Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość Ahaya
Aha... jeszcze jedno... Sex? Dla mnie była to kara ... choć przed braniem tabletek chłopak nie mógł się ode mnie odpędzić;p W sumie m.in. odstawiłam... Bo związek zaczął mi się sypać... ON nie mógł zrozumieć, że brak ochoty to nie jego wina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka3434
hej od dwoch tygodni biore tabletki YAz wczesniej baralam Yasmin!! moj problem polega na tym ze biore yaz od dwoch tygodni i codziennie mam sluz !! czuje sie taka troche mokra!! czy to znaczy ze jest cos nie tak???????????? prosze o pomoc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka3434
hej od dwoch tygodni biore tabletki YAz wczesniej baralam Yasmin!! moj problem polega na tym ze biore yaz od dwoch tygodni i codziennie mam sluz !! czuje sie taka troche mokra!! czy to znaczy ze jest cos nie tak???????????? prosze o pomoc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka3434
hej od dwoch tygodni biore tabletki YAz wczesniej baralam Yasmin!! moj problem polega na tym ze biore yaz od dwoch tygodni i codziennie mam sluz !! czuje sie taka troche mokra!! czy to znaczy ze jest cos nie tak???????????? prosze o pomoc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym poinformować, że tyje się od jedzenia a nie od tabletek, tabletki nie mają aż tyle kalorii. One jedynie zatrzymują wodę, ale to może przybyć jakieś 3 kg, nie 14... Czasem niestety ale trzeba się kontrolować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahaya
Dobrze nie twierdzę, że tabletki spowodowały moje tycie. Powiedzmy, że nie potrafiłam sobie odmówić :p ale żeby z tarczycą coś się działo? To chyba jednak jest coś nie tak :] Skoro po odstawieniu wszystko wróciło do normy. I bez żadnego leczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahaya
Ja nie twierdzę, że to tylko i wylącznie wina tabl. Skoro działo się coś z moją tarczycą to chyba było z nimi coś nie tak.. ? a po odstawieniu wszystko wróciło do normy... BEZ ŻADNYCH LEKÓW. Ja z resztą nigdy nie miałam problemu z tyciem zawsze jadłam dużo i nigdy nie tyłam nigdy sobie niczego nie odmawiałam... Waga zawsze stała 54-56 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karla1291
CZesc Dziewczyny!!Mam pytanie...jestem chora i lekarz kazal mi przyjmowac lek ,,Bioparox'' jest to antybiotyk w aerozolu który mozna stosowac do nosa lub jamy ustnej......Musze stosowac dodatkowe zabezpieczenia??Czy yasminelle wystarczy>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derspi
Witam dziewczyny. Od kilku miesięcy moja dziewczyna bierze Yasminelle. Jest zadowolona, bólów podczas okresu już nie ma, a z ochotą na Sex nic się nie pogorszyło....:P Ale mam pytanie do was dziewczyny.. Czy jak się kochacie to czy facet ma wytrysk w środku, czy na zewnątrz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym miała kiedy to też by poszła do lekarza, bo jednak ten mój brak krwawienia (ma nadzieję, że jednorazowy tylko...) nie martwi :/ Hmm, odpowiadając na posta kolegi powyżej - w środku. Ogólnie dziwne pytanie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l.
Polecam robienie badań D-dimerów podczas przyjmowania Yasminelle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasnew
hej. mam pytanie. 27,28,29 listopada bralam antybiotyk kotry prsepisala mi gin namala nadzerke. 4 grudnia dostalam okres i wzielam 1 tab yasminelle. wczesniej nie bralam. czy ten antybiotyk ma szanse wplynac na te tab? doktorka mi przespiala obydwa i mowilam jej ze najprawdopodobniej 4 dostane okres, i nic nie mowila ze antykkoncepcja bedzie obnizona z powiodu antybiotyku, ale wole dla pewnosci zapytac co o tym sadzicie. z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amussant
yasnew: Sprawdź jeszcze w ulotce antybiotyku, czy wpływa na antykoncepcję i na ulotkę pigułek, czy jest wymieniona substancja z Twojego antybiotyku tam, czy ma wpływ na skuteczność. Jeśli nie - nie martw się, skuteczność będzie okej. Sama brałam ostatnio antybiotyk i niby się mówi, że przy każdym trzeba się dodatkowo zabezpieczać, ale tak naprawdę, jeśli lekarz Ci mówi, że nie wpływa i jeśli w ulotkach nic nie ma, możesz być spokojna. Ja lekarzowi zaufałam (najważniejsze, żeby był kilkugodzinny odstęp pomiędzy wziętym antybiotykiem a pigułką anty) i wszystko jest okej. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana86666666
Prosze pomóżcie, bo schizuje już...:( Ostatnia tabletke wzielam w srode o 21... dzis niedziela, a ja nie widze ani kropli plamienia:( Biore juz tabletki chyba ze 2 lata, z przerwa po roku 3-miesieczna.. Zawsze, ale to zawsze dostawalam krwawienie regularnie 2 dnia przerwy... A teraz nic... Podczas brania ostatniego opakowania okropnie bolaly mnie piersi, jakos w polowie chyba..., ale przy koncu opakowania przestaly... Bralam je regularnie, przez ten miesiac zadnych wymiotow, biegunki, przyjmowania antybiotykow, nic:( stresuje sie od wczoraj okropnie... Sklaniam sie ku zrobieniu testu, ale to moze byc moje najgorsze 5 min. w zyciu:( Nie zabezpieczam sie z partnerem dodatkowo, bo skoro przez 2 lata nic sie nie zdarzylo to myslalam, ze takiej potrzeby nie bedzie:( Pomozcie prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasnew
nie martw sie, jesli bralas wszytko ok to nie mozesz byc w ciazy. to musilby byc cud. ale bardziej skup sie czy nie popelnilas bledu w zeszlym miesiacu no jesli juz w polowie bolaly cie piersi to gdybys byla w ciazy( choc pewnie nie jestes skoro wszytko bralas ok) to zaszlas w zeszlym misiacy lub 2 mies temu. na tym sie skup, ale ja jak bralam rok temu poprzednie tab to nawet dostalam raz w 7 dniu bo nie biore tak tab co do godz, czasem godsz w ta lub w ta strone, to nie robi roznicy w zabezpieczeniu ale jak sie bierze dokladnie o tej samej godz to sie ma okres jak w zegarku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasnew
nie martw sie, jesli bralas wszytko ok to nie mozesz byc w ciazy. to musilby byc cud. ale bardziej skup sie czy nie popelnilas bledu w zeszlym miesiacu no jesli juz w polowie bolaly cie piersi to gdybys byla w ciazy( choc pewnie nie jestes skoro wszytko bralas ok) to zaszlas w zeszlym misiacy lub 2 mies temu. na tym sie skup, ale ja jak bralam rok temu poprzednie tab to nawet dostalam raz w 7 dniu bo nie biore tak tab co do godz, czasem godsz w ta lub w ta strone, to nie robi roznicy w zabezpieczeniu ale jak sie bierze dokladnie o tej samej godz to sie ma okres jak w zegarku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okres w ostatnim dniu blistra
Cześć! Mam do Was pytanie. Biorę tabletki Yasminelle pół roku i zawsze okres dostawałam w drugim dniu 7-dniowej przerwy, a przy tym blistrze krwawienie wystąpiło w 21 dniu czyli w ostatnim dniu przyjmowania tabletki... czy też Wam się to zdarza? I czy jest to powód do nipokoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasnew
jesli zaszlas to nie w tym misaacu tylko w poprzednim lub 2 mies temu skoro cie juz bisut bolal w polowie tego mies. ale jesli brakas wszytko ok w tych poprzednich miesiacach i teraz to napewno nie jestes w ciazy. wiecie a nie wiem jak on sie nazywa ten moj antybiotykl, a jak wplywal to mam cale opakowanie z glowy ? czy cos powinnam zorbic? nie wspolzyc jeszcze przez ten miesac czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okres w pod koniec blistra
Cześć! Mam do Was pytanie. Biore tabletki Yasminelle pół roku i zawsze okres dostawałam w drugim dniu 7-dniowej przerwy, a przy tym blistrze krwawienie wystąpiło 21 dnia, czyli w dniu przyjmowania ostatniej tabletki z opakowania... Czy też Wam się to zdarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okres pod koniec blistra
Cześć! Mam do Was pytanie. Biorę tabletki Yasminelle pół roku i zawsze okres dostawałam w drugim dniu 7-dniowej przerwy, a przy tym blistrze krwawienie wystąpiło w 21 dniu czyli w ostatnim dniu przyjmowania tabletki... czy też Wam się to zdarza? I czy jest to powód do nipokoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okres w pod koniec blistra --> takie krwawienie może być spowodowane nie trzymaniem cyklu przez tabletki u Ciebie. Może, ale nie musi. Mi raz zdarzyło się, że krwawiłam wcześniej niż powinnam, ale później się unormowało (a już wtedy brałam tabletki ok. rok). Biorę tabletki ponad 2 lata i w tym czasie już to się nie powtórzyło. Więc jeśli u Ciebie sytuacja się więcej nie powtórzy to nie masz się czym martwić. Jeśli natomiast dalej będzie się tak dziać, to powinnaś zmienić tabletki prawdopodobnie na takie z większą ilością hormonów. Ale to oczywiście skonsultuj z lekarzem. Być może jest inny powód takich wcześniejszych krwawień, który musisz omówić właśnie z ginekologiem. Tak czy inaczej - antykoncepcyjnie jesteś chroniona cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dzisiaj po raz pierwszy wzięłam tabletkę. Jest to mój pierwszy raz jeśli chodzi o antykoncepcje. Zgodnie z ulotką zaczęłam od pierwszego dnia menstruacji. Po 4 godzinach od wzięcia tabletki krwawienie ustało. Czy to normalne?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dzisiaj po raz pierwszy wzięłam tabletkę. Jest to mój pierwszy raz jeśli chodzi o antykoncepcje. Zgodnie z ulotką zaczęłam od pierwszego dnia menstruacji. Po 4 godzinach od wzięcia tabletki krwawienie ustało. Czy to normalne?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dzisiaj po raz pierwszy wzięłam tabletkę. Jest to mój pierwszy raz jeśli chodzi o antykoncepcje. Zgodnie z ulotką zaczęłam od pierwszego dnia menstruacji. Po 4 godzinach od wzięcia tabletki krwawienie ustało. Czy to normalne?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dzisiaj po raz pierwszy wzięłam tabletkę. Jest to mój pierwszy raz jeśli chodzi o antykoncepcje. Zgodnie z ulotką zaczęłam od pierwszego dnia menstruacji. Po 4 godzinach od wzięcia tabletki krwawienie ustało. Czy to normalne?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dzisiaj po raz pierwszy wzięłam tabletkę. Jest to mój pierwszy raz jeśli chodzi o antykoncepcje. Zgodnie z ulotką zaczęłam od pierwszego dnia menstruacji. Po 4 godzinach od wzięcia tabletki krwawienie ustało. Czy to normalne?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmamelle
1) Czy jeśli dostałam krwawienie z odstawienia w tym dniu, co zawsze, z bólem brzucha i innymi objawami, jakie zawsze mam przy krwawieniu, mogę być spokojna, nie zaszłam w ciążę? Wiem, że można krwawić będąc w ciąży, ale jeśli dostaję regularnie przy pigułkach krwawienie i zawsze z takimi samymi objawami, to nie ma się czym martwić? 2) I czy jeśli wcześniej było bardziej obfite i dłuższe krwawienie, a teraz mniej obfite (nie aż tak skąpe, ale mniej obfite) i o 1 dzień krótsze, to mimo tego wszystko jest okej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnaa
Hej Dziewczyny Ja podobnie jak Wy także biorę yasminelle Jestem właśnie na trzecim opakowaniu i mam do Was takie pytanie Czy podczas brania tych tabletek odczuwacie bóle brzucha takie jak np przed okresem mimo że okres ma być dopiero za 2 tyg Czasem odczuwam także kłucie jajników To wszystko dzieje się dopiero od dwóch dni (a dokładniej to od ostatniego stosunku) ale pomimo tego zaczynam się martwić Bardzo proszę was o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnaa
Hej Dziewczyny Ja podobnie jak Wy także biorę yasminelle Jestem właśnie na trzecim opakowaniu i mam do Was takie pytanie Czy podczas brania tych tabletek odczuwacie bóle brzucha takie jak np przed okresem mimo że okres ma być dopiero za 2 tyg Czasem odczuwam także kłucie jajników To wszystko dzieje się dopiero od dwóch dni (a dokładniej to od ostatniego stosunku) ale pomimo tego zaczynam się martwić Bardzo proszę was o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnaa
Hej Dziewczyny Ja podobnie jak Wy także biorę yasminelle Jestem właśnie na trzecim opakowaniu i mam do Was takie pytanie Czy podczas brania tych tabletek odczuwacie bóle brzucha takie jak np przed okresem mimo że okres ma być dopiero za 2 tyg Czasem odczuwam także kłucie jajników To wszystko dzieje się dopiero od dwóch dni (a dokładniej to od ostatniego stosunku) ale pomimo tego zaczynam się martwić Bardzo proszę was o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×