Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

czesc dziewczyny:) mam pytanie ile mialyscie lat jak zaczylyscie wspolzyc ? a ile jak bralyscie tabletki??czy przytylyscie po nich?? nie boicie sie ze pozniej moga spowodowac nieplodnosc albo niedorozwiniecie dzieci?? prosze odpowiedzcie na moje pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) mam pytanie ile mialyscie lat jak zaczylyscie wspolzyc ? a ile jak bralyscie tabletki??czy przytylyscie po nich?? nie boicie sie ze pozniej moga spowodowac nieplodnosc albo niedorozwiniecie dzieci?? prosze odpowiedzcie na moje pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) mam pytanie ile mialyscie lat jak zaczylyscie wspolzyc ? a ile jak bralyscie tabletki?? nie boicie sie ze pozniej moga spowodowac nieplodnosc albo niedorozwiniecie dzieci?? prosze odpowiedzcie na moje pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) mam pytanie ile mialyscie lat jak zaczylyscie wspolzyc ? a ile jak bralyscie tabletki?? nie boicie sie ze pozniej moga spowodowac nieplodnosc albo niedorozwiniecie dzieci?? prosze odpowiedzcie na moje pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza999
siemka! chcialam sie dowiedziec po jakim czasie brania yasminelle mozna wspolzycz bez zabezpieczenia jakim do tej pory byla prezerwatywa. Biore tabletki dopiero pierwszy miesiac i slyszalam ze sa bardzo skuteczne ale chcialabym to wiedziec. prose o pomoc w tej sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza9999
siemka! chcialam sie dowiedziec po jakim czasie brania yasminelle mozna wspolzycz bez zabezpieczenia jakim do tej pory byla prezerwatywa. Biore tabletki dopiero pierwszy miesiac i slyszalam ze sa bardzo skuteczne ale chcialabym to wiedziec. prose o pomoc w tej sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, teoretycznie i wg ulotki możesz współżyć bez dodatkowego zabezpieczenia od pierwszego dnia brania Y. pod warunkiem, że wzięłaś pierwszego dnia cyklu. Moja gin natomiast powiedziała, żeby odczekać tydzień, a na tym forum widziałam już nawet posty, że lepiej się zabezpieczać dodatkowo cały pierwszy blister. Nie wydaje mi się, aby było to konieczne, także jeśli regularnie bierzesz tabletki, nie masz się czym martwić. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziiii
MŁODA POŁOŻNO Dzisiaj wzielam ostatnia tabletke drugiego opakowania i mialam hmmmm takie jakby biegunkowe problemy trwajace 20- 30 min a potem bylo lepiej, nie wiem czy nie bedzi elepiej jezeli nie zrobie przezrwy tylko juz jutro zaczne trzecie opakowanie Bardzo cie prosze odpowiedz na moje pytanko ;] Dla mnoie to bardzo wazne ;] Kolejny problem to krwawienia- plamienia ktore mam juz 3 dni a wczesniej nic takiego nie wytepowalo. Czy to zle?? Sa takie bardziej czerwone niz brazowe.Nie obfite czyli chyba plamenia... PROSZE O POMOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mloda_23
Hej dziewczyny, po raz pierwszy biorę Yasminelle, mój chłopak chce się ze mną kochać bez gumki,ale ja się zbyt mocno boję...doradźcie proszę,czy można wpaść biorąc tebsy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena.......
mloda 23..........ja wspolzyje bez gumki juz od 1 bistra jestem teraz na 6 i nie jestem mama tabsy sa naprawde bardzo skuteczne tylko bierz regularnie i uwazaj na leki ...........jesli chodzi o wspolzycie to od 18 lat zabezpieczalam sie gumkami teraz mam 20 i zaczelam brac tabletki pasuja mi one

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Madziiii ----- no prosze Cie..... jakbys miala ciezka biegunke,ktora by doprowadzila do odwodnienia to wtedy mozesz sobie smialo wziac zapasowa tabletke. Co do plamien,jezeli to jest 1-3 blister to tak moze byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa_lublin
ile potrzeba czasu zeby tabletka sie wchonela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina8711
godzina (według mojego lekarza) info na tabsach jest z górną granicą bo obowiązek podawania takiego maja producenci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Godzina to zdecydowanie za malo...2-3.3h to juz swiat i ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny mam pytanie ile mialyscie lat jak zaczylyscie wspolzyc ? a ile jak bralyscie tabletki??czy przytylyscie po nich?? nie boicie sie ze pozniej moga spowodowac nieplodnosc albo niedorozwiniecie dzieci?? prosze odpowiedzcie na moje pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela444
hej dziewczyny:) a ja mam takie pytaku czy ktorej z was ginka zapisala tez jakies badania przed tabletkami tzn jakis alat czy aspat itp? a pytam bo chce sie dowiedziec czy moze wiecie do czego sluza te badaania aby cos wykluczyc czy jak? dziekuje z gory za odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
Angela444 --- google ukradli? Enzymy watrobowe,to jest jedno z podstawowych badan przed zapisaniem tabletek.Jak masz watrobe chora to nikt Ciebie nie bedzie zbednymi lekami faszerowal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borynka----> a można wiedzieć po co Ci takie info? Jakaś sonda czy co?:) Odp: 19, 23, nie, nie (może trochę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytam sie dlatego bo mam chlopaka i on chce zaczac wspolzyc ale ja sie boje ciazy bo mam 18 lat i nie chce zostac mama i dlatego chce sie dowiedziec o tabletkach a uzywalyscie plastrow?? co jest lepsze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
ponawiam moje pytanie: dziewczyny! ja biore yasmin i mam pytanie, chciałabym bowiem zmienić dzień tyg w którym występuje krwawienie. W ulotce pisze o skróceniu przerwy o tyle dni, ile chcemy przesunąc termin krwawienia. Czy któraś z was robiła w ten sposób? Czy nie było potem jakiś dziwnym komplikacji, typu niewystapienie krwawienia czy palmienia w trakcie brania? I czy ciągłość anty jest wtedy zachowana? dzieki za odpowiedzi i pozdrawiam 19, 17(ze wzgledu na pco), nie, nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika_02
Witam wszystkich!!!!Dzisiaj wzięłam pierwszą tabletke Yasminelle!!Są to moje pierwsze tabletki anty....Narazie czuje sie dobrze....i mam nadzieje że tak pozostanie...Siedze w necie i szukam czegoś na ten temat...Wasza stronka jest swietna!!!!Zrozumiałam że skutki uboczne to indywidualna sprawa!!!!Mam pytanie..Czy regularnie stosujac Yasminelle nie musze sie dodatkowo w inny sposob zabezpieczac??Jestem z natury przewrazliwiona!!goraco pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
od pierwszej tabletki, przyjetek w 1 dniu cyklu jestes zabezpieczona, a jak ejstes przewrażliwiona to dla swietego spokoju, zabezpieczaj sie przez tydzien, 2, opakowananie, aż będziesz całkowicie pewna i spokojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika_02
Dziekuje Ci serdecznie za odpowiedż!!!!i prosze o zdania innych na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
nie będziesz miała innych zdań kochana :) tak pisze w ulotce, tak powie Ci każdy lekarz: jestes zabezpieczona od 1 tabletki jeśli ja wzięłaś w 1 dniu miesiączki i od tej 1 tabletki nie musisz sie dodatkowo zabezpieczać. Niektóre kobitki tak robią (np ja ;)) ze względu na własny komfort psychiczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madllene
dzisiaj bylam pierwszy raz w zyciu u ginekologa. i babka przepisala mi yasminelle na uregulowanie miesiaczki. a ja chcialabym sie dowiedziec czy te zabezpieczenie bedzie wystarczajace podczas stosunku? czy moze raczej nie? bo tak jak wszystkie panie wypowiadajace sie na tym forum nie chce bawic dziecka :) z gory dziekuje za odpowiedzi :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
A czytałaś ulotkę? Yasminelle to tabletki antykoncpecyjne, co sprowadza sie do tego że będą zapobiegać przed ciążą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamelka_21
hej dziewczyny!!!biore yasminelle od prawie roku....21 dni i siedem dni przerwy, w piatek biore ostatnia pigulke a w poniedzialek wsytepuje krwawienie...jak zmienic termin miesiaczki... czy od razu cyli w sobote wziac pigulke z kolejnego blistra i normalnie przyjmowac przez 21 dni a jak nie to jak???lekarz zaproponowal mi wlasnie taka metode ale slyszalam cs o innych...i jaka jest skutecznosc???pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
jak weźmiesz dwa blistry pod rząd, to krwawienie w ogóle nie wystąpi, a następne wystąpi również w poniedziałek. Choci Ci o to żeby krwawienia w danym miesiącu nie było? Czy zeby dzień miesiączki przesunąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×