Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość sylwia 201
a dretwienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena 1985
dziewczyny ile płacicie za yasminelle bo ja wczoraj doznałam szkoku. za[płaciłam za jedno opakowanie 38 zł i była to promocja...dopiero zaczynam te tabletki dlatego nie orientuje sie ile wczesniej kosztowały. wiecie moze czy gdziesz w łodzi albo warszawie mozna dostac taniej>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka dee
ja płace za yasminelle 47 zl wiec chyba jednak na promocje trafilas ;) ale mam do Was dziewczyny pytanie... Otóz dzisiaj zaczyna mi sie 5 dzien przerwy a ja nadal nie mam okresu :/ czy to nie jest dziwne ? :( martwie sie tym jak nie wiem... Dodam ze tabletki bralam regularnie o tej samej porze, o zadnej nie zapomnialam a z chlopakiem nie kochalam sie nigdy do konca... I jeszcze sie chcialam zapytac czy jesli kochalam sie z nim w tygodniu przerwy gdy nie mialam jeszcze okresu to jestem przez tabletki chroniona? Blagam odpiszcie i podniescie mnie na duchu bo dziecko w tym momencie to ostatni obowiazek o ktorym chcialabym myslec :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cekawskaa
Mam PytankOo które nurtuje mnie od Dluzszego czasu Mam nadzieje ze w KoncU zaspokoje swoja Ciekawości i posiade dodatkowa wIedze na ten temat:] czy jesli zazywa sie talbetki anty. moze w tym czasie zazywac narkotyki...chodzi mi czy obnizaja one w jakis sposób dzialanie pigulek....konkretnie chodzi mi tu o Palenie trawki i Amfetamine ...czy raczej nie ma To Wiekszego wplywu na antykoncepcje? z gory dziekuje za udziele odpowiedzi =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akka22
anka dee---------- nie masz się czym martwić - krwawienie z odstawienia możesz dostać nawet w 7 dniu przerwy także czeksj cierpliwie... Tym bardziej jak nie robiłaś tego do końca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunivia_
za yasminelle płace 48,59 ;] wiec według mnie trafiłas na prawdziwą promocje ;] u mnie Tabletki raczej w granicach 48 wiec nie biegam po aptekach i nie szukam najtanszych :)pare groszy w ta czy w ta ;)...no i jestem z Jeleniej Góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikotiana
anka_dee nie ma się co martwić tym, że krwawienie się spóźnia. Zabazpieczona jestes cały czas, nawet jeśli byś kończyła. Zresztą nawet bez tabletek prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w okresie przed krwawieniem (czyli jakoś po 20 dniu cyklu) jest praktycznie niemożliwe. Ciekawska... wydaje mi się, że amfa może powodować pewne zaburzenia w działaniu hormonó, choć nigdy nie brałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikotiana
a za tabletki płacę 46 zł, więc miło by mi było jakbym trafiła na jakąś promocję :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikotiana
anna_karina -------> nie masz gwarancji, ze jak zmienisz na inne tabletki to jeszcze bardziej nie przytyjesz. Ciesz się wieć z tego że te nie dodają Ci kilogramów i jeśli poza tym jesteś z nich zadowolona to może warto przy nich pozostać? Ja brałam Harmonet i je przeklinam, dlatego postanowiłam je zmienic. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikotiana--> chyba przy nich zostanę, bo wydają mi się naprawdę świetne, zero skutków ubocznych, tylko przez pierwszy miesiąc bolały mnie piersi, cera super, może nawet sie poprawiła... swoja drogą ja płacę za nie 36 zł, w Krakowie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnośnie ceny.... ja kupuje je w regularnej cenie 39.75.... wszystko zależy od apteki z tego co zauważyłam to najdroższe są w firmowych aptekach polfarmy..... w jednej pyatłam bo mo\\ja była nieczyna i kosztowały48,5 ... jak mi to kobita powiedziała to myślałam że zrtuje i zaczęłam sie śmiać:) poczekałam 1 dzień i poszłam do swojej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekus
hej. czy po 10 dniach test ciążowy wykryje ciąże? biore tabletki Y...a pytam sie bo strasznie sie filmuje.... i chciałabym wiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunivia
ekus---- są testy ktore po tygodniu moga wykryc ciąze ;)...ale nie jest to tak bardzo wiarygodne poniewaz jezeli doszło do zapłodnienia to beta HCG dopiero nabiera swojej mocy :)...najlepiej jest robic test około12-14 dni od domniemanego zapłodnienia ;]...chociaz ja osobiscie zrobiłam dwa testy ale i tak poszłam do gin. i zrobiłam badanie krwi w celu oreslenia beta HCG :)... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia-ainom
Hej laseczki. Od 2 tyg łykam Yasminelle i oprócz bolącego biustu nic mi nie jest. Ale to pewnie na każdego inaczej działa. Teraz czekam na przerwę- czy będzie mnie bolała głowa?? Trzymajcie kciuki, żeby nie, bo nie wiem już czego próbować- PO WSZYSTKIM łEB MI PęKA. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro ostatnia tabletka yasminelle przed zmianą na harmonet. wiecie co? jak przed braniem moja waga wahała się w granicach 54 - 56 kg tak dziś wchodze i patrze - 57! łojej : P a łykałam 2 cykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka..
dziewczynki mam pytanie czy któraś z was brała diane 35? jesli tak to przytyłyscie po nich?? bo ja mam teraz takie zażywać, bo niestety po yasminelle tez przytyłam i to sporo bo 3kg, a swoja diete i tak ograniczałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczorek7
hejka W radomiu kosztuja 39 wiec jak widze nie jest zle. Byleby byly skuteczne bo Yasminelle to moje pierwsze. No i oczywiscie jak kazda z nas chcialabym zeby nie bylo skutkow ubocznych. zaczne je dopiero za jakis tydzien i nie ukrywam ze troche sie obawiam. Mam takie pytanie: czy jest ktos na tym forum kto pali i bierze tabsy?? Jesli tak to prosze o wypowiedz czy nie ma zadnych problemow z tym zwiazanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka..
ja nie pale ale wiem ze jak sie pali i bierze yasminelle to jest wieksze prawdopodobienstwo zakrzepicy. Najlepiej ograniczaj papierosy az dojdziesz do zera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraolinaa
z tego co czytałam na innych forach dużo dziewczyn ma drętwienia, ja osobiście nie. Ja kupuje yasminelle za 43 zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marazzz
a ja kupuje za 32 zl a jestem z łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka..
a ja mam w cenach od 38.20 do 48zł. jestem z okolic Krakowa. tylkoz e teraz mam diane i chyba zpowrotem przejde na yasminelle bo sie lepiej po nich czułam. tylko ze znow bede miec widiczne zyły a wy macie?>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczorek7
kraolinaa------- czy ty jestes osoba palaca?? jesli tak to twoje zdanie jest dla mnie istotne. kolezanka moja tez pali i dluzszy czas brala Yasmin i nie miala zadnych skutkow ubocznych. dlatego wasza opinia jest dla mnie bardzo wazna tym bardziej ze jestem poczatkujaca jesli chodzi o tabsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skurczybyczka jedna
dziewczyny u mnie jest czasem tak ze pierwszy dzien @ mam plamienie, krwawienie mam dopiero kolejnego dnia i gin mowila mi zeby 1wsza tab wziasc wtedy kiedy bede juz miala krwawienie... wiec pierwszy dzien mialam od rana plamienie a na drugi dzien krwawienie od rana i tab wzielam dopiero o 22, waham sie czy nie odczekac tego cyklu bez stosunku... jak myslicie??czy ktoras spotkala sie z takim problemem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skurczybyczka jedna
szalona - tak, moje pierwsze opakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena 1985
marazzz agdziw łodzi je kupujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka-yasminellka
wiesz... ja miałam podobną sytuacje z tym że przy którymś tam opakowaniu niezrobiłam 7-dniowej przerwy tylko 8-dniową:( bo mi sie zapomniało..... przez 7 kolejnych dni używaliśmy jeszcze gymki i jest ok:) niejest potrzebne zabezpieczenie przez cały cykl zresztą pisze w ulotce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka-yasminellka
a co do yasminelle....... jestem przy 5 opakowaniu i zaczęły się problemy:( z początku była rewelacja żadnych najmniejszych skutków ubocznych a teraz... bóle głowy,senność.wahania nastrojów, i bardzo obfite plamienia które mam już cały miesiąc. będe zmieniać na większą ilość hormonów bo dla mój organizm zaczął się domagać tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skurczybyczka jedna
ale to jest pierwszy listek mojej antykoncepcji, i nie wzialam pierwszej tab od razu rano w dniu krwawienia tylko ponad 12h pozniej a do tego dzien wczesniej 24h mialam plamienie, wiec w ulotce jest napisane ze mozna byc pewnym kiedy pierwsza tab bierze sie pierwszego dnia @, wiec mam watpliowsci i prosze was o rade a jezeli spotkalyscie sie z tym osobiscie to byloby cudnie, bo nie chce czekac tak dlugo...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×