Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

bez przesady, Twój organizm nawet nie zauważył, że wziełaś o jakiejs innej godzinie. Ja brałam jak chciałam w granicach 18-24.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problem maly- nie osłabiaj mnie, jak bierzesz regularnie to tą gumke możesz wywalić i lać w siebie wiadro spermy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollyy88
moniak --> bezbłędny komentarz. respekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajcia
maly problem>>>. ok ja tez mam schizy ale po 2 latach to juz mysle ze nie powinno sie ich miec.dla nie to glupie pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N22
uuu po bólach mam recepte na yasminelle:)taka ulga:)aha jeszcze taka sprawa i tu myślę, że fachowej odpowiedzi udzieli młoda położna:)tamta gin. mi powiedziała, że yasminelle nie zatrzymuje wody w ograniźmi tylko przez pół roku i to takich chwyt marketingowy, i że po tych 6 miesiącach normalnie zaczyna się tyć... Prawda to? Bo dla mnie to nielogiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TeNi*
HELLO:* Znów mam klopocik:(Krwawienie z odstawienia trwa już 6 dni i ...ciągle krwawię:|(a tak w ogole to dziś zaczęłam znow blisterek) Ginekolog czy co?!Jak myslicie,Kochane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
do moniak>>> tzn spoznialas sie z braniem w takich granicach 18-24h???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
Kochane,mam do Was pytanie natury technicznej;p, czy podczas brania tabletek anty,moze sie przesunac okres,np z piatku na sobote?? chcialabym jeszcze sie podzielic tym co powiedziala mi kiedys moja gin,jak zapomnialam wziasc tabletkito dostalam plamienia,bo powiedziala ze spadl mi poziom hormonow,czyli jesli spadl i mialam plamienie tzn ze moglam miec owulacje wtedy???jezeli bylo za malo hormonow???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ammelia
Cześć dziewczyny, ja właśnie kończę drugie opakowanie yasm. czuję się super zero skutków ubocznych oprócz tego że zauważyłam barak apetytu, jak jem np obiad dziubnę parę razy i czuję się najedzona, nie wiem czy to od tabletek czy coś innego, schudłam 2 kilo, ale nie chcę już bardziej chudnąć, czy któraś też zauważyła u siebie zmniejszony apetyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viktoria0712
witam. skończyłam brać ten antybiotyk;/ ale i tak do końca bistra mogę sobie zapomnieć o kochaniu sie z chłopakiem:( boje sie ryzykować..wybieram sie na badania próby wątrobowe, i aptt i nie wiem czy odczekać po tym antybiotyku? co prawda pytałam pielęgniarkę ale tak powiedziała bez przekonania ze to nie mam wpływu. Wika22------a no i płace za badania..około 50 zł. moniak ---- komentarz, no miazga:D ammelia---ja tez mam mniejszy apetyt ale to tez zależy od dnia..myślę ze gorzej by było jakbyśmy sie za bardzo objadały i apetyt rósł, ale jak masz z tym problem to myślę ze lekarz Ci poradzi najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariSSa
hey !! No wiec tak..jakis czas temu pisalam ze dostalem ''okres'' w trakcia brania tabletek, zostalo mi wtedy jakies 8 do wziecia i troche sie tym przerazilam bo w sumie nie powinno tak byc..wzielam do konca no i znowu musialam czekac na ''okres'' przerwa miedzy jednym a drugim bylo zaledwie 2 tyg :/ 2 dni temu bylam u GineXa i pani DR. poweidziala mi, ze nie ma co sie denerwowac, ze tak moze sie zdarzyc ze w trakicie brania tabl. moze wystapic nieoczekiwane krwawienie ..:) ale jeszcze nigdy mi sie takie cos nie zdarzylo, moglo to spowodowac sters, zmiana klimatu itp. wiec poki co bede btac dlej Yasminelle :) zobaczymy co sie wydarzy..poki co zaczyna m 4 opakowanie i jestem przy 3 tabl. Pozdro :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam podobny problem i pomimo wszystko zaczynam sie obawiać Kilka lat temu zaczęłam brać tabletki anty, wszystko było ok do momentu aż przestałam brać.. nie dostałam miesiączki i miałam później wywoływaną.. później przerwa Yasminelle biorę od 8 miesięcy. Miałam ostatnio taki cykł że zaczęłam miesiączkowac w trakcie brania tabletek, nie przestałam brać ale zgłosiłam się do lekarza, oczywiście tak jak mojej poprzedniczce na tym topiku, lekaraka powiedziała że nie ma czym się martwić bo to może się zdażyć i poza tym zbadała mnie i jest ok, następne opakowanie które brałam przebiegło ok, miesiączka w siedmiodniowej przerwie i teraz znów zostało mi około 5 tabletek do końca i zaczęła się miesiączka. Założyłam że wezmę opakowaniwe do końca i zrobię tak jak jak powinnam - siedmiodniowa przerwa, tylko zastanawiam się tak nad tym czy na pewno jest ok bo przecież nie jest tak jak powinno zwłaszcza że miesiączka się skończy i jest przerwa.. czy jestem wtedy chroniona, kiedy nie biorę? I co może wpływać na to że zdażają się krwawienia w trakcie brania tabletek, miała ktoś jeszcze takie przypadki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
Misia_23 --- skoro bierzesz tabletki od 8 miesiecy i krwawisz w trakcie opakowania to dla mnie jest to ewidentne nietrzymanie cyklu.Ja krwawilam w 3 i 4,5 opakwaniu i lekarz zmienil mi na tabletki z wieksza dawka hormonow.Gnerelanie kazal mi juz nie brac 5 opakownia ale ja oczywscie myslalam, ze przejdze ale nie przeszlo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajcia
czesc dziewczyny ja nie mam krwawienia podczas mojego pierwszego opakowania niedlugo mam robic przerwe boje sie troche ale coz moze sie stac skoro wszystko robilam zgodnie z instrukcja.....chyba ze cud macierzynstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasencja007
Mam pytanie czy korzystanie z solarium moze powodowac jakies skutki nieporzadane przy braniu yasminelle? Bo wogole slyszalam ze nie mozna opalac sie biorac tabletki, to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajcia
o nie ciagle jakies nowosci czy z tymi tabletkami mozna zyc!!!!!!! jem wlasnie pomarancze czy tego tez nie mozna a moze nie mozna w duzych ilosciach aaaaa ciagle czytam o czym innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej o jakich porach bierzecie tableteczki? raczej rano czy wieczorem? czy to ma jakieś znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaa2212
Dziewczyny doradżcie mi...biorę już drugie opakowanie Yasminell,4 miesiące temu urodziłam dzidziusia.Skończyłam blister i nie dostałam okresu!!!A nie zapomniałam wzisc zadnej tabletki,starałam sie je brac około 10 rano każdego dnia.Czy myślicie,ze tabletki mogły zawieśc???Na sama myśl o teście ciążowym słabo mi się robi...co byście doradziły,proszę pomóżcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
kajcia ---- dziewczynko ile Ty masz lat? Ciagle masz jakies glupie problemy...krwawienie z odstawienia pojawia sie w 7 dniowe przerwie ( ulotka!!! ).Pomarancze mozna jesc,tylko nie 1kg dziennie. lasencja007 --- solarium nie jestw skazane, poniewaz pojawiaja ise przebarwienia ( biale placki na skorze )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajcia
Genie radze ci sprawdz na necie co to PRZENOSNIA i naucz sie tej definicji na pamiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
kajcia ---- chyba bede musiala przeczytac bo w Twoich wypowiedziach jeszcze zadnej nie zauwazylam.Ale moze ty znasz jakas inna definicje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
kajcia --- za to Ty wez do reki ulotke i uwaznie ja przeczytaj. majaa2212 ---- generalnie po 1 opakowaniu krwawienie moze nie wystapic, u Ciebie dochodzi jeszcze fakt,ze w sumie niedawno rodzilas a wiadomo jak to jest z hormonami po ciazy.Cyrk na kolkach.Test mozesz zrobic tak dla swietego spokoju.Jezeli po 2 opakowniu nie dostaniesz krwawienia to wtedy mozesz zaczac sie tak naprawde martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaga
dawno mnie nie bylo ... Widze, ze kajcia dalej prowokuje. Dziewczynki kochane radze ja olac, sama przestanie glupoty pisac. Przeciez to widac, ze jaja sobie z nas robi. Wynikow badan dalej ni ma, ide w next tygodniu do prywatnej przychodni, bo to co sie dzieje w panstwowce to ech;/ I dziś odstawiam (jednak) tabletki na czas myślę dluższy... skończylam 4 opakowanie, przerwa i narazie koniec z hormonami ... bedziemy się widywać tak rzadko, że jakieś inne zabespieczenie bedzie musialo być stosowane (przyznam szczerze, ze nie wiem jakie, bo nic innego takiego niedowiarka jak mnie nie przekonuje:P - moze wstrzemięźliwość do slubu?:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie poddaje sie przy 4 taletce yasminelle nic mi sie nie dzieje poza okropnym bolem glowyy nie do zniesienia.. i strasznym spadku nastroju. ale dla mnie to chyba najgorsze objawy jakie moga byc. Czy moge tak poprostu odstawic tabletki po 4 tabletce? zaczelam w 1 dzien cyklu... czy teraz mi sie wszystko rozreguluje? dziekuje prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hancia86
Witam Dziewczynki :) Czytam te wszystkie wypowiedzi i widzę, że macie całą masę wątpliwości (prawie jakbym widziała (czytała;)) siebie miesiąc temu) ... Jestem własnie przed 2 opakowaniem, czuję się świetnie - w miarę oczywiście, bo piersi mnie bolały i czasem dalej pobolewają- ale poza tym drobnym mankamentem wszystko inne jest elegancko ;P Ale jak wszystkie, powinnyśmy doskonale zdawać sobie sprawę z tego, że to hormony, więc jednak jakoś się na zdrowiu troszkę odbić musi, mam nadzieję, że nieznacznie ;) a może, skoro są takie "nowoczesne" unikniemy skutków ubocznych ?? Pozdrawiam Gorącccoooo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosecotton >>>To 4 tabletka, ogranizm tak reaguje na hormony , mnie tez bolała głowa przez tydzień .To twoja decyjza ,twoje zdrowie i jesli bardzo zle sie czujesz skonsultuj sie z lekarzewm sam nie decyduj o takich sprawach .Ja przetrzymalam 1 miesiać choć nie dziło sie nić takiego ,bol głowy ,spadło libido .Panicznie sia bałam tych pigułek ,czytałam szukałam informacji i teraz wiem ze te tabletki robia tez bardzo duzo dobroge .Nie wyszukujcie skutków ubocznych odrazu bo to tabletki 4 generacji a nie te sprzed 40 lat :) Jesli ktos zakłada z gory ze bedzie tragicznie to nie ma co brac jakich klowiek pigułek .Ja kiedys brałam cilest i to była tragedia nie mogła funkcjonować i sie zraziłam do pigułek , a teraz jest dobrze choc bardzo trudna to była decyzja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrocia
witam. mam takie pytanko bo nabawialam sie jakies infekcji, a ledwie minal miesiac jak wyleczylam grzybice:/ lekarka stwierdzila ze to cos bakteryjnego choc posiewu nie zrobila heh. w kazdym razie przepisala mi Metronidazol doustnie i Betadine dopochwo a ja zapomnialam ze wczoraj wzielam ostatnia Yasminnelke i okres mam dostac czy w takim razie nie moge zaczac leczenia? juz i tak tydzien sie z tym cholerstwem mecze bo zanim dostalam sie do lekarza..a tu jeszcze kilka dni mi sie przesunie..?z gory dziekuje za odpowiedz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze macie racje, w sumie nic mi sie innego nie dzieje poza bolem glowy czuje jakbym mialam ciezka o 20 kg glowe. JA co nigdy w zyciu nie mam bolow glowy.... jesli potrwa to jakis czas to ok wytzymam ale...jesli bedzie mnie bolec miesiac to przeciez zwariuje, no i czuje sie smutno..wczoraj plakalam z byle powodow... wolalabym juz inne skutki uboczne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nescafejka
a ja czekam na krwawienie z odstawienia 3 dzien i nie maaaa nie ma..... dzis ide na usg do ginekologa bo obawiam sie ze to ciaza ;[ , zawsze 2 dnia dostawalam krawawienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaa2212
Do Młoda położna: Bardzo bym Panią prosiła o podanie e-maila.Mam do Pani kilka istotnych pytan , jednak wole nie pytac na forum.Z gory dziekuje,moj e-mail majaa2212@wp.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×