Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niezdecydowana..//

--- ALLEGRO-- FLUID------ ważne!!!!

Polecane posty

Gość niezdecydowana..//

chce kupic fluid na allego bo jeto o ok.20 zl tanszy niz w sklepie, ale boje sie ze trafie na podrobe chociaz sprzedawca ma same pozytywne kommentarze i ponad 5000 tys punktów. Doradzcie coś!!!! macie jakies doswiadczenia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haahahahahahhahahhahahahahhaha
:) Nie bądź naiwna:O Na pewno chodzi ci o MF, już nie raz był ten temat poruszany na forum. To są podróbki. Nie wiem, skąd się biora takie naiwne osoby:O No ciekawe, ze normalnie podkład kosztuje NAJTANIEJ 48zł (Lasting P.), a w renomowanych drogeriach kosztuja po 58zł, a na allegro nagle ktoś "z dobrego serca" sprzedaje za 25...:O Połaszczysz się na 20zł i będziesz smarować twarz jakimś szitem z bazaru:o Tym bardziej, z ete podróbki nie sa takie jak na początku lat 90., tylko nie da się ich rozpoznać w ogóle. Poza tym, z epodkłąd jest zupełnie inny- wszystko się zgadza. I opakowanie i jakies tam numery, naklejki itd. Ktos produkuje dokładne podróbki a ty mu napędzasz kasę:O Poza tym pozytywne komentarze na allegro o niczym nie świadczą! Po prostu inni sprzedawcy też chcą miec pozytywy, więc się wymieniają nimi. Nikt nie wystawi negatywnej opini, bo i tak utonie ona w tych tysiącach zachwytów. A Allegro nic ci nie oradzi na to, bo wartość zakupu jest za niska. W sumie mogą ci zamiast podkłądu sprzedać masło, a ich to nie interesuje,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chcesz kupic taniej, popatrz po drogeriach internetowych, czasem, zwłaszcza jak kupujesz kilka rzeczy, opłaca się mimo kosztów przesyłki, bo np. fluid 10 złotych taniej, tusz 8, cienie 5 itd., a przesyłka gratis powyżej 100 złotych itp. Pojedynczej rzeczy nie opłaca się raczej kupować. Najlepiej w kilka osób się dogadać i zrobić zakupy, ja zwykle z siostrą i mama tak kupuję. bo na allegro bywa różnie, jesli sprzedaje ktoś oryginały, to wprawdzie pare złotych taniej, ale po doliczeniu kosztów przesyłki wychodzi tak jak w sklepie. Zreszta oryginały na allegro najczęściej też sprzedają drogerie internetowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaska kiedys.....
ja kupilam niby markowy tusz do rzes a okazaklo sie ze to zwylka posróba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tama
ja kupiłam w ubiegłym tyg. na allegro MaFaxtora i jest na pewno ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×