Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość Mango ***
Mandi_88 a jak dlugo bierzesz tabletki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
lenka----- rozumiem te Twoje schizy:) tez tak mialam i wiele z nas tak ma, a potem strach ucieka, bo krwawienie nastepuje:) nie przejmuj sie...bo jak sie tak o czyms mysli, to wyszukuje sie objawow i niepotrzebnie sie czlowiek stresuje;) jezeli wzielas 1dnia okresu to wszystko jest good:) napisz jak dostaniesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie wysiada watrobka kochane ...jak sie okazalo obrzeki ,wysypka itp to nie byl defekt kosmetyczny ,ostatnio poczulem sie znacznie gorzej,czekam na wyniki badan i chyba bede musiala jakis czas pozyc bez piguleczek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Fallenangell69 ---- nie rób takiej smutnej miny...Wiesz jaka zdrowa się wtedy poczujesz ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
fallenangell---a ile czasu bralas tabletki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollyy88
ja odkąd biorę tabletki załapałam infekcję :( drożdżaki czy cuś takiego i dostałam od pani ginekolog krem Pimafucin, ale jakoś nie mogę tego wyleczyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollyy88
a ma może któraś z Was coś takiego jak nadmiernie sucha skóra? owszem zawsze miałam suchą ale od jakiegoś czasu to się ze mnie łuszczy :( na twarzy, nogach i rękach. Skoro tabletki nie zatrzymują wody w organizmie to może to być przyczyną??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
pollyy88 ---- ewidentnie to jest przyczyna.Musisz pic,pic,pic i nawilżać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
polly88--- napisz mi prosze na maila nowaczek5@onet.eu jak to sie u Ciebie objawilo???? i czym sie leczylas??/ ja ma teraz taka infekcje, meczace to jest...uzywam tantum rosa i masci clotrimazolum...proisze napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollyy88
młoda położna - > dziękuję za odpowiedź. tagusia --> wysłałam Ci maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandi_88
Mango *** od 10 lutego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
polly88---napisalam maila;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muffina111
ostatnio zauwazylam ze wydobywa sie ze mnie taka ciemna gesta wydzielina to nie jest krew ale cos bardzo podobnego tez taka ciemna i dosc duzo jej... nie wiem co to jest ... pojawila sie dopiero odkad biore yasminellle niewiem co mam o tym myslec i co jest przyczyna tego i jakie moga byc tego skutki... mloda polozna spotkalas sie z czyms takim??? dodam ze jestem teraz w tygodnui przerwyiczekam na okres moze to zaczatki krwawienia??podczas brania tabletek tez kilka razy mialm taka wydzieline (to jest moje pierwsze opakowanie) prosze o odpowiedz i co to moze oznaczac? moze to miec cos wspolnego z okreseM??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YasminelleCzarna
dziewczyny powiem jedno .. robicie z tego forum syf ! kazda pisze o czyms innym potem z 10 razy pisze to samo .. poczekajcie az ktos wam opisze ... :/ bo to jest męczące .. :/ a jesli chodzi o nudnosci to ja mam ... koncze 1 op. i jestem strasznie senna i nic nie robie tylko jem .. wazylam 53kg teraz waze 53,5 ;) jestem zadowolona :D szczegolnie nie tyje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YasminelleCzarna
Muffina ---> w ulotce masz wyraznie napisane ze bedziesz miec plamienia co jakis czas .. moze to trwac miesiac dwa i nawet wiecej ... to są najzwyklejsze plamienia i tak bedziesz miec .. przez jakis czas.. dopuki organizm sie nie "zaprzyjazni" z tabletkami .. okresu dostaniesz nie martw sie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muffina111
yasminelleczarna mowiac plamienia oni maja na mysli krew a nie jakas wydzieline do krwi wcale nie podobna i to mnie martwi...moze to oznacza ze krwawienie sie zbliza i taka wydzilina przed ... no nie mam pojecia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
muffina111 ---- przez net to mozna sobie tylko powrozyc co to za wydzielina,tym bardziej nie widzac jej.Ciemna gesta wydzielina ...znaczy jaka? Czarna i gesta jak smola? Brunatna i brzydko pachnaca? Czy gesta ,lepka i podbarwiona krwia?Bo jezeli to ostatnie to byc moze krwawienie sie zbliza...Jak bedzie Cie to niepokoilo to musisz wybrac sie do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muffina111
tak cos pomiedzy brunatna i brzydko pachnaca a gesta ,lepka i podbarwiona krwia...sama nie wiem... jestem w 3 dniu tygodnia przerwy... wczesniej tak nie mialam tylko odkad biore Y... ale ta wydzileina pojawila sie tez tak mniej wiecej przy 11-14 tabletce... moglaby to byc zapowiedz krwawienia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
muffina111 ----a oprocz tego masz jakies dolegliwosci? Swedzenie,pieczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muffina111
nie nicz tych rzeczy.....;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muffina111
moze to tak przed okresem ...bo piersi mnie juz bola i czuje sie taka pelna i hustawki nastrojów nie zle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenjka.....
kochana ja tez tak mialam przed okresami przez 2 odstawienia miedzy tabletkami w moim przypadku to byl znak ze sie zbliza okres to opinia lekarza nie martw sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanus86
hej dziewczyny, dlugo mnie tu nie bylo juz. a pojawiam sie znowu bo mam problem :( jestem przy siodmym opakowaniu yasminelle zostaly mi 4 tabletki do konca blistra i pojawilo mi sie plamienie niewielkie ale jest, przy pierwszym blistrze nie mialam zadnego plamienia ale pojawilo sie przy 2 i 3 blistrze a teraz znowu:( zastanawiam sie co moze byc przyczyna, moze ktoras z was wie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bralam yasminelle przez pol roku i bylo naprawde ok-chyba nawet moge stwierdzic ze ciut schudlam. byly to moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne, ale zaryzykowalam i przezucilam sie na diane-ogromny blad-przytylam w ciagu 2 mc niestety. za pare dni znow wracam do yasminelle. mam nadzieje ze wszystko sie unormuje, moze i to prawda, ze nienajlepiej wplywa na cere, ale ja preferuje byc szczuplejsza. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
nanus86 ---- prawdopodobnie tabletki sa za slabe dla Ciebie.Nie trzymaja cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanus86
to czyli nie jestem zabezpieczona??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
nanus86 ------ jestes.Ale dawka moze byc za mala,zeby utrzymac cykl.Musisz pogadac z lekrzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanus86
nierozumiem tego skoro tableki nie trzymaja mi cyklu to jak moge byc zabezpieczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
nanus86 ---- bo dawka jest wystarczajaca zeby zablokowac owulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanus86
ahh... dziekuje Ci młoda położno, czyli to ze tabletki nie trzymaja mi cyklu to nie ma zadnych skutków dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×