Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska 007

W lutym mi sie uda!!!

Polecane posty

Hej :) Lepiek jeszcze nie, ja rowniez boje sie, ze nie bede miala czasu dla Collinka, a on przeciez jeszcze malutki bedzie :( Mam nadzieje, ze to nie ciaza, przeciez sie zabezpieczylam az sie boje po ten test isc. Wczoraj dalam Collinkowi troszke kaszki na noc i nawet mu smakowala, tylko nie wiem czy lepiej z butli czy z lychy. Ja pewnie jedyna, ktora dokarmia tutaj co ? Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny test negatywny, z rodzenstwem dla Collinka jeszcze sobie poczekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu no coś ty , ja juz ok miesiąca daje małej sztuczne mleko zawsze na wieczór... dawałam jej bebiko 1 , ale lekarz powiedział ze lepiej enfamil 1 bo jest bardziej lekkostrawny, poza tym powiedział mi ze te soczki powinnam juz dawac no i niedługo zupki bezmięsne, wiec nie jestes sama... poza tym ja chce karmic do pół no wiec powoli musze ją przyzwyczajać do innego jedzonka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Balbinko jak tam Michas? Mam do Ciebie pytanko, czy Michas juz siedzi sam? Tak mnie ciekawi kiedy dzieci zaczynaja same siadac? Basienko ja ze sloiczkami to poczekam jak maly skonczy przynajmniej 4 miesiace, ale kaszke na noc bede chyba mu podawac tylko nie wiem czy z buti czy z lychy? Jak myslicie? Nastraszylam mojego F ze test wyszedl pozytywny i uwierzyl i sie ucieszyl :) Potem musialam powiedziec prawde hehe.... Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frania dobra jesteś, hehe ja mysle ze jeżeli kaszka bedzie na tyle rzadka ze poleci ze smoka to przez smoka mozesz dwać, bedzie ci wygodniej... a wiesz są takie specjalne smoczki do butli własnie do kaszek mają chyba większa dziurkę... poszukaj w necie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) A co tu taka cisza :( Topik znowu zamiera:( Basienko mam taki smoczek do papek, ale wydaje mi sie, ze troche z niego za mocno leci. Collinek tak dziwnie polykal. Meldujcie sie dziewczyny!!! Ciekawa jestem co u loli? A Daga moze juz mamusia jest. Metoda co u Ciebie i Michasi? Miska znowu znikla :( Balbinko jak Michas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamcie. Daga jeszcze w dwupaku. Bóle \"kroczne\" zaczynają się robić wykańczające. :(. Od wczoraj boli cały czas. Wcześniej tylko przy zmianie pozycji mnie wykańczały ale teraz... Brzuch twardnieje dalej, młody się kręci i rozpycha więc nic nowego... Pozdrawiam wasze skarbeńki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to mam jakiegos pecha jak mi sie juz uda Wam coś napisać to mi cały list wcina 😭 😭 😭 Miałam komputer w naprawie i dopiero teraz nadrabiam zaległości :-( Bardzo Wam dziękuje za wszystkie zdjecia poprostu cudne 🌼 Serdecznie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DAGA to juz ???? :-O O kurcze Daga trzymam kciuki ;-) ;-) ;-) Trzymaj sie maleńka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko jak przeczytałam twój post to zamarłam :-O Słów mi brak ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a ja musze sie pochwalić ze moja Majeczka dzis w nocy obudziałą sie tylko raz po 5 a tak to spała jak aniołek... ale to moze dlatgo ze wczoraj w dzien mało spala... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matoda - spoko oko. Bóle kroczne mam juz drugi dzień ale to chyba niesą skurczybyki (nawet napewno). Młody się pewnie stawił do wyjścia bo mnie cisnie - szczególnie jak stoję. Brzuchol mi twardnieje od kilku tygodni. Teraz trochę częściej - średnio co pół godzinki. I tak sie bujamy i czekamy aż się rozkręci... Wczoraj po całym takim dniu miałam nadzieję, że w nocy się rozkręci (przez te kroczne) a tu nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Metoda jestes :) fajnie :) A jak Misia? Daga a ja juz myslalam, ze mama jestes. Daj znac oczywiscie jak najpredzej :) Basinko gratulacje, niekoniecznie moze Majka bedzie juz przesypiac noce :) A moj Collinek aniolek dzisiaj byl. Przed chwila wyjelam go z bujaczka a on z usmiechem do mnie wiec zaczelam do niego mowic a on wybuchl smiechem. Fajne to bylo. Teraz lezy w lozeczku i probuje zasnac, troche marudzi. Tak to jest jak ma za duzo wrazen, np za duzo zabawek kolorowych widzial i wtedy trudniej mu usnac:( Szkoda bo przeciez bez zabawek tak nudno. Nie powinnam go sadzac w bujaczku, bo to podobno tez za duzo wrazen, ale on go tak lubi. Troche wrazliwa ta moja dzidzka na wszystko. Balbinko jak tam Michas? Buziaczki dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobitki! Jeny ja juz chyba nigdy nie nadrobie zaleglosci na topiku ale ciesze sie ze istnieje nadal. Kochane bardzo Wam dziekuje za wszystkie foty.Duzo radochy mi sprawiaja.Basienko oczywiscie glosowalam na Twoj skarb:) Balbinko wpadlo mi w oczy ze Twoja babcia zmarla.Bardzo mi przykro...Moje kondolencje... Dziewczyny a co z lola u i Iloniczkiem?Wiecie cos? Daga trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Balbinko ja jednak zadowolona, ze negatywny :) az glupio mi tak pisac, Collinek mnie potrzebuje, a potem pomyslimy o rodzenstwie :) Dziekuje za zdjecia Michasia, ale on urosl, fajny chlopak z niego :) Odpedzam od Was te przekleta grype wrrrrrrrrr.... A u nas wszystko ok, maly sobie spi, ale pewnie sie zaraz obudzi. Pogoda do du... i tak ogolnie nudy. Juz sie nie moge doczekac kiedy pojedziemy do Polski. Trzeba bedzie poswiecic Collinka :) Dobra smece, wiec spadam.. Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a my dziś na szczepieniu bylismy i Majeczka musze powiedziec była bardzo dzielna, zapiszczała tylko w momencie wkłucia ale zaraz po juz było dobrze... waży 6400 i ma 67 cm , czyli długa i chuda za mamusią chyba , hehe. chyba musze ją troche podtuczyć...hehe no dzis jeszcze załatwiliśmy w kościele chrzest na 6 kwietnia, wiec to mam juz z głowy... Franiu nie ma tak dobrze dzis Majeczka obudziała sie 3 razy na jedzonki, chyba musiała nadrobić za wczorajszą noc, hehe. poza tym wszystko ok. Balbinko oby juz ta choroba do Was nie powróciła, ech... Pozdrawiam i dziękuje za głosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Wczoraj od poludnia nie moglam wejsc na kafe, tez tak mieliscie? Basienko nie martw sie moj maly dzis sie tez dwa razy budzil na jedzonko a normalnie to tylko raz, ja wierze, ze juz niedlugo ten moment przyjdzie, ze cala noc przespimy bez wstawania. Mysle, ze Twoja Majka podobnie jak Collin, bo on wazy gdzies ok 6150 i miesrzy ok 64. Dzisiaj wazenie. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamcie. Dzisiaj młody powinien wyjść zle nieprzyjmuje jak narazie tego do wiadomości... :/ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez trzymam kciuki, juz sie nie moge zdjecia doczekac Twojego synusia :) A moze cora bedzie hehe... Bylam na wazeniu i Collin wazy 6234g przybral 140g w 4,5 dnia a ostatnio po cycusiu tylko 34g w te sama ilosc dni. A przewanie dostaje 3 butle dzinnie i reszta cycus czyli 4 lub 5 razy. Przed chwila ogladalam Dr. Phil i bylo o otylych dzieciach. Jejku az sie przrazilam 4 letni chlopczyk wazyl 70kg. Musimy uwazac jak jedza nasze dzieci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Frania to straszne z tym dzieckiem -70 kg!!!!!!!!!!! Matko Boska... Ja karmiłam Maje raz dzienne butla , a tak to cycuś , ale od dzis stwierdziłam ze zaczne 2 razy butlą bo wydaje mi sie ze za mało przytyła, chociaz lekarz nic nie mówił, tak mi sie wydaje ze powoli zanika mi mleko... musze wam powiedziec ze Maja polubila soczek jabłkowo-marchewkowy no i dzis troszkę wypiła, a jutro dam jej troche więcej, wydaje mi sie ze ni ejest taki kwaśny jak sam jabłkowy, a wasze dzieci jakie soczki piją??? Franiu ty 3 razy karmisz butlą, a jak z Twoim pokarmem, ja powoli mysle o przejściu tylko na butle bo wracam do pracy za 3 tyg... dajecie cos jeszcze swoim dzieciom do jedzonka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko a ty karmisz Michasia sztucznym mlekiem??? jesli tak to ile razy dziennie... Nie wiem co mamzrobić, z jednej strony pasuje mi to podawanie butli bo jak wróce do pracy to nie bedzie kłopotu, ale z drugiej strony zabieram mojej córce to co najlepsze... musze ją dokarmiac bo mleka mam coraz mniej, ale czy tak zupełnie przejść na sztuczne... mam dylemat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Basienko ja karmie malego 3 razy dziennie butla, a karmien jest ok 7 lub 8 ,jeszcze. Rano wstaje o 8 to dostaje cycus o 10 jest butla potem cycus butla i do wieczora juz cycus i ostatnia jest butla. W nocy cycus. Rozumiem Cie ja mam to samo z jednej strony chcialabym juz zrezygnowac z cycka, maly lepiej przybiera itd, a z drugiej strony tak mi przykro. Ja narazie poki tak mi sie udaje z trzema butlami to sprobuje to pociagnac, a jak nie to wejdzie kolejna butla. W nocy i z rana chcialabym jednak jeszcze karmic tak do pol roku, ale tez nie mam gwarancji, ze sie uda. Jedno wiem, ze najwazniejsze co moglam mu dac z mojego pokarmu to juz mu dalam. Mysle,ze jak wrocisz do pracy to ciezko bedzie Ci odciagac. Ja pomyslalabym o karmieniu butla i cycus w nocy z rana i ewentualnie jak bedziesz w domu. Zrobisz oczywiscie jak uwazasz. Ja podalam malemu dwa razy kaszke, ale narazie jeszcze poczekam i jak skonczy 4 miesiace dam mu marchewke i jakies warzywka, a potem owoce. Soczku nie daje, bo w sumie nie mam kiedy jak on co dwie godziny glodny :) Wiem Balbinko,ze to byl zarcik :) Ciesze sie, ze chorubsko pokonane.Buziaczki dla Michasia jejus on niedlugo bedzie mial pol roczku. Ten czas leci nieublaganie. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze pytanko. Maly chodzi dosyc szybko spac na noc tak ok 18 no i do tej pory budzilam go na butle ok 21a czasem nawet o 22.30 i spal do 4 rana i potem do 8. Jednak o tej 21 on tak mocno spi i szkoda mi go budzic. Co zrobilybyscie na moim miejscu? Podac butle przed 18 i dac spac az sie sam obudzi w nocy na jedzonko, czy budzic tak jak do tej pory to robilam? Boje sie, ze zaklucam jego rytm ta pobudka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu no własnie chyba zrobia tak jak Ty na zmiane butla i cycuś, tylko nie wiem czy przez to mleko mi nie zaniknie bo powoli juz czuje ze mam go coraz mniej, no zobaczymy jak zabraknie to przejde na butle i juz, tylko w nocy bedzie gorzej bo teraz tak wygodnie, hehe... czas pokarze, hehe. ja chyba też niedługo zaczne dawać warzywka , ale chce do końca wprowadzic ten soczek i dopiero, lekarz mówił ze nie wsytsko na raz. Jeśli chodzi o Twoje pytanie to ja bym nie budziła małego na jedzonko, skoro śpi i nie domaga sie jedzenia to chyba nie jest głodny, tymbardziej ze jeszcze o 4 mu dajesz wiec wydaje mi sie ze raz wystarczy. Jeśli możecie to głosujcie Kochane na moja Majeczkę, na 1 miejsce nie ma szans , ale moze na jakąś nagrode sie załapie, z góry dziekuje http://hosting.pampers.pl/pl_PL/google_video/gallery_view.php?type=photo&page=354&id=173&from=gallery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienko glosuje, glosuje :) Z mojego komputera mozna tylko raz :( Dziekuje Ci za odpowiedz. Budze malego bo on szybko idzie spac jak o 18 to o 17 jadl ostatni raz i boje sie, ze my sie polozymy spac a on bedzie sie domagal mleczka. Ale chyba zrobie tak jak mowisz zobaczymy o ktorej sie obudzi :) Ja narazie mam ok z mleczkiem na tych kilka karmien, nawet czuje czasem, ze cycuszki sa pelne, a nie tak jak wczesniej puste flaczki :( Czy Wasze dzieci zaczynaja sie interesowac Waszymi twarzami? Moj Collinek jak sie tak zblizysz do niego twarza wkalda mi rece do buzi i zlapie za nosek i takie tam...Wydawalo mi sie,ze dzieci pozniej zaczynaja to robic. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spiesze sie pochwalic, ze Collinek przespal cala noc. Od 18 do 7 rana. Bylam w szoku, ale bardzo szczesliwa. Tylko normalnie to on spal do 8 a teraz do 7. Glosik oddany Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzieki Franiu No super że Collinek przespał całą noc, my sie chyba tego nigdy nie doczekamy, mała budzi się średnio 2 razy , czasem nawet 3 , a sporadycznie 1... na noc wypija sporo mleczka wiec nie powinna byc głodna, a jednak jest i płacze... jakby spała całą noc to na pewno bym jej nie budziła na jedzonko. Jeśli chodzi o zainterespwanie twarzami, to ostatnio byli u nas znajomi i mąż trzymaj Maje na kolanach i ona taksmiesznie patrzyła na tego kto akurat mówił, ja ją obserwowałam a ona z zaciekawieniem słuchałą tego co mówią dorośli,hehe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienko nie ma za co Maja i tak najsliczniejsza, chociaz wszystkie dzieciaczki sa cudne :) Ja mysle, ze to taki jednorazowy wybryk, wiec nie spodziewam sie cudow, ale milo byl bylo :) U nas pogododa okropna, wiec nici ze spacerku :( Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu a u nas Franiu prawdziwa wiosna, 20 stopni... i spacer 2 h, hehe oby jutro było u Was lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×