Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

ja znowóż jestem przy trzecim blistrze a już 2 razy okres miałam 2 dni do końca blistrów. dziwne.... miała któraś z was tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oowcaa
do hejwszystkim to chyba są plamienia...ja je mam od 3 tygodni sa cholernie męczące.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga84
do monia1509----monia wyluzuj!!!!ja koncze zawsze blister w piatek a okres dostaje we wtorek.nie martw sie. Czasami jest tak ze po pierwszym opakowaniu wogole sie nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady_Angie
Siemka! Ponieważ mam do czynienie pierwszy raz z tabsami. Mam do Was parę pytań.:) Mam nadzieje że pomożecie mi się pozbyć wątpiliwościa...:) 1. Jestem taka troszke pulchniutka, i mam pytanie czy te tabst powoduja tycie?? 2. Ahnim jestem po 3 tabletce, i pojawiły się u mnie już male bolące pryszczyki, czy te tabletki je powodują? 3. ahh nim i na ulotce dołączonej do Yasminelle, jest napisane że od pierwszej tabletce jest ochrona przed ciez a, czy Wy w to wierzycie?? Mam nadzieje że odpiszecie na moj post buzki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1509
do Aga84 dzieki slonce za slowa otuchy:) buzka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Lady-----------> 1. nie. te tabletki nie powodują tycia, a wręcz przeciwnie świetnie pozbywają się nagromadzonej wody więc możesz poczuć się nawet kilka kilo lżejsza. 2. te pryszcze to może być skutek uboczny. proponuję brać cynk organiczny-podwójna dawka na dzień i powinno pomóc. ja tak zrobiłam a tabletki w zasadzie dostałam także na trądzik. teraz jestem w 3 blistrze i cera się wyrażnie poprawiła, wiadimo na efekty trzeba poczekać 3. co do ochrony przed ciążą-otóż różnie mówią lekarze. niby od pierwszej tabletki-wśród forumowiczek nie było wpadki :-) ja osobiście czekałam 2 tygodnie bo strasznie panikowałam pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyAngie
dziękuję za odpowiedź...To miłego brania pigułek :) NIECH MOC BEDZIE Z NAMI :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madżka
mam pytanko..mam nadzieje ze mi pomozecie. -są to moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne,od 2-3 tabletki pojawily sie plamienia (Codzienie w malych ilosciach) Kiedy przestanie sie to pojawiac? -czy mój chłopak moze konczyć w środku ? jestem troszke wystraszona tym wszystkim..mam nadzieje ze mi odpowiecie na nurtujące mnie pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejwszystkim ----------> ja miałam tak samo! okres zaczynal mi się już przy 19 taletce... i tak było przez 3 blistry. W środę kończyłam 4 blister i okres dostałam dopiero;-) w 2 dzień przerwy z odstawienia, czyli organizm musiał się przyzwyczaić i wydaje mi się że u Ciebie będzie podobnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróbelka
pomóżcie, już drugi tydzień biore Yasminelle i pojawiły się plamienia, dość intensywne, prawie jak okres.. czy wszystko w porządku? czy powinnam iść do lekarza? zaznaczam ze sa to moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne, wiec moze moj organizm w ten sposob zareagował na dawke hormonów? pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madżka
tez mam plamienia ...nie tak duże ale czuje sie mało komfortowo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicia123
Pomozcie!! przez caly czas mialam plamienie a tera jestem 1 dzien bez tabletki bo mam przerwe 7 dn i mam dalej plamienie i niewiem czy to normalny okres czy dalej poprostu plamie Pproosze odp!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madżka
tez miałam cały czas plamienie -teraz jestem wczasie przerwy. w czwartek miałam pierwszy dzień bez tabletki i okres dostałam dopiero w niedziele nad ranem..(4dnia) -- nawet pisze w ulotce ze 2-3 dnia po odstawieniu ma byc okres(krwawienie z odstawienia) wiec chyba jeszcze niema sie czym martwić?!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też panikara
Słuchajcie mam pytanko. więc zaczęłam brać yasminelle w tym miesiącu ze względu na to że miałam operacje usuniecia torbieli i po dwóch miesiącach od opercji torbiel znowu urósł no i lipa.Lekarz mi powiedział że z punktu widzenia medycznego najlepszym wyjściem i rozwiazniem jest dziecko ale my jeszcze nie chcemy dziecka tym bardziej że jesteśmy miesiąc po ślubie....w skrócie cala historia dostalam je bo maja zmniejszyć torbiela albo go całkowicie wysuszyć...ale tak zaczęłam je brać i czuje sie dobrze nie mam problemów.tylko tak w trzecim dniu miesiączki wyglądalo na to że okres sie cofnął...A od 4 dnia mam plamienia tzn można to nazwać skąpy okres mam tak już 7 dzień..Czy któraś z was może miała coś takiego?? Nie czytałam wszystkich wypowiedzi jeżeli jest tu odpowiedz na moje pytanie to na kórej stronce?? a jezeli nie to proszę o odpowiedź:) z góry dziekuje i przepraszam ze tak długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaaa85
Hej dziewczyny. Biorę yasminelle od prawie 2 tygodni. Wcześniej przez rok brałam yasmin. Lekarz zalecił przejście na yasminelle bez robienia przerwy. Tak więc też zrobiłam. Od kilku dni nękają mnie plamienia. Nie wiem co o tym myslec, czy któraś z Was też tak miała??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madżka
ja tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oowcaa
ja również.na początku były bardzo malutkie ale z każdym dniem wieksze :| teraz spodziewam sie okresu ktory chyba juz nadszedł ale nie jestes w stanie tego poznać bo cały czas mam plamienia, chyba juz nie mozna tego nazwac plamieniami tylko normalnym okresem, męczące to jest jak diabli :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marks
a jak dzialaja tabletki, jesli pije sie alkohol?jesli do tego zapomnialam jednej wziasc, ale za to wzielam rano, przed minieciem 12h? mam obniżona skutecznosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marks
czy przed doborem tabletek mialyscie bDnia jakies? np.hormonalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owulacja? Hej, biorę pierwsze opakowanie yasminelle i dziś mam 11 dzień. Ale jest dziwnie jakoś bo mam bóle w dole brzucha (prawy jajnik), podwyższona temepraturę. Czy to możliwe, żebym miała owulację? Wczesniej pół roku na uregulowanie brałam orgametril, ale po odtswieniu mój organizm i tak zwariował bo nie miałam okresu 3 tygodnie za długo, więc potem jesczez brałam na wywołanie okresu luteinę. No i teraz od razu zaczęłam yasminelle. Czy możliwe, zeby miec tak pokręcone organizm, żeby przy tabletakch wystepowała owulacja :|? Może to pierwszy miesiąc tak? Sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1234
@HEJWSZYSTKIM: no ja też 2-3 dni przed koncem opakowania juz musze podpaski wyciagac. po 4 opakowaniu to samo. mam nadzieje ze to minie!! czyli że żeńszeń nie osłabia pigułek, na stówę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWONKA27
Witajcie pisałam to na innych forach -tu również powtórzę moje wskazówki gdyż są cenne dla was: Drogie dziewczyny historia z hormonami dla większości z nas rozpoczyna się od końca Lekarze -gin-przepisują nam różne tabletki jeśli jeden rodzaj nie działa to przepisują następne. Każda z nas udaje się po hormany z innego powodu - pryszcze, wypadajęce włosy, bóle miesiączkowe , zabezpieczenie . Wiecie dlaczego one działają niewłaściwie i dlaczego ta historia rozpoczyna się od końca: MIANOWICIE -GINEKOLOG MA OBOWIĄZEK SKIEROWAĆ NAS NA BADANIA POZIMU HORMONU W ORGANIŹMIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DO PORADNI ENDOKRYNOLOGICZNEJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!! TU ZOSTAJA USTALONE WSZELKIE WAHANIA RÓŻNYCH HORMONÓW W NASZYM OGRANIŹMIE . WYOBRAŹCIE SOBIE ŻE DOPIERO PO TAKIEJ ANALIZIE DIADNOZA MOŻE BYĆ TRAFNA ---- WÓWCZAS ZOSTAJE PRZEPISANY ODPOWIEDNI HORMON. W Poznaniu gdzie mieszkam czas oczekiwania na badania pozimu hormonów w poradniach endokrynologicznych państwowych wynosi do roku - nie we wszystkich -ale w tych renomowanych tak! Niestety - a tylko te badania pozwalają zaaplikować nam właściwy hormon. Ginekolodzy natomiast nie chcą tracić klientek - przepisują hormony na hybił trafił !!!!!!!!!!!! Podobnie jest z dermatologami -oni również usiłują zgadnąć - testując na pacjentach działanie leków a niestety tu również może pomóc ENDOKRYNOLOG!!!! Przekonałam się na własnej skórze ! Pozdrawiam was wszystkie i polecam te badania przed udaniem się do Ginekologa bądź Dermatologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1509
kurcze kazda z was ma problem z plamieniami badz okresem a u mnie nadal go brak !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to juz 5 dzien po odstawieniu :(:(:(:( czy jest ktos kto tez tak ma ????????????/ ja chce moj okres !!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oowcaa
skoro robiłaś sobie test i wyszedł negatywnie to cierpliwosci może niedługo nadejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madżka
monia -mi sie pojawił 4 dnia.wczesniej non stop delikatne krwawienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga84
dziewczyny!!!!bardzo wazne!!!!wrzucam Wam kochane link: http://kobiece.mojeforum.net/viewtopic.php?t=31 na samym dole sa wymienione leki: 1. te ktore wplywaja na oslabienie tabl 2. te ktore napewno nie wplywaja :) mi to pomoglo bo przy kazdym łyknieciu jakiegos leku sie martwilam :) pozdrwiam Was!!!!trzeba sobie radzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga84
o a ten w tej sprawie jest jeszcze lepszy :) Wymienionych jest chyba z 1000 leków. Uwazajcie z wit C i tym żen-szeniem :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama nie wiem......
Tak czytam forum i od wczoraj widze, ze piszecie o problemach z okresem. Ja biore 3 opakowanie yasminelle i okres dostaje zawsze w piątki ( w niedziele biore ostatnia tabletke). W miedzy czasie nie mam zadnego plamienia ani nic. Co prawda jestem nadal dziewica, ale planuje na ta sobote seks z moim chlopakiem. Mam troche watpilowisc czy na pewno moze skonczyc we mnie?? Pomozcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vegamultiwitamina
Hej... Wiem , to forum o tabsach ale mam pytanie z innej działki... Czy pierwszy raz boli?? I czy bardzo sie krwawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×