Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość Frau D.
Ewa 30, dziekuję za informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luffy
@Kingol---> Ja tylko taki przykład podałem, wiem że może mieć 173cm i i 65kg i wyglądać na filigranową i tak też wyglądają. Sam mam 192cm i ponad stówkę, więc dla mnie każda wygląda filigranowo heh :D Masa mięśniowa to bardziej u faceta się liczy, kobiety po prostu są cienkiej i grubej kości, no i chyba piersi i pupa też się liczy(w sensie swoje waży), a i jedno i drugie jest fajne, jak jest spore ;) przy czym u tych wyższych wydaje mi się, że nabierają ciałka równomiernie i absolutnie nie ma mowy, żeby nazwać je grubymi, poza tym żaden facet nie lubi wystających żeber itd. musi być ciałko do kochania :D @mkfd--> Po prostu tak czuje, że to będzie chłopiec heh :) @Frau D.---> Jestem spod znaku ryb, całe życie kieruje się intuicją i jeszcze nigdy mnie nie zawiodła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moooo
Hej dziewczyny zdaje sobie sprawę że odpowiedz na moje pytanie gdzieś tu jest ale szczerze mówiąc to porostu nie mogę jej znaleźć.Mam małe pytanko jeżeli po 1 opakowaniu jasminelle mam zrobić przerwę a ostatnia tabl. wzięłam w poniedziałek to następne opak. mam zacząć w poniedziałek czy wtorek bardzo was proszę o odpowiedź i z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimozaaa ---- jezeli producent antybiotyku,napisal w ulotce,ze moze wplywac na tabletki antykoncepcyjne,to znaczy,ze jakies argumenty posiada na poparcie tej tezy.Z kolei bayer mogl zbadac interkacje yasminelle tylko z najpopularniejszymi subtancjami.Moze teraz w ulotkach sa juz inne informacje,bo caly czas przeprowadza sie testy kliniczne.Kiedys np.nie bylo slowa o latrymiginie.Leku p.padaczkowym,ktory staje sie coraz bardziej popularny.I obecnie zostal przepadany pod katem hormonow. Ja osobiscie zawsze zabezpieczam sie dodatkowo,bez wzgledu na to jaki antybiotyk biore. Moooo ----- rozpoczynasz 8 dnia po zakonczeniu 7 dniowej przerwy.Wiec liczymy. 1 dzien przerwy ---- wtorek 2-sroda 3 czwartek 4.piatek 5.sobota 6.niedziela 7.poniedzialek Jak nic wychodzi wtorek ... Luffy ---- skonczylam poloznictwo,i koncze 5 rok med.Jezeli to ma jakies znaczenie dla Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moooo
dziękuje ślicznie ;) już sama się zgubiłam bo czytałam że przyjmuje się zawsze w ten sam dzień hmm dziękuje raz jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luffy
Młoda---> Sprawdzam tylko czy czytasz moje posty, a poza tym to tylko zwykła ludzka ciekawość. Ciekaw jestem, kiedy wyjdzie jakaś skuteczna metoda hormonalna dla facetów. Szczerze, to nie wiedzę powodów dla których tylko kobieta ma się truć. Poza tym, Wydaje mi się, że w przypadku stosowania terapii hormonalnej przez mężczyznę i kobietę dałoby 100% ochronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny!!! Pomóżcie bo mam taki problem: biorę już trzecie opakowanie yasminelle i codziennie dokuczają mi straszne mdłości i nudności ale nie wymioty, nie wiem może tabletka mi się źle wchłania albo niecałkowicie.Na pewno winne są tabletki bo jak ich nie brałam podczas przerwy to czułam się super.Nie chcę zmieniać tabletek bo nie przytyłam i cera mi się poprawiła.Proszę o pomoc bo już nie daję rady,przez te mdłości nie mam apetytu i niedobrze mi na samą myśl żeby coś zjeść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młod położna
23joleczka ---- a co jest wazniejsze, cera czy zdrowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luffy -fajny z Ciebie facet(biję do podejścia),ja uwielbiam dużych mężczyzn jeszcze jak sa delikatni i czuję sie przy nich bezpiecznie,także w pełni Twa odpowiedź mnie satysfakcjonuje! Pewnie, mięśnie swoją drogą ,swoje ważą! Ja lubie szczupłe dziewczyny ale te kobiece,gruszki też ,pod warunkiem ze poza pupa i piersiami ,talia osy i ogólnie szczupłe;p (tak sobie żartuje) . POZDRO 600V!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luffy
kingol-->"Ja lubie szczupłe dziewczyny ale te kobiece,gruszki też ,pod warunkiem ze poza pupa i piersiami ,talia osy i ogólnie szczupłe;p (tak sobie żartuje) . POZDRO 600V!!" Teraz się zamotałem :P Taaa, wcięcie uwielbiam, jak mogę tak złapać w pół i... heh, bo będziemy musieli zmienić temat, straszny erotoman ze mnie, mam milion pomysł na minute. Lepiej wrócić do tematu. W sumie wszystkiego co chciałem już się dawno dowiedziałem i już nie będę tak częstym gościem - nie chce forum zaśmiecać. "Pozdro 600V" hmm, tak mi dało do myślenie że nie masz więcej jak 20 lat, ale po Twoich postach i Twoim opisie (kilka słów o sobie) sądziłem że to min. 25, ale może po prostu lubisz wujka Tede hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majeczka.012
Pilnie odkupie opakowanie Yasminelle!!W czasie przeprowadzki zgubiłam receptę a moja Pani Ginekolog przebywa na urlopie !Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majeczka.012
Pilnie odkupie opakowanie Yasminelle!!W czasie przeprowadzki zgubiłam receptę a moja Pani Ginekolog przebywa na Urlopie!Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaniepokojona...
Pytanie do Młodej Położnej i nie tylko !! Być może to pytanie wyda się trochę idiotyczne ale mam nadzieję że otrzymam odpowiedź ;)Od ponad dwóch lat biorę yasminelle.Podczas wizyty moja Pani Ginekolog "zarządziła" żebym zrobiła 2-miesięczną przerwę po to aby pozwolić odpocząć wątrobie (choć próby wątrobowe miałam ok)i organizmowi od hormonów.Przez dwa miesiące przerwy kochałam się z moim chłopakiem z prezerwatywą.Miesiączkę w czasie odstawienia tabletek miałam mało obfitą i krótką ale zdaniem P.Doktor to skutek odstawienia tabletek.Od ok tygodnia biorę tabletki ponownie i to co bardzo mnie niepokoi to biały śluz konsystencji serka wiejskiego.Czy może być to oznaką jakiejś choroby??Czy to poprostu skutek odstawienia i ponownego przyjmowania hormonów?Naczytałam sie też o tym że taką wydzielinę mają kobiety w ciązy ,trochę sie niepokoje bo planuję Dzidzię ale jeszcze nie teraz.Będę bardzo wdzięczna za każdą odpowiedz,Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaniepokojona...
Pytanie do Młodej Położnej i nie tylko !! Być może to pytanie wyda się trochę idiotyczne ale mam nadzieję że otrzymam odpowiedź ;)Od ponad dwóch lat biorę yasminelle.Podczas wizyty moja Pani Ginekolog "zarządziła" żebym zrobiła 2-miesięczną przerwę po to aby pozwolić odpocząć wątrobie (choć próby wątrobowe miałam ok)i organizmowi od hormonów.Przez dwa miesiące przerwy kochałam się z moim chłopakiem z prezerwatywą.Miesiączkę w czasie odstawienia tabletek miałam mało obfitą i krótką ale zdaniem P.Doktor to skutek odstawienia tabletek.Od ok tygodnia biorę tabletki ponownie i to co bardzo mnie niepokoi to biały śluz konsystencji serka wiejskiego.Czy może być to oznaką jakiejś choroby??Czy to poprostu skutek odstawienia i ponownego przyjmowania hormonów?Naczytałam sie też o tym że taką wydzielinę mają kobiety w ciązy ,trochę sie niepokoje bo planuję Dzidzię ale jeszcze nie teraz.Będę bardzo wdzięczna za każdą odpowiedz,Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia:)
Witajcie:) czytałam już trochę w necie na ten temat i się przestraszyłam dlatego postanowiłam zapytać tutaj:) Yasminelle biorę już od prawie roku, jednak postanowiłam zrobić sobię trochę przerwy. Jutro kończę opakowanie i nie zamierzam zaczynać nowego. Co może się ze mną dziać? Jakie mogą być skutki odstawienia tabletek? wiem, że każdy organizm reaguje inaczej, ale chętnie poczytam o Waszych doświadczeniach i ewentualnych prognozach:) za każdą odpowiedź dziękuje bardzo:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bójsięboga
Cześć dziewczyny, Biore Yasminelle już 4 miesiące i dalej mam lęk przed kochaniem się bez prezerwatywy. Też tak miałyście? Kiedy kocham się z moim chłopakiem na samych pigułkach i po jakimś czasie mam mdłości... to robię test ciążowy... (często mam mdłości po Yasminelle) Wiem, że to zakrawa na jakąś PSYCHOZĘ!!! Byłam u gin i powiedział mi, że "regularnie zażywana pigułka Pani nie zawiedzie". Czytając forum można zwariować, bo piszą dziewczyny, które jednak zaszły podczas wzorowego brania tabsów. Jak czytałam w ulotce zajście w ciążę zdarza się tylko jednej dziewczynie na 1000. Nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć, czy to jakaś propaganda anty- środkom antykoncepcyjnym, niesumienność w łykaniu pigułek czy po prostu te dziewczyny miały pecha? Mam głowę na karku, chcę mieć kiedyś dziecko, ale nie "wpadkę", szczególnie biorąc hormony, które nie są obojętne dla mojego organizmu. Jak się przełamać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mam maly problem. chodzi o zażywanie yasminelle. miałam miesięczną przerwę w braniu tabletek gdyz moja ginekolog byla na urlopie i nie mialam skad wziasc recepty- teraz juz zakupilam tabletki. na opakowanoiu jest napisane ze tabletki nalezy brac po raz pierwszy w pierwszy dzien okresu jednak w pierwszy dzien okresu zapomnialam wziąć tabletki. wiec kiedy mam zacząć brać nowy blister - w ostatni dzien okresu czy czekac na ponowny okres i pierwszego dnia? prosze o odp :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mam maly problem. chodzi o zażywanie yasminelle. miałam miesięczną przerwę w braniu tabletek gdyz moja ginekolog byla na urlopie i nie mialam skad wziasc recepty- teraz juz zakupilam tabletki. na opakowanoiu jest napisane ze tabletki nalezy brac po raz pierwszy w pierwszy dzien okresu jednak w pierwszy dzien okresu zapomnialam wziąć tabletki. wiec kiedy mam zacząć brać nowy blister - w ostatni dzien okresu czy czekac na ponowny okres i pierwszego dnia? prosze o odp :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młda położna
Zaniepokojona... ---- a biorac tabletki oszukujesz organizm,ze jestes w ciazy.Wiec i wiekszosc dolegliwosci mozna zaobserwowac. Konsystencja serka ? A nie przypadkiem gesty i lepki ? Bo jezeli to pierwsze to moze byc to obawjem choroby.Jezeli dojdzie do tego swedzenie czy nieprzyjemny zapach to zglos sie szybciej do lekarza.Tylko moze wybierz sie do jakiegos innego,ktory nie zaleca bez sensu 2 miesiecznej przerwy,ktora bardziej sluzy rozregulowaniu gospodarki hormonalen niz 'odpoczywaniem'. Jezeli badania kontrolne sa ok,to nie zaleca sie robienia przerw.A przerwa musi trwac min 3 miesiace. Kasia:) ---- mnie boala przez pare dni glowa,mialam mdlosci i stany 'depersyjne'. zlosnicaola ---- a od kiedy blister rozpczyna sie w ostatnim dniu okresu ? Trzymaj sie ulotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia:)
młda położna---> ale to tylko przez pare dni moze mnie cos meczyc czy przez dluzszy czas moge odczuwac jakies dolegliwosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia:) ----pytalas sie o nasze doswiadczenia.Nie wiem jak bedzie w Twoim wypadku.Moja siostra np miala przez dlugi czas problemy z cyklem.Nic pozatym jej nie dolegalo.No,moze poza zakrzepica ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Luffy,tak zgadłeś 25 lat!!!na żarty od moich kursantów podpisałam POZDRO 600 V ,bo oni mając po 16 lat tak właśnie się miedzy sobą żegnają:)hehehehhe hhmmm spryciarz;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bójsieboga
Hej dziewczyny, W którym dniu podczas 7 dniowej przerwy dostajecie krwawienie z odstawienia? Ja zazwyczaj po 4 i teraz się denerwuję. Czy stres (miałam egzaminy) może spowodować przesunięcie się tego krwawienia? Dzięki z góry za odp! Julka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzia127
Witam dziewczyny. Jestem pierwszy raz na tym forum i mam takie pytanie. Skończyłam 1 blister Yasminelle w czwartek, w poniedziałek dostałam okres w czwartek już się skończyła tabletka dopiero w piątek. Czy przez ten cały czas jestem zabezpieczona? Bo wydaje mi się że jak te tabletki bierze sie codziennie to tak i jak ma sie okres ale jak skończył sie przed baniem następnego blistra to chyba już nie. No i cały czas odmawiam mężowi bo sie boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona poduszką
brałam yasminelle, źle na mnie działały, bolały mnie piersi, pryszcze mi wyskakiwały i obniżyło mi się libido, teraz wróciłam do nowynette i jest lepiej, wcześniej brałam yasmin i nie miałam takich objawów, a niby yasmin i yasminelle to to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzia127
czy ktoś mi coś poradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia:)
młoda położna--> tak wiem i dziekuje za odpowiedz:) a dopytuje bo troche boję się jak zareaguje mój organizm.. chociaż jak zaczełam brać to poza plamieniami przez pierwsze 2-3 miesiace bylo ok wiec mysle ze jak odstawie to tez bedzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaniepokojona...
Dziękuję serdecznie za odpowiedz.Na tą 2-miesięczna przerwę zgodziłam sie tylko dlatego że byłam pewna że P.Doktor to kompetentny lekarz,teraz jestem już chyba innego zdania.Śluz faktycznie jest gesty i biały jednak zwędzenia nie odczuwam,niepokoi mnie to i chyba jednak udam się do lekarza.Jesli jeszcze mozesz poświecić mi chwilkę to odpowiedz objawem jakiej choroby może być ten sluz??Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaniepokojona... ---- gesty i bialy,podobny do owulacyjnego nie jest objawem zadnej choroby.Jezeli sluz jest zmieniony chorobowo,wystepuje swedzenie,nieprzyjemny zapach,albo miejscowy stan zapalny to mozna podejrzewac infekcje bakteryjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niepewna...
Witam, dzisiaj dostałam okres ale nie wykupiłam recepty, zrobię to jutro. Będzie to mój pierwszy blister po 6 miesiącach przerwy. Co mam w takim wypadku zrobić? wziąć jutro dwie naraz, czy zacząć brać od przyszłego miesiąca ? Pozdrawiam i czekam na szybką odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×