Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska 007

W lutym mi sie uda!!!

Polecane posty

dzięki Iloniczek za odpowiedź- jakoś reszta olała me pytanie:P ja byłam dzis na badaniach i tak, za: TSH (tarczyca), Toxo IgG i IgN, CMV IgG oraz różyczkę IgG zapłąciłamw sumie 97 zł... nie mało ale będę wiedziała na czym stoję:) wyniki do odbioru w piątek rano:) muszę sobie spisać te normy bo nie wiem jak będzie z dostępem do kompa przez weekend- wiecie- Chop i ja na jeden komp- jest walka;) w piątek po pracy jadę na... rozmowę o pracę- jaja jak berety mówię Wam;) pzdr ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponawiam pytanie (może jakaś sonda socjologiczna z tego powstanie;) ): W jakim wieku Wasi Mężowie/ TŻ lub inne Osobniki Zainteresowane dojrzali do chęci bycia Tatą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buraaa
My z mezem mamy po 29 lat :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z moim M jestem od 2 lat a znam go 2,5 ale nigdy nie pytałam kiedy dojrzał do tegop żeby być tatą !!! Ciesze sie z tego że jest dojrzały, nie zachowuje sie jak dziecko, dba o mnie:p no i że razem podjeliśmy decyzje o pierwszym dziecku i razem podjeliśmy że staramy sie o drugie i że jesteśmy gotowi......może dojrzał dopiero jak sie okazało że jestem w ciąży bo zdał sobie sprawe z tego że juz nie ma drogi odwrotu..........a jednak była.....:-( ale czekamy na drugą ciąże.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Moj maz ma 28 , a gdy sie pobieralismy mial 25 wtedy mowil, ze chce miec w przyszlosci dzieci, wiec juz o tym myslal. Teraz juz sie staramy, a on glaska moj brzuch jakby juz tam dzidzia byla, a to jest bardzo mile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Basienko dzisiaj ujrzysz pierwszy raz swoja kruszynke :) Pewnie to niesamowite uczucie? Pisz wiec jak bylo :) Cytrynka trzymajcie sie cieplutko z kruszynka i nie zapomnij do nas wpadac:) Kobitki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi hi Franiu !!! U mnie tez tak jest tyle że od kilku miesięcy ....... wiem że on tak samo czeka na dzidzie tyle że nie ukazuje tak rozczarowań jak ja gdy @ przychodzi bo chce pokazać że mam być silna bo sie uda .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój Chop też- odkąd się znamy- pragnie dziecka... nasz \"pierwszy raz\" przypadł akurat na dni płodne... ustaliliśmy, że jeśli nie trafimy- biorę tabletki... i zaczęłam je brać... w zeszłoroczne wakacje miałam dziwne \"objawy\"- mdłości, senność, słabo się czułam... ciąża była BAAARDZO mało prawdopodobna przy tabletkach ale... Chop już wybierał łóżeczko:) (okazało się, że to poważne problemy z żołądkiem :() w lutym @ spóźnił mi się 2 dni- już latał do brata z błyszczącymi oczami... mówi tak- jeśli Dzidziul się pojawi- będzie bardzo szczęśliwy, jeśli się nie pojawi- to trudno... On chce się zacząć starać-STARAĆ od września... w tej chwili nie biorę tabletek więc różnie może być... ale nie celujemy, nie mierzymy, nie stosujemy odpowiednich pozycji... \"niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska gdzieś ty sie podziała ? Daga ty wampirzyco (hi hi) gdzie jesteś ? Basienka pisz szybko co u ciebie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki. Iloniczek - spóźnione lecz serdeczne życzonka. Zrób za kilka dni jeszcze raz teścik a jak nic niebędzie to do ginka (przeżyłam to w lutym) Co do wieku mojemu stuknęła 30 w lutym. A dojrzał dopiero w zeszłym roku (mnie to zajęło kilka miesiecy więcej ;) ) Jeśli chodzi o witaminki to ginek kazał tylko folik łykać i niebrać rzadnych witamin póki on sam niepowie. Więc jadę na Foliku :D Lola Ty niecierpliwy padalczyku :P Smutna_lala - jeśli w te dni masz owu i jesteś jej całkowicie pewna to wystarczy. Trzymam kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny... testujcie... ja się tak wzruszam, kiedy czytam, że gdzieś tam w świecie Kobieta, która czeka na Dzidziula zobaczyła własnie 2 krechy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga ja nie jestem jakiś tam padalczyk...........:-( Smutna_lala ja też sie ciesze kiedy codziennie któraś z nas informuje że jest zaciązona Trzymam kciuki za Ciebie........ Iloniczek odpowiesz w końcu na moje pytanie zadawane od przedwczoraj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz sobie ide !! życze miłej nocki ....owocnych staranek.......Pa pa ILONICZEK ODPISZ WKOŃCU CZY MASZ REGULARNE CYKLE .......ja sie ucze obserwacji ciała i stwierdzania chorub i ciąż na wszych przypadkach .....(haha :p)ODPISZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tam jeszcze do owocnych dni brakuje sporo- dopiero kolejny weekend to punkt kulminacyjny... ale dziś mi Chop powiedział, ze właśnie w tenże weekend (sic!) nie będzie chodził do pracy (cud jakiś!!) a na uczelnie tylko na chwilę (kolejny cud !!!)... więc będziemy dłuuugo razem :D kto wie... może coś podziałamy :> czasem jak czytam, że trza by się seksić co 2 dni, intensywnie... to jakoś marnie to widze... my owszem- intensywnie- ale góra 3 weekendowe dni ;) Dziewczyny... jesteście tam jeszcze? mnie ta wiosna (choć dziś jakby se zaś kajś polazła- ups... znów gdzieś poszła) daje takie kopa że świat bym mogła przestawiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutna a mój w tygodniu jest tak zmęczony...że muszę się o machanko dopraszać...hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga powiem Ci że ja to tego mojego podziwiam... Chop pracuje na kopalni, na dole, ciężka praca fizyczna, nocki i dość ciężkie warunki (zimn, mokro, ciemno) a w weekendy jeszcze zajęcia na uczelni- na szczęście to już ostatni rok... ale on potrafi po nocce iść na zajęcia, potem znów nocka, znów zajęcia... i wraca do domu po ponad 2 dobach bez snu... kolo ma kondycje:D swego czasu nie rozumiałam jak facet może nie mieć ochoty na seksik... ale... teraz wiem, że może... na szczęście oboje lubimy nasze łóżkowe harce;) sama nie wiem jak to z nim jest... chce Dzidziula, nie chce... może się boi... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak samo jak z moim. Niby mówi, że chce a jak mówie - ok w tym miesiącu działamy to on zmęczony jest albo stresy ma. Poprzednio tez tak było ale pewnie dni płodne w weekend wypadły...hehehheh... Oki babeczki. Idę w ślady Loli - do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nadal czekam na przyszly tydzien, aby testowac. Nie ma jakis szybszych testow moze? Moj M tez nigdy zmeczony nie jest jak o przytulanko chodzi :) Gdzie sie podziewa nasz Miska :( Basienka, jak tam badanko? Milego wieczoru zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze nikogo juz nie :( , wiec i ja sie pozegnam. Milej nocki zycze i do jutra kobitki 🌻 papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, powinnam napisać wczoraj , ale późno wróciliśmy, a mój mąż musiał jeszcze jakąś prace pisać... No wiec u gina było bardzo miło, zrobił mi badanie ginekologiczne i powiedział ze na 100% ciąży nie może stwierdzic bo jeszcze za wczesnie, powiedział ze jest nieco powiększona macica co by wskazywało na ciąże , ale że byłam u niego pierwszy raz wiec nie ma punktu odniesienia...powiedział ze wszystko okaże sie na następnej wizycie... teraz mam brac kwas foliowy i zrobić badania...Powiedziałam mu o moich objawach a on ze to najprawdopodobniej ciąża, poza tym wszystko oki. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Witajcie! Basieńko, kurczę. Trochę mnie zmartwiłaś że jeszcze niczego nie widać, ja ostatnią @ miałam 5 lutego, powiedziałam o tym ginowi (rozmawiałam z nim przez telefon) i umówiliśmy sie na 20.03 już na usg. Mam nadzieję ze wiedział co mówi i że już będzie mógł coś powiedzieć na pewno. (bywałam już u niego - robił mi 3 razy usg w pierwszej ciąży - bo ciążę prowadził kto inny - ale nie wiem czy będzie pamiętał wielkość mojej macicy ;P) Smutna lalu - oboje z mężem mamy po 31 lat (ja kończę w kwietniu - data smutna dla loli, 11..., mąż w sierpniu; przy pierwszym dziecku mieliśmy po 27( ale ja chciałam juz jakiś rok czy nawet dwa wcześniej, on dojrzewał :) poza tym to typ na maksa odpowiedzialny, musieliśmy najpierw skończyć studia i takie tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shenen , mnie lekarz nie skierował na ugs, a byc może usg by coś wykazało, myślę ze zrobi to następnym razem bo niby pierwsze usg robi sie między 9 a 12 tygodniem ciąży. Powiedział mi że najprawdopodobniej jestem w ciąży i objawy by sie zgadzały, ale wiesz wydaje mi sie ze chciał sie troche zabezpieczyć i powiedział ze nie na 100%, bo jakby coś wyszło ze nie to pewnie bym do niego miała pretensje, a tak to nie, bo on nie potwierdził tego na 100%. Dziewczyny co to jest badanie USR, bo musze to zrobic i czy takie badanie można zrobić na kase chorych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość google Twoim przyjacielem Basi
http://www.google.pl/search?q=usr+badanie&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a Basieńko to dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Babeczki :D ja Wam niestety w kwestii USG i innych badań nie pomogę bo sama się tego uczę- do Was właśnie:) ale wierzę, że wszystko będzie pięknie się rozwijało i machało do Was łapkami na USG;) ja skończyłam studia 2 lata temu, Chop- ma obronę w czerwcu... może faktycznie to wynika z jego odpowiedzialności, że chce mieć studia skończone. Wybieramy się w wakacje za granicę- szeroko pojętą bo żadnych konkretów- więc on chciałby w sierpniu, wrześniu... ja miałam schizy na Dzidziula... właściwie odkąd wyszłam za mąż (w wieku 20 lat)... wtedy NA SZCZĘŚCIE się nie udało... a potem różnie, raz mocniej, raz słabiej pragnę dziecka:) trzymajcie się ciepło i piszcie dużo:) ktoś testuje:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej, U mnie ciag dalszy ladnej pogody, chociaz dzisiaj juz troszke chlodniej jest. Pomimo to zrobilam zakupy ogrodowe no i troche sobie ogrodek przystroilam. Tak jakos weselej sie robi :) Ja niestety Basienko tez nie mam zielonego pojecia co to sa badania USR, ale napewno Lola wie :D Jak tam Iloneczek przyszla Twoja @ ? Kobitki zafasolkowane pytanie do Was : Czy mialyscie jakiekolwiek objawy, chociaz te maciupkie, zanim zrobilyscie test? Zycze milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki. Basieńko co do Usg u mnie w 1 ciąży miałam robione 10 dni po terminie spodziewanej miesiączki - było widać. Ale badanie u mojego Gina wygląda tak - wsadza najpierw palec potem maszynkę i już ma podgląd...heheheehehhe... Co do USR - ciort go wie... smutna_lala - chop jest jak wino...im starszy tym lepszy :D. Co do schizy na bobo - to 1 zaliczyłam już no ostnim roku studiów (mój M niechciał wtedy a teraz żałuje bo już by odchowane było :D:D:D)...I kto dojdzie z nimi do ładu :P Frania23 - w 1 ciąży miałam objawy przed testem już - zawroty głowy, bóle brzuszka, tkliwość piersi, uderzenia gorąca... Trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basieńka znalazłam coś o tym USR: \"W pierwszym trymestrze dokonasz również szczegółowej analizy krwi: morfologia, krzepliwość krwi, grupa krwi, test USR (obecność chorób wenerycznych), HBS Ag (zapalenie wątroby typu B), WR, poziom cukru, badanie w kierunku listeriozy. U kobiet nie posiadających czynnika Rh we krwi (grupa RH \"minus\") należy sprawdzić obecność przeciwciał przeciw krwinkom Rh dodatnim. Wykonasz również badanie ogólne moczu.\" z tego wynika, ze to badanie standardowe... :) pzdr Was ciepło:) ja mam jutro wyniki z moich badań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×