Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość Moniosława
minęły ponad 2 godziny i jest dobrze hehe....Dziewczyny zwracam się do tych, które miewały bolesne miesiączki...Czy po rozpoczęciu zażywania Yasminelle ten problem przestaje obowiązywać, czy chociaż po części łagodnieje? Ja do tej pory miewałam tak bolesne miesiączki w pierwszej dobie, gdzie towarzyszyły wymioty i silny ból w podbrzuszu nie dający myśleć o niczym innym jak tylko o tym, by to się już skończyło?......pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam od dzisiaj zaczelam brac yasminelle i jak narazie wszystko ok, ale wiadomo ze na efekty trzeba troche poczekac :) jednak nurtuje mnie cos innego.. otoz jestem nastolatka i jak prawie kazdy cierpie na niewystraczajaca ilosc kasy ;D u mnie yasminelle kosztuja ok 45 zl wiec jak dla mnie to jakies obciazenie finansowe a do tego dochodzi wizyta u gina 70 zl ;| jak mi wiadomo co miesiac musze chodzic do gina po tabsy, takze moje pytanie brzmi: czy przy kazdej wizycie u gina przy wypisaniu tylko tabletek musze placic 70 zl? ;| z gory dzieki ;D buziaki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniosława
Za wypisanie recepty lekarz bierze 20zł. Przynajmniej w moim przypadku tak było. Jak byłam u ginekologa to zapłaciłam 80zł (60 zł- wizyta + 20zł recepta), ale wtedy byłam po raz pierwszy. 20 zł-tyle od Ciebie powinien wziąć lekarz, no chyba, że będzie Cię co miesiąc badał i zapłacisz więcej, ale to zbyteczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, mam pytanie. od miesiaca biorę yasminelle teraz jest 3 dzien przerwy...i nie mam okresu. jak dlugo mam na niego czekac? czy Któraś była w podobnej sytuacji?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucek-kumam--Ja jak szłam do lekarza,to płaciłam za wizytę i 20 zł za wypisanie recepty.Ale mi pisała receptę na 6 opakowań (czyli na pół roku).Poproś swoją o to.Są apteki,gdzie idziesz i nie wykupujesz od razu 6 opakowań (bo to sporo kasy na raz),a kupujesz jedno,a potem możesz dokupywać co miesiąc po jednym (lub jak jest więcej kasy to np 2).I robia Ci odpis recepty.Idziesz z receptą na 6,kupujesz jedno opak. i dostajesz odpis recepty,że zostało 5 opakowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotka111--Ja biore Yasminelle 11 sty dzień więc do okresu mam jeszcze trochę.Wcześnej brałam Yasmine.Ale z tego co piszą dziewczyny na innych forach i ztego co wiem,to krwawienie może się pojawic nawet w 4,5,a nawet 6 dniu przerwy.Więc się nie martw,a czekaj.Nawet nieraz się nie pojawia wcale w tych 7miu dniach,a to nie oznacza wcale ciąży.To zależy od organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agorka_21
Dziewczyny pomóżcie bo mam problem!! Dziś wzięłam tabletkę o 20 ale po ok. 1,5 godziny zwymiotowałam (przez chorobę gardła). W ulotce wyczytałam że jeśli wymioty nastąpiły przed minięciem 3h należy przyjąc tabletkę z kolejnego dnia. Czy jeśli przyjmę dziś tabletkę z piątku i dalej będę przyjmować do końca opakowania to skróci mi się cykl o jeden dzień? Np. dotychczas zaczynałam blister w czwartek to teraz będę zaczynała w środę???Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak. wcześniej o dzien skonczysz opakowanie, i po przerwie zaczniesz nowe dzien wczesniej niz zwykle... wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia k-ów
mi również przepisał lekarz yasminelle, są to moje pierwsze tabletki anty. poczekamy zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariSSa
A ja bralam 10 mies. janine i wszystko bylo super !! :) od wtorku zaczne brac Yasminelle i ciekawa jestem czy bede sie czuc nadal tak dobrze jak w trakcie brania Janine czy odwrotnie...hmm...czas pokaze ale mam wielka nadzieje ze TAK :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryann
Dziewczyny, moglybyscie sie wypowiedziec w mojej sprawie? Jestem w trakcie drugiego opakowania Yasminelle, zostalo mi jeszcze 5 tabletek do konca i... dostalam okres. Przy pierwszym opakowaniu wystapily plamienia, ale to chyba nie jest niepokojace na poczatku brania tabletek.... Ale teraz?! To krwawienie... Czy to normalne? Co sadzicie? Czy ktoras z Was miala cos podobnego? Moze one sa dla mnie za slabe i powinnam poprosic gina o Yasmine? Bo one maja ciut wiecej estrogenow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie rzeczy moga sie dziac przez pierwsze 3 miesiące, dopiero jesli bedą wystąpować później można sadzic, że tabletki nie trzymaja cyklu, ale narazie nie ma co kombinowac, Twoj organizm jeszcze sie nie przyzywaczaił do hormonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryann
moniak--> dzieki wielkie za szybka odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffd
czy jest ktos teraz na forum kto moglby mi pomoc ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffd
ogromny i nie wiem juz z kim pogadac, moje zycie stanelo w takim okropnym miejscu, ze doszlam do wniosku z rodzicami, ze najlepszym wyjsciem bedzie bym zaszla w ciaze, jednak moj chlopak nie chce bo uwaza ze jeszcze jest za wczesnie itd, ale to najlpesze wyjscie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale napisz o co chodzi dokładnie.Jak nie chcesz tu pisać,to podam Ci adres mailowy i tam napiszesz.Chcesz?Bo nic nie napisałaś i nadal nie wiem o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffd
jesli masz ochote i czas pogadac ze mna to napisz @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffd
dziekuje, napisalam do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoneczko123
=> ffd ja również służę pomocą... jeżeli bedziesz chciała porozmawiać to daj znac. dobrze jest znać zdania paru osob :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoneczko123
mozesz pisac pod ten nr 922 46 92 (gg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka22....
Hej dziewczyny...mam takie male moze glupie pytanie.Nic sie nie stanie jak wezme tabletle o godzine wczesniej niz powinnam?? Pozdrawiam wszystkie Yasminnelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że sie nic nie stanie, nawet jak weźmiesz o godzine czy dwie później... a wcześniej to juz w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka22....
To fajnie.Dzieki bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena 1985
Czy powinnam się martwić, jesli to mój 3. dzień siedmoidniowej przerwy a ja nadal nie dostałam okresu...Jestem po pierwszym opakowaniu tabletek yasminelle. I bardzo sie boję. Nie miałam zadnych wymiotów, biegunek. Tabletki zazywałam codziennie o tej samej porze. Z leków które brała to były 2 tabletki furaginum i 3 rutinoscorbinu. A i raz dopochwowo clotrimazolum, bo kiedys chorowałam na grzybice i ostatnio byłam osłabiona przez przeziębienie i tak profilaktycznie zastosowałam ten lek. Czy mogły one osłabic działanie tabletek anty? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marceliona
za tydzien zaczne brac tabletki.kupilam dzis cynk w tabletkach bo lekarz mi kazal brac tez.mam pytanie,powinnam cynk zaczac brac juz teraz czy rowno z tabletkami?i ile tabletek cynku jesli na opakowaniu pisze ze 1?bo na forum pisaly dziewczyny ze biora 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×