Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

no to w takim razie racja. a ja gdzies slyszalam ze problemy z zakrzepica sa najwieksze po yasmin wlasnie bo skoro on nie zatrzymuje wody w organizmie (dzialanie moczopedne) to tym samym krew jest gestsza czy cos a jak jest gesta i wieksza krzepliwosc krwi to dzieki temu zakrzepice latwiej miec. tak slyszalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena7
Kurczę ale to moje pierwsze opakowanie Yasmin, 2 tydzień biorę i już takie objawy, dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość devgirl
hej dziewczyny, ja tez mam problemu z dretwieniem konczyn i do tego mi jeszcze serducho tupocze... masakra!o to dopiero poczatek drugiego opakowania. Nigdy takich skutkow nie mialam a tabletki bralam rozne i to kilka lat juz. Jak zadzwonilam do lekarza to mnie zlal i powiedzial ze te tabletki sa najlepsze i nie ma po nich zadnych skutkow ubocznych a ja cos sobie wymyslam i ze moze mam jakies problemy z kregoslupem (sic!!). Widac ze gosciowi zalezy chyba ma jakims 'upominku' od przedstawiciela handlowego. Takze zmieniam lekarza i tabletki jak najszybciej, bo czuje ze cos niedobrego sie ze mna dzieje. Dam wam znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten lekarz to jakis debil!!!! to ze yasmin sa wzglednie nowe to nie znaczy ze najlepsze! IV generacja wcale nie jest super doskonala!! jak on mowi ze nie ma skutkow ubocznych to niech wezmie ulotke to moze sie czegos dowie!! co za kretyn!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość devgirl
A i jeszcze pytanko! Czy moze ktoras z was musiala zmienic Yasminelle na inne tabletki? i na jakie? tak z ciekawosci... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena7
A które tabletki bierzesz? Często lekarzem mają takie podejście do pacjenta, bo im więcej skirowań z konkretnymi tabletkami, tym większy plus u przedstawiciela, wiem coś na ten temat od przedstawiciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość devgirl
Kasienka -> ja biore yasminelle nie jasmin, ala ma nadzieje ze juz nie dlugo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak macie ulotke od yasmin to przeczytajcie od str 12 do15 i wszystkiego sie dowiecie o bolu w nogach, obrzeku, bolu w klatce piersiowej, dretwieniu ...... to objawy sugerujace mozliwosc wystapienia zakrzepicy!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość devgirl
wczesniej bralam dianke ponad 3 lata i bylo super, nic a nic mi nie dolegalo i nawet troche schudlam, a potem harmonet - jak dla mnie masakra, wszystkie mozliwe skutki uboczne na raz, wrocilam do diany ale chcialam cos lzejszego. No i takim sposobem wyladowalam u tego debila kochajacego Yasminelle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie ma w tym wypadku roznicy czy to yasmin czy yasminelle.ulotka yasminelle tez pelna jest przestrog zwiazanych z zakrzepica i lekarz tez moze sobie poczytac o dzialaniach niepozadanych. co do dretwienia i innych zwiazanych z zakrzepica ulotka str 17 w czerwonej obwodce nawet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość devgirl
no wiem wlasnie... czytalam wszystko od deski do deski. dlatego bebe poszukiwac jakiegos normalnego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość devgirl
ttttuuuuttttt -> jak bralam pierwsze opakowanie to mi dretwialy obie nogi i rece. Jak zrobilam badania okazalo sie sie mam za malo magnezu we krwi. Teraz odczuwam lekkie mrowienia raczej nie dretwienia i juz mam dosc tych tabletek. Jest tyle roznych specyfikow na tym swiecie i w sumie dlaczego mamy sie uczepic tych jednych? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powiem tak - wszysytko co nie jest normalne jest nienormalne, czy to dretwienie, czy to obrzek , czy to delikatne mrowienie- to wszystko swiadczy o tym ze jest cos nie tak.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość devgirl
hmm... wydaje mi sie ze to kwestia prob i bledow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OluSs
czesc.. mam pytanie czy po wizeciu tabletki o 20 .. a zponiejszych wymiotach o 23(po alkoholu) jest duzo zmiejszona skutecznosci tabletki?? prosze o szybką odpowiedz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość devgirl
oluss -> zgodnie z ulotka powinnas przyjac kolejna tablekte jak najszybciej, gdyz ta nie zdazyla sie przyjac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestraszona Anetka
Skończyłam pierwsze opakowanie Yasminelle w poniedziałek wziełam ostatnia tabletke,dziś mamy piątek czyli 4dzień i dalej nie mam okresu ;( Przy Yasmin dostawałam zwykle 3 dnia,zaczynam sie trochę martwić,ponieważ przy końcu opakowania miałam lekkie zatrucie pokarmowe (wymiotowałam),potem uprawialiśmy seks z moim chłopakiem,czy mogę byc w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłopociki 84
Jeśli zwymiotowałaś tabletkę odpowiednio szybko, a później wpadłas na pomysł, ze mimo to zaryzykuje i uprawiałaś sex, to owszem, możesz być w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natama
Witam! Czy ktoś może wie gdzie można w Poznaniu najtaniej kupić Yasminelle? Bo dopiero sie do nich zamierzam Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdadasdasd
najlepiej w APTECE :P ODRADZAM STADION X - LECIA ( ponoć u żółtków chodzą po 12 zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdadasdasd
aaaahhhaa... stadion w warszawie ( tak dla sprostowania )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdadasdasd
UPSSSSSS... poniosło mnie - przepraszam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestraszona Anetka
Dziewczyny mam pytanie na który dzień po zażyciu ostatniej tabletki (przy pierwszym opakowaniu Y)dostawałyście okres?Bardzo proszę o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OluSs
no to jednak moje obawy o nieplanowana ciąze polecialy daleko:) rano okres dostalam:) ale teraz mam problem.. bo nie wiem czy po wymiotach ta tabletką ktorą bralam trzy godziny przed wymiotami sie przyjeła.. i nei wiem kiedy rozpoczac nowy blister.. przerwa miedzy blistrami konczy mi sie teraz we wtorek i w srode musze wziac nastepną tebletke znaczy powinnam.. ale nie wiem czy brac w ta srode czy poprostu dzis jak mi sie okres zaczał.. mysle ze dopiero w srode.. bo wkoncu wymioty wystąpily pozniej duzo od przyjecia tabletki.. co radzicie?? ps. ja dostalam po pierwszym blistrze okres po dwóch dniach od odstawienia a teraz po trzech i w czwartym czyli dzis dostalam:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanieeee
Czy ja dobrze doczytalam urywek topiku,ze przerwe mozna dowolnie skracac,nie musza byc to te bite 7 dni ? moglabym np zaczac nowe opakowanie 3dnia przerwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bastka
Witam!!! Znów mam problem:( no więc tak łykałam trochę ketanolu (3 4 tabletki)jakoś pod koniec maja i jak mi je lekarz przepisywał to całkiem zapomniałam, że one mogą osłabić działanie yasminelle i żeby było ciekawiej to przypomniałam sobie o tym dopiero w tym tygodniu:>( dziś powinnam dostać okres ale jeszcze go nie ma! dodam,że zawsze dostawałam przed południem:((( czy mogę być wciąży!!!! pomóżcie prosze!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłopociki 84
Ok pomagamy, dam jutro na msze żebyś dostała okresu, bo żadna inna pomoc nie przychodzi mi do głowy :P A jeśli chodzi o Twoje pytanie to jeśli ketanol obniża działanie tabletek ,no to odpowiedź jest prosta: tak, możesz być w ciąży, ale nie musisz - to już zależy czy miałaś fart czy też go zabrakło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasdedas
a trafiłaś gdzieś na FORUM o REGULONIA ? pewnie nie... Polecam - zobaczysz co tam dziewczyny wypisują (skutki uboczne) ZŁAPIESZ SIĘ ZA GŁOWĘ. Lek YASMINELL jest na pewno "zdrowszy" tzn. mniej szkodzi. Ja np. jestem przy 3 opakowaniu Y wcześniej było [przez kilka lat] DIANE 35 - odradzam jak mogę potem CILEST - przez ok. 2 lat potem YASMIN - miałam problemy z LIBIDO - tzn. BRAK 0 - lipa straszna. Teraz jestem przy Yasminell i ... wszytko jest OK - oby tak dalej. OSOBIŚCIE POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie biore 4 dzien Y. biore je tak o 20 ale chcialabym bardzo zmienic godzine ich brania na 21 najlepiej... bo jak bire o 20 to mnie bnapada pozniej taki \"wilczy \"glod..inne dziewczyny pisaly ze nie trzeba tak BRADZo sie trzymac godziny ze jak sie bierze wieczorem to wieczorem...Czy moge wiec przesunac sobie godzine? na 21? to w sumie roznica godziny...? ma to duze znaczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×