Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aśka z Łodzi

OSZUKANA PRZEZ FOTOGRAFA

Polecane posty

Gość zaciekawiony_wawa
Do Darka_Gonika W koncu przeczytalem cala dyskuje. Darku, na stronie drugiej dyskusji, piszesz, ze jestes fotografem i swiadczysz uslugi slubne, orazi ze wczesniej pisales posty jako Gonik. Ale piszac posty jako Gonik (na tej samej drugiej stronie tego watku) pisales, ze jestes kobieta szukajaca fotografa na slub, ktora spotkala sie z calym tlumem fotografow. Ciekawe ile jeszcze tu jest twoich wcielen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc152
jakby mozna bylo sprawdzic po adresie ip kto w tym watku wystepuje to zaraz by sie okazo ze pewnie ze 3 osoby na krzyz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuba Cichocki
No własnie, pełno tu anonimowych krytykantów i podejrzanych adwokatów. Na forum gazety dla przykładu pełno jest fotografów podających się za pary młode i rekomendujących rzekomo swoje usługi. Ot, taka nowa moda na kryptoreklamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek...
Panie Kubo teraz ja wyrażę swoją opinie i nie będę pana krytykował. Zapoznałem się z pana stroną http: www.kubacichocki.pl W galerii ,,w kolorze” Pierwsze zdjęcie- Czy fotograf profesjonalny pozwoli aby parasolka przecinała twarz panny młodej lub pana młodego. Zdjęcie totalnie nie ostre i bez wyrazu Drugie zdjęcie- rety panna młoda się świeci Trzecie zdjęci- no tak piękny był ten niebieski sufit. Para młoda widać że była mniej ważna. Ale za to kolory są boskie. Para młoda zajmuje 10% kadru zdjęcia. Czy zdjęcie było robione małpą cyfrową? Czwarte zdjęcie- nie zauważyłem nigdzie pary młodej. Refektor jest boski. Sam bym taki chciał mieć. Piąte zdjęcie- gdzie jest twarz pana młodego, młodego może to nie pan młody Szuste zdjęcie- to przyszła panna młoda? Poły marynarki w pierwszym planie są śliczne. W galerii ,,W plenerze” Czemu wszystkie zdjęcia są czarno białe?? Pierwsze zdjęcie- Co to za plamy na twarzach pary młodej. Pan młody jest chyba trochę ,,wcięty” Drugie zdjęcie- ten szalik na szyi pana młodego jest boski. Chyba nie zostanie nim uduszony? Trzecie zdjęcie- to zdjęcie z parasolką już było ale kolorowe. Czy to odcięte RGB Czwarte zdjęcie- czy zdjęcie miała robiona młoda para czy budynek? Budynek jest naprawdę śliczny. Piąte zdjęcie- co to jest ta biała plama w pierwszym planie?? Ale plamy na twarzach. Szóste zdjęcie- baczność nie ruszać się, liczę do dziesięciu!!!!! Zdjęcia bardzo źle wykonane technicznie. Brak pomysłów na zdjęcia. Większość zdjęć oglądając ma się wrażenie że było robione automatycznym głuptakiem. Czemu te pary mają tak mało zdjęć. Ja nikogo nie krytykuję tylko opisałem moje odczucia podczas oglądania zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuba Cichocki
To jak się w końcu pisze "szóste" ? Widzę pewną niekonsekswencję ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek...
Kubo masz rację. Oglądając twoje zdjęcia pisałem w wordzie a on mi strasznie fiksuje. Myslę że się na mnie nie gniewasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuba Cichocki
Wybaczam, ale sądzę, że fiksuje nie tylko Word.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek...
Goscu Piszą tutaj nie trzy czy cztery osoby. Inna sprawa, że kilka osób się tu zna. No może nie osobiście, ale są takie komunikatory jak gg czy tlen. Widzisz nie boje się tego napisać bo, po co to ukrywać? Ale gdzie są twoje zdjęcia??? Chłopie odwagi. Podaj do nich link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc152
Darek... napisz w czym wg ciebie fotografia analogowa jest lepsza ? moze wypunktuj bedzie latwiej porownywac. bez sensu robisz najazdy np na K.C. to jak robil zdjecia i z jakimi rekwizytami to jego zamysl artystyczny nie twoj i jesli parze sie to podobalo to znaczy ze jest ok. nie jestes wladny oceniac czyjs poziom artystyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuba Cichocki
Albo Darki się rozmnożyły, albo sam już nie wiem co.. Podejrzewam, że jak byś miał oceniać zdjęcia np. ze strony http://www.jeffascough.net/main.html to wyglądało by to tak : Zdjęcie pierwze: ona ziewa czy właśnie zebrało jej się na kaszel ? Zdjęcie drugie: Pożar, pożar ! Włosy się palą ! Zdjęcie trzecie: To zdjęcie ze ślubu czy z pogrzebu ? I tak dalej, i tak dalej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc152
niby sie nie boisz ale podszywasz sie pod kogos innego kiedy ci to pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek...
Kubo jednak się obraziłeś. A może tak podać link do twojej strony na innym forum, aby wypowiedziały się przyszłe panny młode. Forum jest zahasłowane tak, że nie ma obawy, że każdy tam wejdzie. Jest podawany IP tak, że nikt się nie podstawi. Jestem moderatorem tego forum tak, że możesz czuć się bezpiecznie. Ale jeśli zdjęcia się nie spodobają to kobietki na innych forach obrobią ci tyłek. Tak to jest z tymi kobietkami, że logują się do trzech, czterech i więcej forach dyskusyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek...
Gosciu GDZIE SĄ TE TWOJE ZDJĘCIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nawet się tu dobrze bawię. To działa tak szybko jak gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc152
stary czy ty czytac nie umiesz ??? wejdz chlopie na druga lub trzecia strone tego watku i przeczytaj jeszcze raz dlaczego nie ma zamieszczonych zdjec z porownania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuba Cichocki
A podawaj sobie gdzie chcesz, nie ma jak dywersyfikacja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuba Cichocki
mnie nawet nie interesują zdjecia ani D. anigoscia, rozmowa w tym wątku jest o innych zdjeciach i staram sie trzymac tematu, ale widze, ze niektórzy preferują osobiste wycieczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek...
Gosciu To, po co były te całe wywody, które chyba godzinę czytałem. Wiesz ja mam marzenie, że chcę mieć ślicznego nowego bentleja. Mogę ci o nim pisać godzinami. Nawet przyjadę w umówione miejsce aby ci go pokazać. Musisz tylko zgodzić się na jeden mój warunek. Przyjadę ci go pokazać w piątym wcieleniu, bo może przez ten czas na niego uzbieram kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek...
Część koledzy i być może koleżanki. Zmykam na zdjęcia. Świetnie się z wami bawiłem. Możecie teraz obrabiać innym tyłki. Ale obrabiając innym tyłek pamiętajcie, że i wy go macie. Kobietki wcale nie są takie głupie jak o nich myślicie. Same potrafią sobie wybrać fotografa, którego zdjęcia im się podobają. Obrabiając tyłki konkurencji narażacie się sami na klapsy. Profesjonalizm to nie tylko ładne zdjęcia, ale też wspieranie własnego środowiska zawodowego. Może od tego właśnie musicie zacząć własną fotograficzną przygodę z fotografią zawodową. PAMIĘTAJCIE TEŻ ŻE JESTEŚMY DLA PAR MŁODYCH I TO ONE SĄ NASZYMI DOBRODZIEJAMI. TO IM NALEŻY SIĘ JAK NAJWIĘKSZY SZACUNEK BO CZĘSTO GDYBY NIE MŁODE PARY TO BY I NAS NIE BYŁO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc152
wiec jednak Ci wkleje to co napisalem poprzedni ..."niestety problem jest po stronie drugiego aparatu w ktorym trzeba wypstrykac film aby wyciagnac reszte testowych zdjec" wiesz taka mala niedogodnosc z analogami ze trza pstrykac do konca jak sie nie chce miec porysowany film :-) a pwanie mam nadziej ze w nastepnym tygodniu bedzie kpl zdjec a jesli nie to zamieszcze te co juz mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek...
Goscu jeszcze mnie złapałeś Co z Ciebie za profesjonalista że nie możesz skończyć filmu. Czy szkoda ci aż tak bardzo 10 zł za rolkę filmu dla wyższych celów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc152
coz nie mnie o tym decydowac kiedy mozna a kiedy nie wyciagac film. aparat nie jest moja wlasnoscia i uprzedajac pytanie nie ja robilem zdjecia w analogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiony_wawa
Panie Darku z trzema kropkami. W jednym mial Pan racje - nie skrytykowala Pan Kuby. Bo te glupotki co Pan wypisywal, to nawet zlowsliwosciami nie moga byc nazwane, ze o merytorycznej krytyce nie wspomne. A te plamy na twarzy, ktore Pana tak draznia, ro sa swiatlocienie. Tak wyglada twarz jak jest oswietlona naturalnie, a nie swialem z calej mocy wystrzelonej z wbudowanego flesza. A Panny Mlode juz sie na temat zdjeci Kuby wuypowiadaly - wystarczy przejrzec ten watek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiony_wawa
Panie Darku z trzema kropkami. W jednym mial Pan racje - nie skrytykowala Pan Kuby. Bo te glupotki co Pan wypisywal, to nawet zlowsliwosciami nie moga byc nazwane, ze o merytorycznej krytyce nie wspomne. A te plamy na twarzy, ktore Pana tak draznia, ro sa swiatlocienie. Tak wyglada twarz jak jest oswietlona naturalnie, a nie swialem z calej mocy wystrzelonej z wbudowanego flesza. A Panny Mlode juz sie na temat zdjeci Kuby wuypowiadaly - wystarczy przejrzec ten watek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basza
Nam robił ten fotograf: www.renesfoto.pl i zdjęcia wyszły super, pełna satysfakcja. Oprócz kolorów i tych wszystkich fachowych zwrotów o których najczęściej rozprawiają panowie fotograficy aby zdyskredydować swoją konkurencję najważniejsze są ujęcia i uchwycona atmosfera. Moja rada jest taka: nie dac się zwariować bo podczas ślubu zamiast cieszyć się swoim ślubem będziecie się stresować kolorami, tonacją, korektą i czym tam jeszcze. Wybrać sprawdzonego fotografa i dac sobie spokoj z narzucaną przez "speców" teorii o wyższości fotografi na filmach od cyfrowej, albo odwrotnioe. Najważniejsze aby wam się zdjęcia podobały! basza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×