Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyjec

co zrobic jak pies sasiadow caly czas szczeka ??

Polecane posty

Gość Adam1234567
Pies nie może szczekać od 6 do 22. Jeśli szczeka w takich godzinach sporadycznie to ok, ale jeśli jest to codziennie, nawet po 15 minut codziennie. To można spokojnie zadzwonić po straż miejską, policje. Wtedy osoba odpowiedzialna za zachowanie psa dostaje mandat, jeśli to nie pomoże spokojnie można kierować sprawę do sądu. Ale wcześniej rozmawiać z sąsiadami. Współczuje, miałem podobną sytuacje, sąsiadka miesiącami mówiła że coś zrobi z pieskami, ale niestety jej się nawet na spacer z psami nie chciało wychodzić. Sprawę w sądzie wygrałem, psy zostały zabrane nakazem. Dodatkowo inni sąsiedzi potwierdzili szczekanie psów. To jest straszne jak pies wyje codziennie, a człowiek w tym czasie ma wolne od pracy, lub jest po pracy... Takie tłumaczenie mieszkając w blokach "pies szczeka bo jest psem" pokazuje brak kultury osoby która się opiekuję tym psem i brak doświadczenia w wychowywaniu psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mieszkam w bloku alei tak pies sąsiadów doprowadza mnie do szału. Od dnia zakupu nowego domu, około pół roku temu, dzień w dzień, od 9 do około 14.30 słyszę szczekanie. Pomiędzy moim domem a klatka jest sad, odległość spora, ale w domu i tak go słychać. Dorosły bokser, zamknięty w klatce z górą odchodów, nie widziałam go na wolności, z jednej strony mi go szkoda z drugiej go nienawidzę. Sąsiedzi to kompletni ignoranci. Nie chce go krzywdzić, bardzo lubię zwierzęta, sama mam 2 (bezproblemowe) psy, nie chciałabym też nasyłać policji na nowych sąsiadów, ma ktoś jeszcze jakiś inny, humanitarny i bezkonfliktowy sposób na jego uciszenie? Jeszcze trochę i zwariuje, pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kulka w leb i do piachu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak pies nie robi nic pozytecznego sra gdzie popadnie i cale podworko i nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w bloku to sra w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kundloton 1000 i po sprawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zofile maja psy du ********* sie z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zofile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wsadz sobie w d3upe weza hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpalic dużą petarde na klatce, psy nie lubią tego. No i właściciela anonimowo ostrzec że jak nie rozwiąże tego problemu to trochę mu się utrudni życie. Na początek psie odchody na wycieraczki, klamke i do skrzynki.psów się w mieście nie trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u sąsiadki dzieci są za głośne , dobry pomysł z tymi haczykami lub trutką na szczury , zafunduje im lody .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbogdandrag
Ja mieszkam w Tomaszkowicach kolo Wieliczki, u sasiada o nazwisku Kawaler pies ujada non stop od 2004 roku. Oczywiscie pieski sie zmieniaja ale szczekanie trwa. Gdy przyjezdza Policja bo obudzili mi dziecko w nocy to mowi, ze on nie pije /ha, ha../ Zaden ze sasiadow nie chce poswiadczyc. Do Policji mowi ze to wariatka, a to juz jest kodeks karny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×