Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska 007

W lutym mi sie uda!!!

Polecane posty

Iloniczek mam nadzieje że brzuszek boli cie na dzidzie !!! Odpisz w końcu czy masz regularne @ !!! Wymusze to na tobie (hi hi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALe fajnie, ze nas coraz wiecej :) Miska jak do nas wpadnie to sie tez pewnie ucieszy, ze taki ruch tu mamy :) Lola, chcialam , chcialam, ale widze, ze sie nie dasz wygryzc z tej fuchy :) ( ja oczywiscie tez zartuje). Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu wiem że zartujesz !!! :p Pisz co u Ciebie jeszcze ! Kiedy chcesz zrobić test ? Ile wytrzymasz :D Daga a ty jesteś przed starankami więc życze powodzenia !!! Trzymam kciuki ! Kiedy masz dokładnie "te dni" ? Wtedy co ja @ :p ? A.......... no więc ja Dage znam z poprzedniego forum na którym byłyśmy a już nie jesteśmy bo tam śa \"obozy\" ważniejszych które nie są towarzyskie.......to tak wspomniałam żeby was doinformować :D A nasza Miska odpoczywa i odsypia chyba bo długo jej nie ma ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test zrobie napewno w dzien po spodziewanej @ czyli 23.03, albo pozniej, ale pewnie i tak nie doczekam. Najlepiej bym juz teraz zrobila, ale to przeciez nie mialoby sensu, wiec sobie daruje. Jak ja nie lubie niepewnosci. Myslalyscie juz o imionach? Ja czasem mysle, ale jakos tak nic mi sie nie podoba. Wiem, ze to inny temat, ale moze tak ktoras juz myslala, bo tak jak mowilam ciekawska jestem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frania ja w zeszłym miesiący zrobiłam kilka bo @ nieprzyszła (dostałam zastrzorki). Loluś 18 marca :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze kupuje w opakowaniu po dwa jak to mowia \"na zas\" :) Jak zrobie jeden i bedzie negatywny to i tak bede miala nadzieje, wiec zrobie drugi, a jak ten bedzie tez negatywny, nadzieja prysnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak żeby na serio to nie myślałam ale podoiba mi sie Kuba Krzysiek Kinga i kilka innych !!!! A wam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopiec - Jan Wojciech Dziewczynka - Wiktoria Dagmara ...po dzidakach i pradziadkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie dla dziewczynki Angelika, Angela podoba, a dla chlopca Tymoteusz, ale nie wiem, czy tak nazwiemy. Mamy bardzo duza rodzine i wszystkie fajny imionka juz zostaly nadane, a nie chcielibysmy powtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 razy sie nam mysli zmienią jak podczas ciązy będziemy na zwolnieniach i bedziemy siedzieć i mysleć ... Ale piszcie swoje imiona moze wam coś podkradne jak mi sie spodoba :p Zartujt ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas imiona juz dawno wybrane. Kłopot był tylko z drugim imiemiem dla dziewczynki (walka teściowych)...hehehehehee...I dostanie po mamusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ! Mam pytanie... @ przychodzi średnio co 26-28 dni (dokładnie- jednego miesiąca 26 a drugiego- 28) ale... zawsze, odkąd pamiętam jest dość skąpy i krótki- 3 dzień i właściwie tylko plamienia... czy w związku z tym owulacja jest w innym terminie niż około 14 dc? Nie mierzę temp bo mam nieregularny tryb wstawania, śluź- no jest i to ładnych kilka dni... pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak cos mi jeszcze fajnego do glowy wpadnie to napisze :) A teraz juz sobie ide, bo M komputer potrzebuje hehehe... Zycze milego wieczorku i do jutra PAPAPA 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam kolege Tymoteusza i Tymek za nim wołamy :p Co myslicie o imieniu Zuzanna- Zuzia lub Marlena, Izabela- Iza ? Takie mi do głowy przyszły więc pytam o zdanie !!! ładne nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owulacja jest zawsze 14 dni przed terminem przewidywanej miesiączki (gdzieś to czytałam) Zuza lalka nieduża - fajne. Tymek - też. A Aleksander??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutna_lala śluz wystepuje w ciągiu wszystkich plodnych dni !!!Potem słabnie lub znika i znowu sie pojawia przed @ !!! Nie wiem co myśleć o twojej owulacji ale myśle ze powinna być około 13-14 dnia....... nic więcej ci nie doradze bo specjalistą nie jestem !! Czy masz zamiar z nami zostać bo jeśli tak to cieszymy sie !!! P.S. Widać że nasze forum jest odwiedzane !! Zapraszamy nowe koleżanki !!!!!! Co kilka głów to nie jedna nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak sobie myślałam że owu powinna być około 14 dnia bo jakoś zawsze bierze się pod uwagę długość cyklu a nie czas trwania @ ;) wiecie... nocne Polek przemyślenia :) czy zostanę... chciałabym, ale Chop mówi że musi dojrzeć... nie zabezpieczamy się- jeśli będzie Dzidziul- będzie musiał dojrzewać trochę szybciej niż planuje ( a planuje po wakacjach):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksander czyli popularny Olek mnie osobiscie sie nie podoba :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lala myśmy dojrzewali prawie 7 lat. Niestety jak juz dojrzeliśmy to...maleństwo się pożegnało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi... ale nie będę go gwałcić:P ostatnia @ spóźniła mi sie 2 dni... Chop całej swej rodzinie obwieścił, że to TO... więc sama nie wiem jak to jest w tym jego \"niechceniem\"... ef... faceci.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutna_lala zrób mężowi szybki kurs dojżewania.......:p Skoro sie żenił to wiedział że zakłada rodzinke hi hi :D Zostań z nami niekoniecznie przecxież musisz sie starać zeby pisać co czujesz ...... Wpisz sie do tabeli :p hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mąż ino Chop... jestem po rowodzie i póki co- nie zamierzam zmieniać stanu cywilnego :) dobrze mi/ nam tak jak jest :D szukam tabelki... ps. Mam poczucie \"starodupieństwa\"...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze podejście masz - jak się uda to ok, a jak nie też dobrze. A co do facetów to stwierdzam, że sami niewiedza czego chcą (zazwyczaj ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ... Nick......Wiek.......Miejscowość.......ostatnia@ .....starania od.... lola u.......18.......ok.Rzeszowa.......21.02...........wrzesień \'06(zawieszone w marcu\'07) frania23...23..........Oosterhout.........23.02......... ..luty \'07 Andzia 79...28.......Katowice.............05.02............luty \'07 Iloniczek....23.....śląsk...................12.02....... ......luty \'07 Miska 007...24......ok.Opola..............04.03............wrzesie n\'06 luty\'07 Daga_p_11...30...Częstochowa.........02.03............ma rzec\' 07 smutna_lala....26.......Śląsk..............10.03............. w planach;) MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick.............strata...............tydzień ciąży lola u............18.04.2006.........12tc Andzia 79.......16.03.2006.........27tc Iloniczek.......18.01.2006..........8tc Daga_p_11.....17.12.2006..........6t i 3d ZACIĄZONE Nick.......Wiek........ostatnia@..........termin porodu.........miejscowość shenen.....31............05.02.2007......? na razie 10.11.2007 Basieńka...26............27.01.2007.......prawdopodobnie 5.11.2007 Włocławek DOLEGLIWOŚCI Nick...........dolegliwości lola u............cysta Daga_p_11.....torbiel w jajniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutna_lala twój facet moze chce tylko nie chce tego ukazać....... przecież jesli by nie chciał to by sie zabezpieczał :D Mi sie ostatnio @ spóżniła 4 dni (a nigdy wcześniej tak sie nie zdażyło) Ja po 7 cyklach staran chodziłam szcześliwa a wtedy @ zrobiła niespodzinake i zawitała :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z własnego doświadczenia wiem, że papierek- w moim przypadku- nie zagwarantował stałości związku... poza tym- z eksmężem po n-tej kłótni, gdy już myślałam o rozwodzie, przerażało mnie to że: będę \"napiętnowana\", nikt mnie nie będzie chciał, za dużo załatwiania, itd, itp... a teraz- po kłótni jakoś bardziej się staramy, chcemy dojść do consensusu bo chcemy, żeby nam było razem dobrze... choć przecież rozstanie byłoby znacznie łatwiejsze... \"pakuj się Misiek i wynocha..\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
planuję zrobić wszystkie badania ( w srodę)- toxo, cytomegalię, różyczkę, THS (czy coś takiego- na tarczycę) i rzucić się w wir pracy, której jak zwykle pod dostatkiem... a reszta przyjdzie sama- hope so;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jery ja tu najstarsza jestem... Niestety aby dwojgu się udało oboje muszą pragnąć buć ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×