Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chilli81

Obsesja na punkcie butów i nie tylko...! D

Polecane posty

Gość chilli81

Witam! Jak to jest mam już chyba ponad 50 par butów w tym ponad 10 sportowych (na oko bo nawet nie jestem a w stanie policzyć) i jeszcze nie mam dosyć :D To już obsesja! Ale nic na to nie poradzę i dalej kupuję :D A wy jak? Macie jakieś obsesje na punkcie czegoś? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile masz par szpilek
? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chilli81
Wiesz nawet się nie zastanawiałam :D tyle ich jest, że już mi się nie mieszczą w domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezłe niezłe
:D miewam lekką obsesję na punkcie znaczków pocztowych, ale nie aż taką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chilli81
Heh każdy chyba musi mieć jakąś obsesję :D bo inaczej nudno by było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owszem owszem
masz rację :D mam jeszcze obsesję na punkcie fizyki, ale to taką poważną inaczej życie nie miałoby barw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chilli81
ech mam jeszcze inne obsesje :D ale ta jest największa jak do tej pory :D wczoraj kupiłam kolejne buty do kolekcji :D załamka! :D Ale cóż ja kocham buty! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie te nowe buty
? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chilli81
To fajnie, że są osoby, które tak jak ja mają obsesję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna19843007
ja tez Buty Buty Buty!!!!!!!!!!! kupilam sobie ostatnio 3 pary :D takie sliczne czerwone, panterkowe i sportowe :))) wszyscy mowia ze jestem nienormalna .. ale ja nie umiem bez butow nowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chilli81
najchętniej chciałabym mieć tyle nóg by móc ubrać te buty jednocześnie i pochwalić się sąsiadkom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufra
podzielam obsesję :) mam około 25-30 par butów i ciągle mi mało! najbardziej lubię baleriny i japonki. teraz jest zima a ja już myślę nad nowymi butami i ubolewam nad tym, że w październiku nie kupiłam seledynowych balerin z wielkim kwiatkiem z boku:P aha, oprócz butów mam jeszcze jedną obsesję - kolczyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
uwielbiam buty :D ale nie mam ich tak dużo, kurde, to jednak kosztuje... a ja wolę kupić jakieś porządne, a nie tak byle by było :/ i chyba jednak więcej kasy na ciuchy wydaję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te buty z linka są obrzydliwe
pamietam, jak weszly na rynek, a to bylo uuuuuu pare lat temu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro jestes taka majętna
to czemu kupujesz takie tandeciarskie i TANIUTKIE buty na Allegro??? moze zainwestuj w oryginał............. :P wszystkie puste lale nie mające nic sensownego do powiedzenia rozpływają się nad zasobnością swoich szaf a kogo to obchodzi ile masz butów.... prawdziwe kobiety nie zniżają się do takich tanich chwytów..... czas to zrozumiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chilli81
że co słucham przepraszam Was? Jakie błędy, gdzie ja mam błędy? No nie... A co do moich butów to te na allegro to jest taka odskocznia od tego gdzie kupuję na codzień moje buty. No i co z tego że mogę pozwolić sobie na tak drogie nuty to tylko na moją korzyść przeświadcza i tyle. Dziaj kupiłam sobie piękne reeboki za 390 zł i co zjadło Was drogie panie? ot co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chilli81
Katarzynka a jakie masz te buciki? :) Do głupich lal na tym topiq doskonale wiem, że są sprzed paru lat te buty :P i dlatego jeśli jeszcze któraś nie wie są tak obniżone choć nie zawsze tak jest bo czasami jest tak, że stare modele są droższe od nowszych, bo to już takie unikaty. Ja kiedyś je miałam i były b.wygodne i ostatnio znalazłam je znowu i się cieszę, że znów mogę takie mieć. I spoko są orginalne dostaję na nie paragon i gwarancję. Bambinek ja też lubię pożądne buciki :D i takie kupuję właśnie :D jakieś 2 ty. wcześniej kupiłam 2 pary butów ze skórki u mnie w mieście :D dobrej, polskiej firmy :D Ciuszków też mam całą szafę ale jednak buty wolę :D Jeszcze raz do głupich bab! :P Rozróżnijcie klony od prawdziwej osoby :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chilli81 chilli81o2.pl
buty ze skórki kupiłam bardzo fajnę w sklepiku tu nas w maisteczku są super extra gicior wygodne kosztowały co prawda 500zł ale opłacało się są takie wow one. Bluzeczek i spodenek w mojej szafeczce mam bardzo dużo w moim domku mam kilka szafeczek na moje suupcio ubranka ten stary model butów adidas jest unikatowy i dlatego go kupuję pozdrawia buziaczki pysiaczki mua:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż jesteś głupią babą skoro innych wyzywasz ale nie zniżę się do Twojego poziomu :D i kto tu wyszedł teraz na bezmózga...?! Ty! A może to ty podszywasz się po mój nick?! I teraz wściekła bo hasełko trzeba wpisać i już się nie da podawać za mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehee
a już myślałam że ten podszywacz to naprawdę Ty chilli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chilli81 eh
bu pospułaś mi zabawę :( co ja będę dziś robił eh podszyję się pod kogoś innego Żegnaj chilli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już o tym napisałam to bazczelność podszywać się za kogoś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chilli81 eh
o znalazłem nowy obiekt :D:D:D Papa Chili chyba bardzo młodziutka jeszcze jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokoo
a ty chili81 eh na pewno jestes starym znudzonym dziadziskiem, ktory nie ma nic ciekawszego do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokoo :D zblazowany i życiem zmęczony więc innym chce dowalić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chilli81 eh
tak tak jestem stary i mi się nudzi maie rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×