Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olja

Mam pytanie...

Polecane posty

Czy ktos sie moze orientuje jak wyglada sprawa zasilkow. Czy bedac z dziecmi na utrzymaniu brata (razem mieszkamy) moze on sie starac o zasilki na moje dzieci (ja nie moge obecnie pracowac i tym samym nie mam NIN). Dziekuje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandrivvvva
wszelkie Twoje watpliwosci rozwieje informacja w jobcentre plus, bo tutaj na forum ludzie moga Cie wprowadzac ostro w blad, wiec wybierz sie i zapytaj, jobcentre naprawde bardzo milo udzielaja wszelkich info na temat benefitow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie majac jeszcze nin a posiadajac dzieci (nie pracujac) mozesz pobierac child benefit- wystarczy wyslac do nich aplikacje a oni skieruja cie na rozmowe w sprawie nin.. wiem bo sama wychowuje dziecko i zlozylam podanie o chb.. o reszte zasilkow mozesz dowiedziec sie w IR najlepiej w biurze informacji czyli inquire centre albo tak jak wyzej napisano jobcentre plus choc oni moga ci poporostu dac tylko nr telefonow do IR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martik ale czy moge pisac nie majac HO? Ja na razie nie moge pracowac bo mam niepelnosprawne dziecko i czekam na zalatwienie szkoly. A dzieci wychowuje sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to jest w koncu z tym chb jedni mowia ze musze miec NIN inni ze skieruja mnie sami. A co z HO? Moze ktos sie w tym orientuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej nie pytaj innych tylko sama spytaj jak bedziesz na miejscu - to najlepszy sposob jak widzisz kazdy mowi co innego sa ludzie co lata siedza w uk a wcale wszystkiego nie wiedza i maja prawo zadzwonisz czy przejdziesz sie do biura i bedziesz miec pewnosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedni mowia ze potrzebujesz NIN inni ze skieruja cie sami i kazda ze stron ma racje chodzi o to ze IR potrzebuje twojego NIN-u zeby wyplacac ci CB i dlatego kieruja cie sami na rozmowe zebys go dostala skoro go nie masz wiec to ze JESZCZE go nie masz nie przeszkadza ci w zlozeniu wniosku o CB zloz jak najszybciej bo troche sie czeka az sie sprawy zalatwia tym bardziej ze w tym wypadku jeszcze sie przedluzy o okres wyrabiania NIN mam nadzieje ze jest to choc troche zrozumiale co napisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity1302 dziekuje za informacje. A nie odrzuca jak nie mam HO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do olji
Nie daja Polakom chb za samo przebywanie na wyspach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do olji
Aby otrzymać chb, trzeba mieć NIN. Tzn, ze albo jesteś pracownikiem ,albo self-employed. Jestes samotną matką, nikt Ci nie da zasiłków jesli nie bedziesz pracowała. Zrozum wreszcie dziewczyno (samotna matko trójki dzieci, w tym jedno niepełnosprawne). Tu nikt nic nie daje członkom Unii, tylko dlatego, że sobie przyjedziesz do Wlk. Brytanii. http://www.gbritain.net/articles.php?id=55 Poszukaj w necie, poczytaj i w końcu wyciagnij wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×