Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość młoda położna
Patyssska ---- na pewno z tego powodu ne zajdziesz w ciaze, ani tym bardziej nie umrzesz ;-) Na poczatku brania takie rzeczy sie zdarzaja,a jesli w przyszlosci sie to powtorzy to nie ma co panikowac,naprawde.... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Patyssska ---- na pewno z tego powodu ne zajdziesz w ciaze, ani tym bardziej nie umrzesz ;-) Na poczatku brania takie rzeczy sie zdarzaja,a jesli w przyszlosci sie to powtorzy to nie ma co panikowac,naprawde.... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Patyssska ---- na pewno z tego powodu ne zajdziesz w ciaze, ani tym bardziej nie umrzesz ;-) Na poczatku brania takie rzeczy sie zdarzaja,a jesli w przyszlosci sie to powtorzy to nie ma co panikowac,naprawde.... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasminka-jasminka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasminka-jasminka
witam forumowiczki!ginekolog przepisal mi 'yasminelle' i mam pytanie:Czy powinnam wziac pierwsza tabletke w pierwszym dniu miesiaczki??czy w pierwszy dzien po miesiaczce??wczesniej nie stosowalam zadnej antykoncepcji(wiec jestem bardzo 'swieza' w tym temacie;))Z góry dziekuje za wasze odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
jasminka-jasminka ---- 1 dzien okresu.Przeczytaj ulotke przyda Ci sie na przyszlosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasminka-jasminka
mloda polozna-dziekuje za odpowiedz.Czytalam juz ulotke,ale wolalam sie jeszcze upewnic pytajac kogos kto jest w tym temacie bardziej doswiadczony niz ja-taka nadgorliwosc z mojej strony;)Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee
tak czytam i czytam, piszecie czy mozna popijac tabletke sokiem pomaranczowym.. ja ciagle popijam jablkowym.. czy to musi byc koniecznie woda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patyssska zasadniczo to przez pierwsze miesiące to się podobno zdarza ja sama pomimo tego ze to moje trzecie opakowanie co miesiac mam podobna sytuacje>Moj ginekolog twierdzi ze nie jest to zadnym wielkim odchyleniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N22
to chyba nie ma znaczenia jakim sokiem, ja staram się nie popijać gazowanymi napojami bo ogólnie żadnych leków tak nie powinno się popijać, kawy też unikam a z resztą to są tak małe tabletki że chyba nie trxzeba ich popijac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to juz moje drugie opakowanie i przy tym drugim czuje sie o wiele lepiej , tzn, nie krwawie i ogolnie jestem zadowolona ztych tabetek. Moje cycuchy powiekszyly sie o jeden rozmiar czyli D (moze nie tyle powiekszyly co nabrzmialy) :) ale zawsze cos Mam pytanie do Was odnosnie tej przerwy. Pierwsze krwawienie z odstawienia dostalam na drugi dzien po odstawieniu, czy teraz w tym miesiacu tez tak bedzie,czy moze mi sie to przesunac?? Jak zazwyczaj jest?? Slyszlam, ze to pierwsze krwawienie jest zazawyczaj wczesniej. Czekam na odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Kazde leki powinno sie popijac woda,niczym innym. natalinaa ---- roznie, mozesz dostac w 2 dniu, w 4 a nawet i w 7 dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OluSs
a jesli ja niczym nie popijam? dla mnie to jest raczej bez roznicy... grunt ze ni e alkoholem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jezeli ja popijalam ze dwa razy herbata to cos wplywa na ich skutecznosc. Poza tym zawsze staralam sie popijac woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Dla tabletek to jednak jest roznica.Wszelkie soki,kawki,herbatki a nawet mleko maja wplyw na wchlanianie sie tabletek.Kazdych tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz zapytam czy to ze polykam tabletke i zazwyczaj zaraz po polknieciu jem kolacje, tez ma jakis wplyw??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
jezeli chodzi o tabletki antykoncpecyjne to nie ma to zadnego wplywu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biorę te tabletki od piątku i ciągle mam ochotkę na coś do jedzenia :D to chyba jakis skutek uboczny... ale wolałabym, żeby skutkiem ubocznym jaki mnie dotknie było powiększenie się piersi bo mam małe B. i pytanie: czy jeśli mam skończone 18 lat (tabletki biorę aby przestał boleć mnie brzuch w czasie miesiączki-nie jestem wtedy zdolna do życia) to czy mój wiek am większy wpływ na pojawienie się skutków ubocznych? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam WAs pierwszy news..chyba przytylam:( Drugi to pytanie czy l-karnityna obnizy skutecznosc anty? Jesli tyję po tych pigulkach to ... zmieniam je z metra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N22
iasia--> co do tego jedzenia to ja też mam spory apetyt, ale biorąc te tabletki w ogóle nie muszę się zastanawiać co jem i nie martwi mnie że wieczorkiem zjem czekoladę bo wcale nie tyję a wręcz mój znienawidzony celulit zniknął. Z tego co wiem dziewczyny zaczynają brać wcześniej tabletki i jest dobrze no ale to na pewno nie jest nic zdrowego, niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenna090
iasia --> to chyba zalezne od kazdego organizmu, ale u mlodszych dziewczyn burza hormonalna moze przechodzic intensywniej, bo sama nie jest jeszcze ustatkowana, wiec wszystko TOTALNIE sie miesza. ja teraz czuje sie czasem jak 13-latka - jakies dziwne nastroje, powiekszony biust^^ ktory dzien bierzesz? bo ja tez zaczelam brac z powodu bolesnych okresow i nasilonego PMS-u, jeszcze 3 dni i przerwa i ciekawa jestem jak przebiegnie krwawienie. a co do skutkow ubocznych to ja mam zwiekszony apetyt ale tez swietna przemiane materii, 'zwiekszony' biust do C, czasem jakies humory ale ogolnie jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrocia
witam. Wlasnie dostalam okres i sie uspokoilam odrazu :) tez jestem ciekawa jak przebiegnie. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fallenangell69 >>Ja przytyłam 4 kg tylko biorac 2 bisty ,przy 3 juz nie mam apetytu i schudłam .Nie można liczyc na to ze odchudzaja tabletki ,a L -Karnityna to co niby ma ci dać ?Jeśli ćwiczysz przynajmniej 4 razy w tygodniu na siłowni to moze bedzioesz mila minimalny efekt ,przyrost tkani miesniowej co powoduje tez wzrost wagi :) To indywidualna sprwa ,ale tabletki nie cukierki i nie mozna sobie o tak zmieniac kiedy ma sie ochote .Trzeba dac czas sobie zeby organizm sie przystosował do zmian , jak co 2 miesiace bedziesz zmieniała pugułki to wtedy zobaczysz jak waga pojdzie do gory .Za bardzo nie mozna liczyc na to ze sie schudnie po nich , bo ktos kiedys tak napisał .Oczywiscie jesli waga twoja zwiekszyła sie o 6 kg a niesądze to jest faktycznie problem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanus86
zgadzam sie z toba effinka ja tez schudlam dopiero przy 3 blistrze. tabletki anty to hormony a nie cukierki i nie mozna ich tak zmieniac i bawic sie z nimi to powazna sprawa jezeli chce sie je brac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morgiana 22
Hmmm.....gdyby popijanie tabletek mialo jakis znaczny wplyw na ich wchlanianie to mysle ze byloby to zaznaczone w ulotce...jesli pije sie alkohol na imprezie a wczesniej popilo sie tabletke woda to niby ona lepiej sie wchlonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
Morgiana 22 ---- to,ze lekow nie popija sie sokiem to chyba kazdy powinien wiedziec.W ulotce yasminelle tez jest mowa tylko o wodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AQUA12
Morgiana 22 jest to zaznaczone w ulotce albo hmm na blistrze... a dokładnie : każdego dnia należy przyjąć jedną tabletke Yasminelle, w razie potrzeby popijając woda. :]to jest chyba jedno znaczne. aa ii któraś z was już to mówiła, przy kazdym leku jest ta sama zasada. Pozatym sok z grapefruita np osłabia tabletki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro w ulotce mowa o wodzie i w dodatku o niewielkiej ilośći ,co za problem sie dostosować do tego ? Mała pigułka a tu tyle gadania czym popić ,pisze jasno w ulotce !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marinella.mari
...ja po yasminelle nie przytyłam wrecz przeciwnie! schudłam 3 kg (jutro zaczynam 3 blister) i boje sie ,ze jeszcze troszke i w ogole znikne-w moim przypadku powinnam tyc :) jednak zadowolona jestem poniewaz od pierwszego dnia zazywania Y nie odczówam ZADNYCH skutków ubocznych! :) są to moje pierwsze pigułki i odrazu udało mi sie dopasowac odpowiednie :) a mam zaledwie 17 lat...(hmm jeszcze niepełne) tak wiec wszystko zalezy od organizmu i nie kazdego dopadną skutki uboczne ;-) ...ale zobaczymy za pare lat jak bede sie trzymać,poniewaz zaczełam dość wcześnie z anty... pozdrawiam M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×