Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska 007

W lutym mi sie uda!!!

Polecane posty

Moim zdaniem rozwód to nie jakieś piętno każdemu sie może nie udać ...... tym bardziej że nie miałaś dzieci z byłym ....... Ciesze sie że z nami zostaniesz !!! Pisz często i duzo ! Myśl o pracy a nie o fasolce to szybciutko Ci sie uda .........trzymam kciuki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście uważam, że lepiej się rozwieść i ułożyć sobie życie na nowo niz być z kimś na kogo niemożna patrzeć. Nawet jak są dzieci. bo w pewnym momencie one widzą, że rodzice nie są szczęśliwi. Życie ma się tylko jedno, a tylko spaer myli się raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA ! UWAGA!! UWAGA!!! NASZE FORUM DZIAŁA CORAZ LEPIEJ ...... DZIEWCZYNY DZIŚ DO TERAZ SPISAŁYŚMY 2,5 STRONY ALE SPISZEMY WIĘCEJ !!!! NA DODATEK W CZASIE DZISIEJSZEGO DNIA PRZYBYŁY NAM 3 NOWE OSOBY...... nASZE FORUM BĘDZIE NAJLEPSZE :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no powiem Wam laski żeście mnie przyjęły fest gryfnie :P uprzedzam, jestem zakręcona i mam czasami baaardzo głębokie przemyślenia więc... pomyślcie jeszcze nad tym... sesese:) nie wiem ile się czeka na te wyniki z laboratorium ale ... jakby co to pomożecie w interpretacji?? a co do rozwodzu- teraz już wiem że nei jest źle... ale wtedy sytuacja w skrócie wyglądała tak: 12 kg więcej, skończone studia i zero perspektyw na pracę, rozwód na karku i chory pseudo związek z kolesiem, który jak się okazało posuwał wszystko, co się dało ( i nie czuje gdy rymuje;) ) a teraz: Chop w miarę normalny- jak na chopa- praca- super, figura- lepiej choć jeszcze pare kg wiecej :) ZYć NIE UMIERAC LASECZKI :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jednym słowem - pozbyłaś się całego ... z życia :D Co do badań to mnie ginek zalecił - chlamydię, mykoplasme i ureoplasme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutna_lala cieszymy się że jesteś tylko............ja dużo czasu spędziłam w chorzowie (mam tam chrzestnego ) i rozumiem gware śląską (naprawde rozumiem bo inaczej bym sie z rodziną nie dogadała bo to było tak że oni rozumieli co ja mówie \"normalne\" a ja nie rozumiałam ich więc pytałam o wszystko i sie nauczyłam a nawte powiem że jak wróciłam na podkarpacie to nie potrafiłam przestać gadać gwarą śląską ) hi hi tylko wiem że inne mogą mieć problemy więc nie obraż sie ale jeśli możesz pisz \"po naszemu\" !!! Mam nadziej że cie nie uraziłam bo nie chciałam ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne że nie :) będę pisać piękną, poprawną polszczyzną, tak jak mnie w szkole naumieli ;) mam to we krwi więc czasem... odruchowo coś walne \"po swojemu\";) ale będę się pilnować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutna_lala ciesze sie że mnie zle nie zrozumiałaś !! Az naumieli to też gwara :p hi hi P.S. Ostrzegam wszystkie ze ja z natury jestem złośliwa i lubie łapać za słówka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nauczyli... wpoili wiedzę... pozwolili mi poznać tajniki języka ojczystego... jak na tą godzinę to już szczyt mojej weny twórczej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki piszcie sobie ale....ale ja juz ide spać bo jutro znowu zerwanie się z łożka przy dzwoniacym budziku, 2 wpisy na forum (oczywiście :p) śniadanie z zegarkiem w ręku i gonitwa ..........:-0 O ja biedna........ale chyba każda z was tak ma ..... Ja jutro oczywiście jak zawsze przeczytam co napisałyście tu jak mnie nie było... Dobranoc.....miłej nocy :p słodkich snów po starankach (hehe) Do jutra !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok dobranoc. Ja też się zwijam. Musze jeszcze wydrukować scenariusz i idę lulu. Śpijcie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ale naprodukowalyscie wczoraj tego tekstu, bylo co czytac :) Ciesze sie oczywiscie, ze mamy nowe kolezanki {kwiat] Iloneczek, wszystkiego naj naj najlepsze z okazji urodzinek. Duzo milosci oraz spelnienia marzen 🌻 🌻 🌻 :) A jak tam tescik? Skusilas sie? Zycze milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, nie było mnie jeden dzien a tu taki natłok informacji... Witam nowe koleżanki. Powiem wam że nie mogę doczekac się jutra, a ogólnie to czuję się bardzo dobrze, głowa boli mnie tylko sporadycznie i mniej niz wczesniej.W niedziele byłam na imieninach u kolegi , urodził mu sie synek w styczniu-Damianek- śliczniiutki jest... Jeśli chodzi o imiię dla dziecka to już wczesniej wybraliśmy: Kubus albo Majka... Pozdrawiam serdecznie i miłego dnia życze... u mnie dziś piękna ,słoneczna pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki......mam dziś śliczną pogode i ciepło jest i wogóle :D Iloniczek pisz szybko co u Ciebie !!! Jak ten test ? Zrobiłas ? Basieńka ciesze sie że sie dobrze czujesz ....i że te bóle głowy ust apiły......puisz nam szybko jak jutro wrócisz od lekarza.......czekamy ............ Franiu czemu nam tak wczoraj zwiałaś ? no no no...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Hej hej I ja sie przywitam :D z nowymi koleżankami 🖐️ Smutna Lala \"fest gryfnie\" :D podoba mi sie , ja jestem ze tym żebyś jednak aż tak bardzo sie nie pilnowala :D Daga, to ja jestem tu najstarsza (starodupna :D) Ilonikczku, wszystkiego wszystkiego najlepszego, spelnienia wszystkich marzeń!!!! 🌻 🌻 🌻 Miśka!!!!! Gdzie jesteś ??? Basieńka - a ja mam klopot z imionami, może jeszcze mnie olśni( a Maję już mam, diabeł wcielony, tak że sie zastanow) ;P Zmykam z Mają na podwórko, wypadałoby trochę porządkow porobić, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko adres wrzucam coby powiadomienia na skrzynkę dostawać. Chmurzy sie, cholerka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shenen tak mi sie podoba to imię że chyba nie zmienie... a Tobie gratuluje Majeczki, hehe no i żeby grzeczniejsza troche była, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Powiem tak: tak mnie dziwnie boli ten brzuszek, że juz nie wiem czy to @ sie zbliża, że jednak dzidzia! :) Nie wiem czemu, ale zwlekam z tym testem, tak jakbym spodziewała się jednak, że to @. Shenen i Lolu dziękuje za życzonka! :) Własnie siedzielismy przy kawie (ja przy herbacie - takie postanowienie w czasie postu - nie pije kawy). Dziś kolejne szkolenie w Zepterze, ale nie wiem co o tym mysleć - tak kolorowo o tym mówią, te zarobki aaaach! Zobaczymy! A pod wieczór wybieram się na basen :) Musze wykorzystać karnet do końca, bo za pare dni przepadnie. Milego, słonecznego dnia życzę!, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ,,stare\" i ,,nowe\" koleznaki :) U mnie narazie o.k,tak wlasnie patrze na kalendarz i wnioskuje,ze za tydzien w srode zaczne 6 tc i chyba umowie sie na wizyte do gina. Jest tak piknie na dworze,ze az mnie sciska,ze musze siedziec w tych murach ale do 15 jeszcze 2 h to moze wytrzymam. milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buraaa
Witam dziewczynki. Ile dzis tego do czytania jest:) Wczroraj tak siedzialam wieczorem przed spankiem i tak rozmyslalam sobie nad tym wszystkim i chyba zaczne moje staranka od maja.Z tego co obliczylam to raczej koniec maja wychodza mi dni plodne..Do tego czasu bedziecie wszystkie juz zafasolkowane pewnie:) Ale mam nadzieje ze temacik bedziecie ciagnety dalej. Powiedzcie mi dzwiewczyny jak przygotowujecie sie do zafasolkowania tzn. jaka dieta i jakie witaminki brac.Folik z tego co wiem mozna lykac.Ale jak dlugo przed i po zafasolkowaniu? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, chybz zaczęło sie ze mna cos dziać... dzis prawie zemdlałam w pracy... wyszłam z lekcji i zrobiło mi sie ciemno przed oczami, nie mogłam trafić kluczem w dziurke od naszego kantora wfistów i ukucnęłam, koleżanka moja szła i mi pomogła wejśc do środka i zajęła sie moją klasą... poleżałam tak do końca lekcji a potem juz było lepiej...czy omdlenia w ciązy to normalna rzecz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Kobity:) jak to jest- człowiek pracuje do 14:30 a do domu ściąga o tej porze... eh... ale cieszę się bo \"odbębniłam\" dziś swoje jako ciocia wyczerpałam limit godzin chyba już na cały tydzień;) wiecie co... wiem o kwasie foliowym... czytałam dziś info na opakowaniu jakiś witamin- Centrum czy Vigor- i tam dawka kwasu foliowego jest taka sama jak w Foliku- może by tak łykać te witaminy zamiast samego kwasu? Zaraz zrobię sobie kaffe;) i uzupełnię lekturę wszystkich postów od Was- choć tak na jeden rzut- i tak się pewno średnio połapię;) piszcie o teścikach- TO TAKIE BUDUJĄCE!!! te 2 krechy to niemalże filary Nadziei, że za którymś razem i nam (niezaciążonym) się uda :D pzdr ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buraaa
Ja wlasnie biore centrum.To jesli dawka jest taka sama to nie bede kupowala foliku. ALe chyba na opakowaniu pisalo ze nie jest on przeznaczony dla kobiet w ciazy hm I teraz jestem skolowana.Brac te centrum czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×