Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość Genie
HELO 111 ,Twoje pytania wcale nie sa madrzejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
HELO 111 przypomne Ci że Ty niedawno się dziwilaś że jak facet w Tobie skończy to się nic nie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HELO 111
hehe...dobre dobre..:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
eva26 co do żylaków... to jeżeli już je masz, powinnaś się skonsultować z lekarzem, porobić badania o ile już ich nie robiłaś, bo skoro ginekolog Ci tabletki przepisał, to wnioskuję ż epowiedziałaś mu o swoim problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indys
Witam! Ja biore teraz 3 opakowanie Yasminelle i nie mam zadnych skutkow ubocznych,libido mi nie spadlo,jest wrecz odwrotnie,bo teraz tak na prawde bez stresu moge cieszyc sie seksem, miesiaczki nie sa juz tak bolesne no i mam ja jak z zegarkiem w reku,w 4 dzien przerwy rano:)Na prawde moj lekarz dobrze dobral mi tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eva26
mloda polozne, w ulotce napisano weź tabletkę z zapasowego blistra, nie mam go ,ogrniczenie czsowego nie ma owszem, jak mam co wziąć, czy jest wszystko jedno jaką tabletkę wezmę ? w środę "wymiotowałam " po godzinie od wzięcia tabletki, we czwartek i piątek wzięłam zgodnie z planem , czy powinnam wziąć sobotną? Dziewczyny nie ma się co śmiać, po prostu jestem dociekliwa, zmieniałam tabletki po p latach i nie znam ich działania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
eva26 ---- jak nie masz zapasowego blistra to bierzesz z tego ktory masz i konczysz blister wczesniej,to jest chyba logiczne?Wszystkie tabletki maja ten sam sklad.W ulotce jest napisane,zeby przyjac pominieta tabletke tak szybko jak to jest mozlliwe,nawet jezeli oznacza to,ze musisz przyjac 2 tabletki naraz.Czemu sie tym nie zainteresowalas w srode tylko dopiero w piatek?Jak nie znasz dzialania tabletek? Po to jest ulotka dolaczona do tabletek zeby poznac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eva26
mloda polożna słusznie , po prostu po dwóch dniach skojarzyłam, zresztą czytają wypowiedzi na forum, że przecież wzięłam tabletkę ale tak naprawdę to jakbym jej nie wzięła, przez tę niedyspozycję, a że obecnie mam straszniedużo pracy, to po prostu jestem czasem już nieprzytomna, i tak to, dziekuję za powazne potraktowanie sprawy, czyli jeżeli natet teraz wezmę tę tabletkę to jej działaanie będzie skuteczne? dotychczas brałam Regulon przez 5 lat i nic takiego mi się nie zdarzyło jeszcze raz dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indys
a tak w ogole polecam: www.yasminelle.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meena
mam pytanie,wiem ze dziwne, bralam kiedys yasminelle ale rozstalismy sie z partnerem i przerwalam,a teraz chcialabym do nich wrocic jak najszybciej, zeby chociaz organizm sie przyzwyczil. czy nawet po skonczonej miesiaczce moge je zaczac brac? wiem ze beda wtedy nieskuteczne ale ostatnio mialam krwawienia przez 2 pierwsze tyg.czy nie zaburzy to calego funkcjonowania mojego ciala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meena - powinnas zaczac brac w pierwszym dniu miesiaczki, krawiwenia i tak mozesz sie spodziewac dluzszego. Jaka mialas przerwe w tabletkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isabelle_000
hej jestem po 5 tabletce yasminelle hmm ani skutkow pozytywnych ani negatywnych (czuje sie jakby w ogole nie dzialaly hehe ) czy juz po 5 dniach mozna w ogole stwierdzic ze brak negatywnych objawow sie utrzyma ? reakcja powinna byc natychmiastowa czy moze z czasem jeszcze sie cos ujawnic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meena
ja wiem ze tak powinnam,ale wlasnie na czasie mi zalezy, na przyzwyczajeniu organizmu.przerwa 5miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
meena --- to nie sa cukierki,tylko hormony,ktore maja wplyw na caly nasz oragnizm.Nie mozna ich sobie brac kiedy sie chce.Musisz rozpczac pierwszy blister w pierwszym dniu miesiaczki bo inaczej doprowadzisz do zaburzen hormonalnych.Pomysl troche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloodaa
Witam! Mam problem. Ginekolog przepisała mi Yasminelle. Kazała wziąć pierwszą tabletkę kiedy skończy mi się miesiączka. W ulotce pisze, że kiedy pierwszy raz bierze się te tabletki to trzeba wziąć pierwszą w pierwszym dniu miesiączki. No i teraz nie wiem co zrobić, bo biorę akurat tabletki na wywołanie miesiączki. Może dlatego ginekolog tak zaleciła. . . Co mam zrobić? Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
mloodaa -----a moze w 5 dniu miesiaczki? Pierwszy raz spotykam sie z takim zaleceniem lekarza i przyznam szczerze nie wiem czemu ma to sluzyc.Zadzwon i sie upewnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloodaa
Dziękuję za odpowiedź. Będę musiała tak zrobić. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowaaaaaaaa
dziewczyny powiedzcie mi proszę, czy jest mozliwe zeby skutecznosc antykoncepcyjna zostala obnizona jesli po ok 8 h od przyjecia tabletki zwymiotowalam?? w ulotce jest napisane zeby tylko w ciagu pierwszych 3-4h ale ja jednak jestem niespokojona . Prosze o mozliwie szybka odpowiedz : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
anonimowaaaaaaaa --- komu bardziej uwierzysz? Obcym osoba czy ulotce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowaaaaaaaa
nie chodzi o o komu bardziej wierze ale zeby bardziej sie upewnic, chociazby dlatego ze moze komus sie tak zdarzylo i wszystko bylo w porzadku.niewiem po co ten sarkazm. jedyne o co poprosilam to odpowiedz mlodo polozno heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
anonimowaaaaaaaa --- to nie byl sarkazm.Pomysl,gdyby ktos Ci napisal,ze po 8h na pewno zwymiotowalas ta tabletke i masz wziac druga to jak bys sie zachowala? Musisz trzymac sie tego co jest w ulotce.Bo co bedzie jak nie bedziesz miala dostepu do netu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CaaroLL
Ja z kolei mam takie pytanie: Biore Yasminelle juz ok. 7 miesięcy. Zawsze mialam miesiączke w 3 dniu przerwy, trwala 5 dni i była średnio obfita. Ostatnia moja miesiączka była rownież w 3 dniu przerwy, ale trwala zaledwie 3 dni i byla tak slaba, ze wystarczyla mi wkładka! To mozliwe, bym byla w ciąży, jesli sumiennie przyjmuje tabletki i nie biore innych leków? Troche sie niepokoje. Proszę o odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
CaaroLL --- skape krwawienie nie zalicza sie do objawow ciazy.Im dluzej bierzesz tabletki tym bardziej krwawienie moze sie zmniejszac i jest to normlane zjawisko, w koncu nie jest to okres (miesiaczka) tylko krwawienie z odstawienia. Czy mozliwe jest zjascie w ciaze przy prawidlowym braniu tabletek? Pamietaj,ze tylko celibat daje 100% zabezpieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CaaroLL
mloda polożna ---- Dziękuję za odpowiedź. Jestem tu chyba 3 raz i zawsze otrzymuje od Ciebie wyczerpującą odpowiedź, ktora się sprawdza. Dziękuję raz jeszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isabelle_000
nikt mi na to nie odp to probuje jeszcze raz a wiec :: jestem po 5 tabletce yasminelle hmm ani skutkow pozytywnych ani negatywnych (czuje sie jakby w ogole nie dzialaly hehe ) czy juz po 5 dniach mozna w ogole stwierdzic ze brak negatywnych objawow sie utrzyma ? reakcja powinna byc natychmiastowa czy moze z czasem jeszcze sie cos ujawnic? I jeszcze jedna sprawa ... okres u mnie zazwyczaj trwal 7 dni a od kiedy zaczelam brac tabletki to jakos nie widze ku koncowi bo w 6 dniu to juz bylo tak nikle a nawet prawie w ogole ... Czy cos jest nie tak ? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
Isabelle_000 skutki uboczne to sprawa indywidualna. dobrze dobrane tabletki charakteryzują sie tym, że nie czujesz że je bierzesz. a czy skutki uboczne wystąpią czy nie, to jest pytanie do wróżki, po prostu obserwuj swój organizm. co do przedłużającego się okresu. być może jak większość dziewczyn będziesz miała plamienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camilee
mam problem... to znaczy biorę yasminelle juz od ponad pół roku... wszystko było ok, nawet nie miałam takich problemów i objawów, o których się tu pisze... no zdarzało mi się zapomnieć tabletki,ale to uwazalam i czekam na kolejny blister... miałam teraz 2 pechowe weekendy, bo w 1 miałam wymioty,chyba się czymś zatrułam,ale minelo wiecej czasu niz 4h podane w ulotce, wiec nie bralam kolejnej tabletki a w 2 weekend mialam biegunke ale przed wziecem tabletki teraz dluzszy czas biore wszystko regularnie,jestem w 3 tygodniu, zostalo mi do konca blistra 5 tabletek z tym ze uprawiam seks z partnerem bez innego zabezpieczenia, bylo ok tylko boje sie, ze jestem w ciazy... sorki, ze sie rozpisalam,ale prosze o jakąs odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new girl
JESTEM PRZY 6 OPAKOWANIU I OD KILKU DNI MAM MDŁOSCI I RAZ WYMIOTOWAŁAM... MYŚLICIE ŻE POWINNAM SIE MARTWIC? BO SAMA NIE WIEM, BO TO MOGĄ TEŻ BYĆ SKUTKI UBOCZNE... NAPISZCIE CO O TYM SĄDZICIE.... DZIEKUJĘ Z GÓRY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new girl
camilee ja bym sie pewnie martwiła... ale nie ma się co martwić w sumie na zapas... może jeśli sie martwisz idź poprostu do lekarza i sprawdź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new girl
DODAM JESZCZE ZE NIE OMINĘŁAM NIGDY ZADNEJ TABLETKI, NIE BRAŁAM ANTYBIOTYKÓW ANI INNYCH LEKÓW KTORE MOGLYBY SKUTECZNOSC ZMIEJSZYC I NIE MIALAM WYMIOTOW ANI BIEGUNKI PO WZIECIU TABLETKI JEDYNIE KILKA RAZY ALE PO 10 GODIZNACH OD WZIECIA TABLETKI WYMIOTY....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×