Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość dolores_k123
wlsciwie chodzi o to, ze bylam juz u ginekolog i mowilam jej ze mam taki problem z piersiami ze sa duze i ciezkie i przez to sie garbie i bola mnie plecy. dlatego zminia mi tebletki na yasminelle i problem sie powtrza i przy tych tablatkach, dlatego szukam odpowiedzi, czy istnieje prawdopodobienstwo ze minie przy drugim opakowaniu, czy tez nie. Czy tez musze myslec o kolejnej zmianie tabletek. kiedy nie bralam tabletek bylo ok, plecy nie bolaly i piersi byly znacznie mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka797
ja dopiero yasminelle zaczynam od 26 stycznia... i mam pewne obawy co do tego bo one podobno powodują ostre tycie...moja kolezanka przytyła po nich 10kg!!i własnie mnie to nie pokoi...:-(( a druga sprawa to kiedy mozna się juz kochac? niby tam pisze ze od pierwszego dnia brania ale słyszalam sprzeczne opinie na ten temat?! dodam ze zamierzam wziac tabletke w pierwszym dniu cyklu i nidgy wcześniej nie brałam zadnych tabletek ani nie stosowalam innych srodków antykoncepcyjnych... z góry dzia za ewentualną odpowiedż z waszej strony...:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dianuś1988
Witam czytając wasze wypowiedzi zauwazylam ze wiekszosc nie skarzy sie na Jasminelle. Ja biore 4 opakowanie i z tym wiaze sie moje pytanie normalnie okres mialam przez 8 dni i liczylam ze biorac tabletki to sie zmieni i bede miala ok 4 dni.. jestem przy 4 opakowaniu i dalej mam okres 8 dni czy to znaczy ze tabletki na mnie nie dzialaja??? prosze o odpowiedz. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolores_k123
hej lenka797. jezli chodzi o mnie to ja nie przytylam ani troche. jedynie to piersi i male plamienie, ale wiesz kazdy organizm reaguje inaczej. stan psychiczny po nich mam rewelacyjny. a jesli chodzi o to kiedy mozna, to ja zaczelam zaraz jak tylko miesiaczka mi sie skonczyla :) to gdzies 4 dni po pierwszej tabletce. i wszystko ok!!! a potem to kiedy sie chce :) trzymaj sie cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolores_k123
Dianuś1988------ hej, tabletki napewno na Ciebie dzialaja jezli biezesz je w mniej wiecej odpowiednich porach i nie pomijasz o nich. Ja zawsze okres mialam krotki i trwal 4-5 dni i tak dalej mam :) trzymaj sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka797
dolores_k123 dzia wielkie za odpowiedż:-)) ja już z niecierpliwością czekam na 26 stycznia:-)) ginekolog je polecił bo podobno charakteryzują się największą skutecznościa a o to przecież o to każdej chodzi...;-)) dolores_k123 a mogę wiedzieć jak długo bierzesz juz te tabletki?i okres z odstawienia najczęściej w którym dniu w tygodniu przerwy masz? a jak z cerą ? wszystko ok? poprawiła CI sie czy może na odwrót? bo ja biore antybiotyk przepisany od dermatologa i to pewnie może wpłynać na skuteczność tabletek...:-(( jak tylko wezme yasminelle to z dwa dni wczesniej tak w czwartek juz odstawie antybiotyka nastpena wizytę u ginka mam na 6 luty to się spytam co i jak:-)) pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KoffanaArtystka
Młoda położna dziękuje za odpis ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolores_k123
lenka797---------u mnie cera jest w jak najlepszym stanie, zadnego tradziku ani wysypki, jesli bierzesz antybiotyk to powinnas zabezpieczyc sie dodatkowo, chyba ze masz zamiar go odstawic jak wyzej napisales. polecam te tabletki dla mnie sa ok, jedyna wada to te piersi.... ale mysle ze przejdzie, a te tabletki biore od 10 dni, wiec nie wiem kiedy mi sie zacznie okres i ile bedzie trwac. wszystko napisze jak bede po okresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia 1987
dziewczyny pomóżcie jest może ktoś z Poznania kto mógł by mi odsprzedać blister yasminellek?? nie mam recepty do lekarza musze poczekać a tabletkę muszę zażyć w poniedziałek;( jesli ktoś może to bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowo
młoda położna - dziękuję...bałam się poprostu, że takie coś też stwarza ryzyko. dziękuje że mnie uspokoiłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dianuś1988
dolores_k123---> Tabletki biore regularnie zadnej nie zapomnialam biore je o 21 nie mialam zadnego opoznienia, nie wiem dlaczego tak sie dzieje ze po 4 opakowaniu zamiast miec okres 4 dni ja mam dalej 8 dni jak wczesniej.. Czy ktos moze zna odpowiedz dlaczego tak sie dzieje??albo ktoras z was tez tak miala?? mowa oczywiscie o tabletkach Yasminelle. Chyba sie przejde do lekarza bo mnie to bardzo niepokoi. Bylabym wdzieczna za odpowiedzi na moje pytanie. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny biorace Yasminelle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Dianuś1988 ---- jezeli w badaniu lekarz nic nie stwierdzil,hormony sa ok to widocznie taka Twoja uroda.Zakladam,ze bylas badana pod tym katem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Mlodej Poloznej - konsultowalam sie dzis z moim lekarzem i zmieniam z yasminelle na yasmin bo przez yasminelle miewalam krawienia czasem nawet tydzien za wczesnie - i zapomnialam zapytac czy ciaglosc zabezbierzenia jest zachowana ? czy organizm na mocniejsze tabletki moze jakos inaczej zareagowac ? bardzo prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajcia
hej dziewczyny mam pytanie czy jestem zabespieczona w trakcie przerwy nawet jesli nie mam juz okresu prosze o pomoc???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes zabezpieczona caly czas, nawet w trakcie 7 dniowej przerwy bez tabletek - tak podaje producent - o ile rzecz jasna bierzesz wszystkie tabletki regularnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
bumerangiem ------ jest zachowana,a organizm moze zaaregowac tak jak na kazda antykoncepcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajcia
biore regularnie ale jestem dopiero w trakcie pierwszej przerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
Dziewczyny! Napiszcie mi proszę,czy jak zjadłam tabletke punktualnie o 19,bo tak zawsze przyjmuje i o 00.20 nastapily wymioty-tzn zwymiotowalam raz,to czy tabletka mogla zostac wydalona???mnie sie wydaje ze nie, bo minęło 5h i 20min;) od połknięcia...jak Wy sie na to zapatrujecie?mialam zapasowa ale bralam sie bac,zeby nie bylo za duzo:|prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajcia
tabletka wsiaka 3 h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanus86
mam pytanko do mlodej poloznej- czy jezeli przyjmuje sie tabletki anty caly czas i jezeli jakims cudem zaszlo sie w ciaze, no i osoba ktora przyjmuje te tabsy nie wie ze jest w ciazy i nadal tabletki przyjmuje to czy sa jakies objawy, czy cos sie dzieje z organizmem przez caly czas?? pytam z czystej ciekawosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mogriana 22
mam pytanie...biore Yasminelle od 9 dni.zaczelam jak wiadomo w 1 dniu okresu..jest teraz 9 dzien a ja nadal mam plamienie..to chyba dziwne ze okres sie jeszcze nie skonczyl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollyy88
Mogriana 22 --> to nie jest dziwne. ja miałam plamienie przez całe pierwsze opakowanie. To jest normalne, organizm sie przyzwyczaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AQUA12
Mogriana 22 : ja miałam plamienie przez cały pierwszy blister, ale juz jest wszystko w porzadku także nie zniechęcaj się czasem ;)to jest normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka 1985
Hej dziewczyny mam takie pytanie: Bo kończę właśnie pierwsze opakowanie Yasminelle i zaraz będę robiła pierwsza przerwę.Słyszałam, że można raz na jakiś czas nie robić przerwy jeśli np bardzo zależy żeby nie mieć okresu i wtedy zamiast robić 7-dniowa przerwę to po prostu 22-dnia zaczyna się następny blister, a przerwę zrobi się po skończeniu tego opakowaniu. Czy można tak postąpić? czy nadal będę dobrze zabezpieczona??Pomóżcie jak ktoś zna odpowiedź.Z góry dziękuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mozesz wziąć 2 opakowania pod rząd i nadal bedzie zabezpieczona (niby dlaczego nie?) ale niektore kobiety źle reagują na brak przerwy i maja plamienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.. brakuje mi tydzien do skonczenia pierwszego opakowania yasminelle.. nie mam skutkow ubocznych zadnych plamien, jak narazie, poza faktem ze bola mnie nogi..boje sie o zylaki.. czy komus sie to przytrafilo? i 2 pytanie. Wiem ze mozna pic alkohol zazywajac tabletki, ale np. jesli zazywam o 19 tabletke... i potem ok 20 jem kolacje i do kolacji 2 , maksymalnie 3lampki wina. (tabletka wchlania sie do 3 h , czy wiec moze to zmniejszac dzialanie?) dodam, ze nie wystepuja zadne wymioty ani biegunka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N22
alkohol nie ma wpływu na tabletki, ja często biorę podczas imprezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N22
nanus 86--> no to pytanie ginekolog mi odpowiedziała, że jak zajdę to tabletka podziała wczesnoporonnie i nie utrzymam tego dziecka ale ona jest anty antykoncepcji... no i może miała potrzebe wyzwania kogoś od morderczyń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są kobiety co zaszły w ciąże podczas brania tabletek ,stosowania plastrów i spirali . Trzeba sobie zdać z tego sprawe ze jak sie współzyje to wynikiem tego jest dziecko .Ale czy dziecko to taka tragedia ?Nie można sie zadreczać ze sie jest co miesiac w ciąży ,bo pozniej moze miec to skutek taki ze jak sie bedzie chciało tego maleństaw to go nie bedzie ,bo bedzie taka blokada .Spokojnie nie ma co panikować ,po to sa te pigułki aby zapobiegać ciąży .Nikt do konca nie wie jak było w tych przypadkach ciąż podaczas brani tabletek,moze ktośł nie zapomniiał tabletki ale zjadl cos co moglo podzilać oslabiajaco .Najlepiej sie dostosować do ulotki .Nie kąbinowac z popijaniem tabletek sokami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabletki sa dla osob zdrowych przedewszystkiem i dbajocych mysle tez o diete bo to wazne jest bardzo w zyciu codziennym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×