Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość Martulka_1989
1500 watpliwości: dawno się nie odzywałas... co tam u Ciebie? jak samopoczucie i plamienia? nadal się meczysz, czy już się troche ustabilizowało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letikko
Drogie babki! czy po yasminellu powiekszyl sie wam choc troche biust?? ja co prawda biore inne tabsy - po ktorych rozmiar mojego biustu ani nie drgnal;) a i inne dzialania uboczne daly o sobie znaac:( i dlatego zastanawiam sie nad innymi tabsami...pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweluska
do SleepingSun ale wcześniej miałaś z nią problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheena
mnie niestety nie urósł a próbowałam już 4 różnych rodzajów tabletek ale nie zmieniałam ich ze względu na brak zmiany miseczki stanika tylko plamienia które były dość uciążliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tan
czesc dziewczyny co myslicie o tym dwa miesiace bralam yasminelle, odstawilam, bo zle sie po nich czulam i tak krwawienia z odstawienia dostalam normalnie w terminie, pozniej okresu dostalam po 27 dniach, czyli w terminie a teraz powinnam dostac kolejnego i spoznia sie juz jeden dzien dodam, ze nie wspolzylam od czasu odstawienia tabletek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ynnaa
zażywam yasminelle już od 8 miesięcy i jestem bardzo zadowolona:) cerę mam o wiele ładniejszą... nie przytyłam i nie plamie między okresami jak najbardziej polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ynnaa
stokrocia__84 Jeżeli nie masz miesiączki już od 1,5 miesiąca, to coś jest nie tak:/ Nie oszukujmy się mogło dojść do zapłodnienia, szansa jedna na milion,ale możliwa. Jeżeli nie ma Twojego chłopaka.... jeżeli doszło do zapłodnienia to nawet do 4 miesięcy może występować normalna miesiączka.... Polecam zrobić test:) i mam nadzieję,że wyjdzie negatywnie i okaże się,ze to tylko spowodowane przez stres, albo coś tam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Otóż ginekolog przepisała mi ostatnio Yasminelle, jest to mój pierwszy lek antykoncepcyjny. Chciałam ją zapytać o kilka rzeczy w związku z tym ale śpieszyło jej się i powiedziała, że wszystkiego dowiem się z ulotki -.- przeczytałam ją chyba ze 3 razy ale mam jeszcze kilka niewyjaśnionych kwestii.. 1. Wiem , że pierwszą tabletkę mam wziąć w pierwszym dniu okresu i brać codziennie. Wykorzystać te 21 a później odstawić na 7 dni no i wtedy powinien pojawić się okres.. tylko.. jeżeli mój okres trwa 6 dni.. to co? będzie teraz 7 dniowy;/ ? 2. Czy w tej siedmiodniowej przerwie naprawdę jestem również "chroniona" ? 3. I co z tymi plamieniami? Nie rozumiem.. z tego co wyczytałam wychodzi , ze w każdej chwili mogę dostać jakiś "mini okres" .. tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Otóż ginekolog przepisała mi ostatnio Yasminelle, jest to mój pierwszy lek antykoncepcyjny. Chciałam ją zapytać o kilka rzeczy w związku z tym ale śpieszyło jej się i powiedziała, że wszystkiego dowiem się z ulotki -.- przeczytałam ją chyba ze 3 razy ale mam jeszcze kilka niewyjaśnionych kwestii.. 1. Wiem , że pierwszą tabletkę mam wziąć w pierwszym dniu okresu i brać codziennie. Wykorzystać te 21 a później odstawić na 7 dni no i wtedy powinien pojawić się okres.. tylko.. jeżeli mój okres trwa 6 dni.. to co? będzie teraz 7 dniowy;/ ? 2. Czy w tej siedmiodniowej przerwie naprawdę jestem również "chroniona" ? 3. I co z tymi plamieniami? Nie rozumiem.. z tego co wyczytałam wychodzi , ze w każdej chwili mogę dostać jakiś "mini okres" .. tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Otóż ginekolog przepisała mi ostatnio Yasminelle, jest to mój pierwszy lek antykoncepcyjny. Chciałam ją zapytać o kilka rzeczy w związku z tym ale śpieszyło jej się i powiedziała, że wszystkiego dowiem się z ulotki -.- przeczytałam ją chyba ze 3 razy ale mam jeszcze kilka niewyjaśnionych kwestii.. 1. Wiem , że pierwszą tabletkę mam wziąć w pierwszym dniu okresu i brać codziennie. Wykorzystać te 21 a później odstawić na 7 dni no i wtedy powinien pojawić się okres.. tylko.. jeżeli mój okres trwa 6 dni.. to co? będzie teraz 7 dniowy;/ ? 2. Czy w tej siedmiodniowej przerwie naprawdę jestem również "chroniona" ? 3. I co z tymi plamieniami? Nie rozumiem.. z tego co wyczytałam wychodzi , ze w każdej chwili mogę dostać jakiś "mini okres" .. tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amussant
Czy jeśli pigułki są źle dobrane do mojego poziomu hormonów to mają wpływ na skuteczność i nie działają? Czy jeśli mam jakieś skutki uboczne i pigułki są źle dobrane, czy jestem chroniona przed ciążą nadal???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amussant
Czy jeśli pigułki są źle dobrane do mojego poziomu hormonów to mają wpływ na skuteczność i nie działają? Czy jeśli mam jakieś skutki uboczne i pigułki są źle dobrane, czy jestem chroniona przed ciążą nadal???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1500 watpliwosci
LubieSloneczniki4--> 1. Nie okres, tylko krwawienie z odstawienia. Moze trwac 6, moze 5 a moze nawet 2...Chodzi o to ze wystapi w ciagu 7 dni...a kiedy to juz kwestia organizmu 2. Tak jesli 8 dnia wezmiesz tabletke i jesli inne zazywasz zgodnie z zaleceniem. 3. Przez pierwsze 3 miesiace owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1500 watpliwosci
LubieSloneczniki4--> okres wystepuje w naturalnym cyklu kobiety, kiedy to nastepuje wydalenie niezaplodnionej komrki jajowej, natomiast w trakcie brania pigulek nie ma mowy o owulacji. Jest to sztuczne krwawienie, ktore imituje tylko okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja już nie wiem.. czyli podczas brania tabletek nie będę miała wcale okresu? to skąd ta krew będzie od tego "odstawienia" ? jak czytałam to kobiety nazywają to po prostu OKRESEM..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1500 watpliwosci
LubieSloneczniki4--> Slonce tez mozna nazywac ksiezycem a nie jest to to samo...prawda? Krwawienia z odtsawienia bierze sie jak nazwa wskazuje z odstawienia (na 7 dni) tabletek..Nie znam sie na proceach bio-chemicznych, ktore wtedy zachodza w organizmie, wiec nie wytlumacze oc chodzi...Warto poczytac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annmarie2
kobiety,do tej pory bylam zadowolona,ale po przeczytaniu tego artkulu na temat yasminelle,mam zamiar juz dzis rzucic stosowanie tego,a jestem http://wiadomosci.onet.pl/1582127,2678,1,zabojcza_antykoncepcja,kioskart.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annmarie2
a jestem dopiero po dwoch tygodniach stosowania tego i czuje si ok jak narazie...a mialo byc tak pieknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka19
Dziewczyny pomóżcie! Jak to jest z tym Yasminelle? Biore już drugie opakowanie tych tabletek i w czasie tej 7-dniowej przerwy tez jestem zabezpieczona czy nie? Bo jak to możliwe? przecież wtedy nie biore żadnych tabsów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaabbb
Witam! artykul przerazający ale pisza tylko o niemkach nic w polsce Ja dzis zaczynam 3 opakowanie. Pierwszy miesiac byl najgorszy bo organizm nie mogl sie przyzwyczaic. Bylam przeziebiona juz kilka razy, ale od 2 tyg mam juz spokoj a tak to co tydzien od nowa bylam chora. Cera tez z poczatku nie poprawila sie, a teraz tylko w czasie przerwy wyskoczy maly pryszcz i po sprawie. Humor mam wspanialy zero stresow, tylko przez 1,5 miesiaca maialam strasznie niskie libido myslałam ze tak juz bedzie zawsze ale nagle cos sie odmieniło. Boje sie tylko tej zakrzepicy, poniewaz mam czasem skurcze i jak duzo chodze to mnie wieczorem strasznie nogi bola, a moja mama ma zylaki i boje sie ze jestem podwojnie narazona Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _daria.
Witam;) Biore Yasminelle od 2 tygodni, i chyba coś na mnie zle działa;/ odkad je biore czesto lapią mnie skurcze w nogach, a w nocy czasem dretwieją mi ręce tak ze nie moge ich ruszyć ;/ masakra! ide z tym do lekarza, bo aż sie boje;/ a co do tych humorków to raczej nie mam takich objawów i funkcjonuje normalnie;) Czy ktoś miał podobne objawy po tych tabletkach??;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaaaaaaaaaa
dzis 4 dzien 7dniowej przerwy a okresu nie ma co sie moze dziac>??? okres wczesniej mi sie rozlegulowal strasznie, dlatego tez mam te tabletki niewiem co sie dzieje, to bylo moje 1 opakowanie wymiotow ani nic nie mialam, a tabletki bralam regularnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iloooooooooo
BARDZO PROSZĘ O RADĘ... pod ponad broku zażywam yasminelle, jednak teraz od dwóch cykli mam plamienie zawsze ok 14 tabletki i teraz mam taki problem... zgłaszałam to swojemu ginekologowi i powiedziała, że tak ma być nie zmieni mi tabletek, że tak reaguje macica, na zażycie tabletki później niż o określonej godzinie, czy też przy nie całkowitym wchłonieńciu. Więc teraz moje pytanie brzmi czy mimo plamień jestem zabezpieczona przed ciążą???? Z góry dziękuje za pomoc :( jestem skołowana i nie wiem co dalej robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×