Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość XAVIEROWA

jak często bierzecie L4..?

Polecane posty

Gość XAVIEROWA

czy branie l-4 na trzy cztery dni jest duzym nietaktem.. i nadużyciem..? czy bierzecie l4 jak juz naprawdę padacie z nóg...? mam lekka goraczke i bóle mięsni, chce isc do lekarza, wziąć l4 n adwa dni.. co wy na to..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak padam
to biorę urlop, pomyśl, pierwszy dzień nic sie nie nleży, następne dni 80% wynagrodzenia, albo czekam od długiego weekendu do długiego, na szczęście tych jest dużo. Pracodawcy źle patrzą na osoby, które chodz ą na chororbowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie prawda
za zwolnienie płatne jest od pierwszego dnia, chyba, że pijackie to chyba nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wlasne jestem chora goraczka 39,5 przez dwa dni dzis tylko 38 ale juz jestem w pracy a na dwa dni wzielam urlop lepeij szefa nie draznic..Gardlo straszne ale on zadowolony ze juz jestem i docenia moj wysilek ze jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość achcung
a mi rozwalilo oskrzela i gardlo i poraz pierwszy od dwoch lat wzielam zwolnienie lekarskie-na 5dni-uwazam ze zdrowie jest wazniejsze,na szczescie moj szef tez tak uwaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta pracujaca
minęło 10lat i nigdy na zwolnieniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" czy branie l-4 na trzy cztery dni jest duzym nietaktem.. i nadużyciem. " co ma słowo "nietakt" do tego że jestes chora ?? jestes chora to siedź w domu bo za chwile bedziesz jeszcze bardziej chora i pozarazasz innych w pracy . L4 Ci się nalezy jak psu micha i nie ma to nic wspolnego z "nietaktem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pracodawcy źle patrzą na osoby, które chodz ą na chororbowe" ojej - to gdzie Wy pracujecie? moze warto powiadomic o tym odpowiednie sluzby nadzoru skoro pracodawca dziala na granicy mobbingu i zmusza chore osoby do pracy wbere zdrowemu rozsadkowi. Ja bym od takiego pracodawcy uciekla - jesli mowimy o pracy na etat oczywiscie. Sa zawody gdzie nikt nie rozlicza z obecnosci tylko z wykonanego zadania - i wtedy sytuacja wyglada nieco inaczej. To tak jak bys zapytala czy nietaktem jest zlamanie nogi - ciekawe jak na "zapatruja sie pracodawcy";-) a L4 biore gdy jestem chora - inna rzecz ze rzadko choruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak często l4...... wtedy, kiedy potrzeba, tzn. kiedy jest sie chorym:) inna sprawa jest, że niektórzy biorą L4, kiedy nic im nie dolega, tylko maja coś do załatwienia itd. Wtedy to rzeczywiście można rozpatrywać w kategorii nietaktu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×