Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CZEKOLADKA_86

umowa zlecenie -zerwanie umowy

Polecane posty

Witam. Czy jezeli umową -zlecenie zawartą na miesiac czasu chce zerwac wczesniej to moge bez poniesienia jakichkolwiek kosztow , jesli nie ma w umowie wzmianki co do okreslonego terminu wypowiedzenia ? Umowa zostala podpisana tylko przezemnie , a przez szefa nie. Prosze o szybka odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ta umowa w ogóle jest wazna, skoro została podpisana tylko przez jedną stronę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka84
powinna byc podpisana przez obydwie strony,do umowy zlecenie stosuje sie tyl;ko kodeks cywilny w ktorym jest mowa ze mozna ja wypowiedziec w kazdej chwili jesli wyrzadzi sie w ten sposob szkody osobie z ktora umowe zawarto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka84
nie ma zas zastosowanie kodeks pracy wiec sie nim nie posilkuj,proponuje wejsc na strone sejmu powinni miec tam kodeks cywilny,i w dziale o umoqwie zlecenie wszystkiego sie dowiesz,generalnie jezeli nie ma jakis szczegolnych okolicznosci mozesz ja wypowiedziec w kazdej chwili-w celach dowodowych proponuje to zrobic na pismie poprzez poczte polska nadajac list polecony,robiac kopie i zachowujac odcinek nadania z poczty,radzila bym tez dzien przed dniem gdy zamierzasz to zrobic poinformowac np telefonicznie lub nawet przez sms ze rezygnujesz i ze pisemna rezygnacje przeslesz dnia nastepnego,taka pisemna rezygnacja powinna zawierac miejsce,date,miejsce i zlecenie z ktorego rezygnujesz oraz powod oraz Twoj podpis.Mam nadzieje ze choc troszke pomoglam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka84
co do podpisu-zawsze przeciez sa dwie kopie takiej umowy,obie z podpisami-a wykonujesz wogole lub wykonywalas jakakolwiek prace lub zlecenie juz w zw z tym zleceniodawca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wogole pierwszy raz poszlam do pracy :) pierwsza to byla umowa moja dzieki za odpowiedzi szczerze dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×