Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zizka

Przygotowania do ważnej imprezy- jak dobrze wyglądać?

Polecane posty

Gość zizka

mam jutro wazna impreze. jak wyszykowac sie na bostwo? nie chce wygladac jak różowa tipsiara, a jak elegancka, zadbana dziewczyna. Mam 16 lat. Jakie zastosować domowe zabiegi i jak się ubrać, uczesac i umalować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiakowa84
hm... najlepiej w kilka godzin przed wyjsciem zrobic sobie maseczke liftingujaca, napnie ci skore bedziesz wygladala swiezo. nie rob peelingow bo to wiadomo zaczerwienia, no chyba ze enzymatyczne. zalezy jakie masz włosy...ja proponuje sobie upiąc grzywke do góry w taki "wzgórek" chyba wiesz o co chodzi, a reszte rozpuszcic i wyprostowac . a i jak ubierzesz czarne spodnie to dopasujesz do nich kazda bluzke;) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zizka
Dzięki misiakowa! :-) wyprobuje patent z maseczką liftingującą. pelling zrobię dziś wieczorem czyli w przeddzien wielkiego dnia :-) Tak się zastanawialam zeby moze zalozyc małą czarną tylko skąd ja mam ja wziąć?! ;-) być może założę krótką szara sukienkę lub tez krótką, zielona w zolte kwiaty, taka letnią. Włosy chyba rozpuszczę, ale postaram sie wygladzic, bo okropnie mi sie elektryzują. macie moze jeszcze jakies pomysly? żeby wyglądać świeżo i zeby włosy mi sie chociaż raz nie elekryzowały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kukuleczka
maseczka liftingujaca dla 16-stolatki?!? To chyba przesada - jak sie ma tyle lat, to sie ma buzie jak najbardziej napieta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zizka
mysle ze z tą maseczką to chodzi o to żeby wyglądać swiezutko...ale zastanawiam się nad jakąś jednorazową maseczką w saszetce np. rozswietlającą, zwężająca pory lub wygładzającą...np. nivei...co o tym myslicie? i ma ktos moze panaceum na napuszone, naelektryzowane włoski? nie chce być jak zwykle z szopą na głowie, bo w szopie robaczki siedzą a ja nie chcę robactwa we włosach ;-P, a tak na serio to chcialabym jednorazowo wygładzić i nablyszczyc wlosy. od razu mówię że odpada prostownica i żeł do włosów, bo to okropne jak te dziewczyny chodzą z ulizanymi włosami. bardzo rposze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zizka
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwka / nablyszczacz do wlosow. ale nie zaduzo bo beda wygladac jak tluste. z maseczka to przesada, pelling to sadze ze na odblokowanie porow, polecam krem matujacy bo mloda jestes a fluid to bedzie tapeta. delikatny makijaz blyszczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim żadnych eksperymentów kosmetycznych bo może się okazać, że np masz na coś uczulenie i zamiast ładnie wyglądać bedziesz miec wysypke albo czerwone plamki na cerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepszy kosmetyk to sen ! postaraj się dobrze wyspać przed imprezą, bo inaczej żaden kosmetyk niestety nie pomoże ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×