode wzielam ostatnia tableke teraz mam 7 dni przerwy zanim zaczne kolejne opakowanie...ale do rzeczy, wczoraj kochalam sie z moim chlopakiem, czy moge byc spokojna ze wszystko bedzie w porzadku? W ulotce przeczytalalm ze w czasie przerwy kobieta tez jest zabezpieczona przed zajsciem w ciaze. Prosze o jakas odp, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jJaaaaa
kate byłas zabzpieczona i nie ma mowy o ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Kate
Ahha, dziekuje:* czyli w trakcie tej 7-dniowej przerwy tez mozna sie kochac bez obaw?:) dzieki wielkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joninini
Witam dziewczynki,jestem w polowie pierwszego opakowania yasminell,i mam problem,strasznie bola minie nogi,łydki miejsca pod kolanami,drętwienia,na początku watku ktos o tym pisał, mam się tym martwic??pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
joninini -- na pewno powinnas skontaktowac sie z lekarzem,a w miedzyczasie łyknac magnez z potasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joninini
ale wizyte mam dopiero 5 listopada,jej moge to tak"przetrzymac"? ten bol nie jest tak bardzo dokuczliwy ,ale jednak mnie martwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorzka_czekolada
hej dziewczyny! mam poważny problem... dzisiaj kochałam się ze swoim chłopakiem, akurat mam 1 dzień okresu. zbyt poźno zaczął wychodzić ze mnie kiedy mial wytrysk i część spermy mogła zostać we mnie zwłaszcza że zostala tam też cala gumka... godzinę po stosunku przyjelam pierwszą tabletkę yasminelle bo wlaśnie od dzisiaj miałam zacząć brać tabsy. jaka ironia losu... powiedzcie czy jest mozliwość żebym zaszła w ciążę? proszę o szybką odpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joninini
RAczej mało to prawdopodobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
joninini --- jezeli sie martwisz to idz do lekarza rodzinnego.Takie bole sie zdarzaja,ale trzeba to kontrolowac.Pobierz sobie tak jak pisalam wczesniej,jakis preparat z potasem i magnezem,powinno pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joninini
Młoda położna dzieki:* bo mniej uz kolezanka jakims zatorem straszyła,biore magnez mam nadzieje ze to pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka___
Czyli rzeczywiscie mozna sie kochac w czasie tej przerwy bez obaw ze ozna zajsc w ciaze? a co jesli w ciagu tych 7 dni nie dostane okresu? powinnam 8dnia zaczac kolejny blister?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do joninini. Ja jestem na 4 tabletce drugiego opakowania. Przy pierwszym opakowaniu też miałam drętwienia łydek,tak jak juz pisałam klka stron wczesniej:P ,nie codziennie, aczkolwiek je zauważyłam. teraz zaczęłam drugie opakowanie i jak narazie jest ok:) Myslę ze powinno minąć, tak narazie jest w moim prztpadku. pozdrawiam. Narazie te tabsy są dla mnie ok, myslalam ze bedzie wiecej skutkow ubocznych, ale nic jeszcze nie jest przesądzone. A jak u was po tabsach Dziołchy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marceliona
dziewczyny czy to jest mozliwe zeby po 1 tabletce czuc sie od razu zle?mam wrazenie ze swedza mnie cale rece :( i tak dziwnie ciezko sie oddycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azumii
Czy ktoras dziewczyna chce kupic 2 nowe opakowania Yasminnelle w folii po jakies nizszej cenie ? to moj nr gg dla zainteresowanych 11138056 Niestety po pierwszym opakowaniu koncze przygode z Y :( skutki uboczne sa nie do wytrzymania (suchosc pochwy glownie, ktorej nie pomaga zaden zel :( a po co brac tabsy skoro nie mozna sie kochac bo tak piecze i boli :( ) niepotrzebnie wykupilam recepte... piszcie jak cos,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość javannka
Do Kotka111 ---- a jak bóle przy okresie po pierwszym opakowaniu tabletek? Nasiliły się, może zmalały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia19
Hej dziewczyny, ja właśnie jestem przy drugim opakowaniu, jak narazie czuje sie dobrze, no przy konczenu brania opakowania1 strasznie zaczelo mnie szczypać tam na dole i mialam to przez kilka dni, i brałam tabletki na układ moczowy, ale bylam u lekarza i powiedzial mi ze to nie od tabletek. No tak ogolnie to cera jestw normnie, tak mi sie wydaje jak narazie:P co tu duzo mowic po pierwszym opakowaniu:) zawsze mialam problemy z cera i chodze do dermatologa,wiec mam tam różne maści, które szybko działaja:) a teraz to czasem mi cos wyskoczy, wiec dla mnie to norma.I nie przytyłam jak narazie:P z tego co zaobserwowałam to nawet dzieki tym tabletkom , tak mi się wydaje, częściej chodze do łazienki:) wiec to raczej dobrze:) No i to tyle;p A wczoraj pierwsy raz chłopak we mnie skończył, troche się martwie, wiecie jak to jest obawy przed ciąża, mam nadzieje że w ciązy nie bede co!? Pozdrawiiam dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×