Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

millencia

Kolczyki co sądzicie? Czy warto kupić?

Polecane posty

Witam Miłe Panie:) Mam nadzieję, że mi doradzicie. Od dawna podobają mi się długie kolczyki. Ze względu na panującą ostatnimi czasy modę przekułam sobie uszy w wieku 23 lat (dopiero:D ). No i od tej pory szukam fajnej biżuterii. Kupiłam już kilka par kolczyków, ale ciągle mi mało. Niestety te w sklepach są albo drogie albo mało rewelacyjne, więc zaczęłam odwiedzać allegro. A tam z kolei tego jest mnooostwo i bardzo ciężko się zdecydować:) Szukam w miarę eleganckich, ale też chciałabym żeby były ciekawe. Zastanawiam się teraz nad: http://allegro.pl/item164489470_eleganza_od_inez_piekne_krysztal_gorski_.html http://allegro.pl/item164559910_kolczyki_srebrne_bizuteria_srebrna_artystyczna.html Co sądzicie?? Pozdrawiam millena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybrałabym te drugie, pierwsze kojarzą mi się z elementem kryształowego żyrandola ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli juz to te durgie ale osobiscie mi sie nie podobaja ani jedna ani drugie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście sądze, że te drugie choć ani jedne, ani drugie nie są w moim guście! Pierwsze wydają mi się taki troche tandeciarskie nie wiem dlaczego. wybierz te drugie pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bggffgtf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iuluh miu
i te i te sa beznadziejne!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena_1985
pierwsze sa super, boskie bym zekla, drugie ładne, ale takie troche staroświeckie, kojarza mi sie z jesienia generalnie milenki maja fajny gust :D moja imienniczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffia
Te pierwsze tylko i wyłącznie. Te drugie wyglądają jak z podrzędnego kiosku z pamiątkami. A tak w ogóle nie rozumiem cię. Jest tak ogromny wybór w sklepach. No chyba że nie mieszkasz w dużym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem cie ja tez juz dlugo szukam ciekawych kolczykow:):):):) ale ani jedne ani drugie nie przypadly mi do gustu. jednak te 2 sa ladniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te drugie kojarzą się z czymś do schrupania :D albo z ciemnym bursztynkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście mam bransoletkę podobną do tych drugich kolczyków i super to wygląda :D oczywiście noszę do odpowiedniego stroju i w odp. kolorze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyka
Mnie się podobają tylko te 1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne te stronki co podałaś :D najbardziej podobają mi się kolczyli flamingi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×