Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość milenaa771
Witam wszystkie forumowiczki:) Chcialam zaciagnać garsc informacji od bardziej doswiadczonych kobiet niz ja. Otoz zdecydowalam sie na tabletki antykoncepcyjne, moja ginekolog polecila mi wlasnie yasminelle:) to moje piersze tabletki anty wiec mam troche watpliwosci. Okres dostalam w niedziele okolo godziny 5 rano, jednak piersza tabletke zazylam o godzinie 19 (bo o tej wlasnie chce zazywac) wiec myslicie ze jestem chroniona przed ciąża juz od pierwszego dnia?? kiedy bede mogla kochac sie juz bez zadnego innego zabezpieczenia i chlopak bedzie mogl we mnie konczyc bez obaw? jakie macie doswiadczenie z tymi tabletkami? ja po moich 3 tabletkach jak narazie nie czuje i widze zadnej roznicy w moim organizmie wiec mam nadzieje ze sa dobrze dobrane:) pozdrawiam i prosze o odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ore Ore
Pomocy! Dziś przez cały dzień mam biegunkę. Z rana byłam ok. 3 razy w toalecie, zażyłam węgiel i pomogło, i pół godziny temu znowu musiałam biec do toalety. Ponownie zażyłam węgiel i, jak na razie, minęło. Czy jeśli dziś po pigułce w ciągu 4h mnie nie dopadnie, będę musiała brać dodatkową i się zabezpieczać prezerwatywą, czy jeśli działo się to w odstępie od pigułki, skuteczność jest zachowana? Proszę o odpowiedź jeszcze dziś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ore Ore
Błagam o pomoc! Dziś miałam biegunkę, rano jakieś 3 razy byłam w toalecie, potem pomógł mi węgiel w tabletce, a godzinę temu znowu biegłam i zażyłam węgiel i jak na razie mam spokój. To wszystko działo się dużo po i przed wzięciem pigułki, bo będę ją brała za godzinę. CZY JEŚLI PO WZIĘCIU PIGUŁKI MNIE NIE WEŹMIE, SKUTECZNOŚĆ BĘDZIE ZACHOWANA? CZY MUSZĘ SIĘ ZABEZPIECZAĆ DODATKOWO ALBO NIE ROBIĆ PRZERWY 7-DNIOWEJ? Proszę o odpowiedź jeszcze dziś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do moich wrażeń, myśle że dokładnie na wlasnej skórze dane mi było doświadczyc niemal kazdego ze skutków ubocznych. Biore yasminelle 21 dzień, i w przeciagu tych 3 tygodni miałam duzo wiekszy tradzik (zmagam sie z nim od lat) silne bole głowy, bole w klatce piersiowej, przyspieszony puls, mdłości, brak apetytu, zawroty głowy, duszności, strasznie pbolałe piersi i zeby bylo weselej oczywiscie tez przybrałam na wadze w ciagu miesiaca spodnie z luźnych zrobiły sie b.dopasowane...przy czym mało co jadłam:/ jak dla mnie porazka w piatek ide do gina po nastepne tabletki z tych niestety zrezygnuje. drugie opakowanie bede musiała odsprzedac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do moich wrażeń, myśle że dokładnie na wlasnej skórze dane mi było doświadczyc niemal kazdego ze skutków ubocznych. Biore yasminelle 21 dzień, i w przeciagu tych 3 tygodni miałam duzo wiekszy tradzik (zmagam sie z nim od lat) silne bole głowy, bole w klatce piersiowej, przyspieszony puls, mdłości, brak apetytu, zawroty głowy, duszności, strasznie pbolałe piersi i zeby bylo weselej oczywiscie tez przybrałam na wadze w ciagu miesiaca spodnie z luźnych zrobiły sie b.dopasowane...przy czym mało co jadłam:/ jak dla mnie porazka w piatek ide do gina po nastepne tabletki z tych niestety zrezygnuje. drugie opakowanie bede musiała odsprzedac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do moich wrażeń, myśle że dokładnie na wlasnej skórze dane mi było doświadczyc niemal kazdego ze skutków ubocznych. Biore yasminelle 21 dzień, i w przeciagu tych 3 tygodni miałam duzo wiekszy tradzik (zmagam sie z nim od lat) silne bole głowy, bole w klatce piersiowej, przyspieszony puls, mdłości, brak apetytu, zawroty głowy, duszności, strasznie pbolałe piersi i zeby bylo weselej oczywiscie tez przybrałam na wadze w ciagu miesiaca spodnie z luźnych zrobiły sie b.dopasowane...przy czym mało co jadłam:/ jak dla mnie porazka w piatek ide do gina po nastepne tabletki z tych niestety zrezygnuje. drugie opakowanie bede musiała odsprzedac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnnaa
Hej dziewczyny Ja właśnie będę brać 3 opakowanie yasminelle. Tak ogólnie czuję się po nich dobrze tylko jedna rzecz mnie martwi Czy wy stosując te tabsy też macie bardzo skąpe miesiączki tzn krwawienia z odstawienia? Ja ogólnie jak nie brałam tabletek nie miałam aż tak bardzo obfitych miesiączek ale teraz to już w ogóle to krwawienie trwa może z 3 - 4 dni i jest bardzo skąpe Myślicie że to normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Anna: Ginekolodzy polecaja tableki osobom z nieregulranymi cyklami i bardzo bolesnymi i obfitymi miesiączkami tak wiec wychodzi na to ze wpływaja na długość okresu. Moim zdaniem nie masz sie co martwić, problem byłby wtedy gdyby twoj okres trwał niemalze 2 tygodnie bo takie sytuacje tez sie zdarzaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena22
Witam ja także doastałam dzisiaj od lekarza Yasminelle i czekam az wkoncu dostane okres zeby zaczac je brac. Takze mam mala obawe ze w pierwszego dnia cyklu bede juz bezpieczna ... jakos mi sie nie chce w to wieżyc. dziewczyny podpowiedzcie jak to z tym jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berii
hej babeczki, biore yasminelle 4 miesiac i jestem zadowolona, cera mi se polepszyla, nie przytylam ani nie schudłąm, i dobrze sie po nich czuje :), tylko wazne jest by brac je co do godziny, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy chcąc zakończyć branie tabletek na jakiś czas mogę zamiast 21 jak jest w blistrze zażyć tylko 20? bo żeby wziąć tą jedną dodatkową muszę kupować nowy blister... MOŻE KTOŚ WRESZCIE SIĘ WYPOWIE NA TEN TEMAT? NIKT NIC NIE WIE??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy chcąc zakończyć branie tabletek na jakiś czas mogę zamiast 21 jak jest w blistrze zażyć tylko 20? bo żeby wziąć tą jedną dodatkową muszę kupować nowy blister... MOŻE KTOŚ WRESZCIE SIĘ WYPOWIE NA TEN TEMAT? NIKT NIC NIE WIE??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy chcąc zakończyć branie tabletek na jakiś czas mogę zamiast 21 jak jest w blistrze zażyć tylko 20? bo żeby wziąć tą jedną dodatkową muszę kupować nowy blister... MOŻE KTOŚ WRESZCIE SIĘ WYPOWIE NA TEN TEMAT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy chcąc zakończyć branie tabletek na jakiś czas mogę zamiast 21 jak jest w blistrze zażyć tylko 20? bo żeby wziąć tą jedną dodatkową muszę kupować nowy blister... MOŻE KTOŚ WRESZCIE SIĘ WYPOWIE NA TEN TEMAT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula05951991
hej dziewczyny! mam takie pytanie: biore tabletki codziennie o 21. wczoraj zapomnialam wziac i wzielam dopiero dzis o 7 rano a w niedziele odbyl sie stosunek. a biore tabletki z 1 tygodnia... i teraz nie wiem :( tak tak, czytalam ulotke, wiem ze gdy zapomni sie wziac 12 godzin to jest problem, ale ja wzielam 10 i nie wiem czy mam sie martwic czy nie?? PROSZE O POMOC!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ! Mam problem zapomniałam przyjąć tabletki w trzecim tygodniu, przyjęłam ją 12h po, w niedziele odbył się stosunek a tabletki zapomniałam wziąć we środę, czy jest szansz, że jestem w ciąży. Powinnam zacząć kolejne opakowanie Yasminelle bez tygodnia przerwy? czy wtedy jestem tak samo zabezpieczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ! Mam problem zapomniałam przyjąć tabletki w trzecim tygodniu, przyjęłam ją 12h po, w niedziele odbył się stosunek a tabletki zapomniałam wziąć we środę, czy jest szansz, że jestem w ciąży. Powinnam zacząć kolejne opakowanie Yasminelle bez tygodnia przerwy? czy wtedy jestem tak samo zabezpieczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ! Mam problem zapomniałam przyjąć tabletki w trzecim tygodniu, przyjęłam ją 12h po, w niedziele odbył się stosunek a tabletki zapomniałam wziąć we środę, czy jest szansz, że jestem w ciąży. Powinnam zacząć kolejne opakowanie Yasminelle bez tygodnia przerwy? czy wtedy jestem tak samo zabezpieczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gos007
Nie rób przerwy i wszystko powinno być ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula05951991
hej dziewczyny! mam takie pytanie: biore tabletki codziennie o 21. wczoraj zapomnialam wziac i wzielam dopiero dzis o 7 rano a w niedziele odbyl sie stosunek. a biore tabletki z 1 tygodnia... i teraz nie wiem tak tak, czytalam ulotke, wiem ze gdy zapomni sie wziac 12 godzin to jest problem, ale ja wzielam 10 i nie wiem czy mam sie martwic czy nie?? PROSZE O POMOC!!!!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1500 watpliwosci
anula__> to nie jest tak, ze nagle po 12 godzinach tabletka przestaje dzialac...Jej dzialanie obniza sie z kazda godzina od momentu, w ktorym mialas przyjac tabletke a tego nie zrobilas....Niektorym dziewczynom wystarczy 4 godziny zeby odblokowac owulacje inne z kolei mieszcza sie w ulotkowych 12...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ! Mam problem zapomniałam przyjąć tabletki w trzecim tygodniu, przyjęłam ją 12h po, w niedziele odbył się stosunek a tabletki zapomniałam wziąć we środę, czy jest szansz, że jestem w ciąży. Powinnam zacząć kolejne opakowanie Yasminelle bez tygodnia przerwy? czy wtedy jestem tak samo zabezpieczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amussant
Od zeszłego piątku przez 5dni brałam Azitrolek. Ginekolog powiedział mi, że nie muszę się dodatkowo po nim zabezpieczać, ale współżyjąc dziś z chłopakiem nie kończył we mnie. Czytałam też, że Azitrolek nie wpływa na skutecznosć pigułek. Ale to jednak antybiotyk. Czy wobec tego mam powody, by się bać o ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim:) Myśle ze mi pomożecie.. od ponad pół roku biore jasminelle no i za tydzien mam dostać okres. ale 2 dni temu mam taka brazowa wydzieline i nie wiem czy mam sie bac czy nie.. bo na niektorych orach czytałam ze to jakis grzy lub ciaża.. a dopiero w poniedziałek wybieram sie do ginekologa.. Mam nadzieje że me pomożecie... Prosze..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim:) Myśle ze mi pomożecie.. od ponad pół roku biore jasminelle no i za tydzien mam dostać okres. ale 2 dni temu mam taka brazowa wydzieline i nie wiem czy mam sie bac czy nie.. bo na niektorych orach czytałam ze to jakis grzy lub ciaża.. a dopiero w poniedziałek wybieram sie do ginekologa.. Mam nadzieje że me pomożecie... Prosze..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×