Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość aga8888

APASZKI, CHUSTY, SZALIKI - gdzie kupujecie??

Polecane posty

Gość aga8888

No właśnie :-) Gdzie można upolować fajne apaszki, szaliki?? A może ktoś ogląda \"Jak się nie ubierać?\"? Bardzo podoba mi się styl Trinny, zresztą mam podobną figurę. no i te jej szaliczki, tylko gdzie można takie kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffia
Dobre pytanie, bo akurat dzisiaj wybrałam się do miasta w tym celu. Teraz są ogromne przeceny w sklepach indyjskich, ale powiem szczerze, że tam trudno znaleźć coś naprawdę ładnego. Generalnie nie kupiłam nic i właśnie się zastanawian, gdzie dalej uderzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey! Ja kupowałam w Anglii :D i się trochę nacięłam bo w Polsce te same znalazłam po 10 zł a nie jak tam po 30 :D A ogólnie apaszki są wszędzie. Nawet w zwykłym tesco znajdziesz czasami coś ślicznego ale trzeba szukać :D A jakiś czas temu porobili takie małe butiki z przeróżnymi pierdołami jak torebeczki, rękawiczki, szaliczki, drobna biżuteria, kapelusze czy czapki i m.in. apaszki :D tam spróbuj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibulkaaa
ja znalalzma w lumpie za 2 zł b o s ki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffia
Nie dziękuje, po lumpach nie chodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga8888
hehe ja chodzę:-) tylko cholera ja mam takie szczęście, że nic nie znajduję..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś odwiedzałam takie sklepy ale stwierdziłam, że mi się to nie opłaca :P Ale fakt, że rzeczy tam są niepowtarzalne :D i czasmi od kreatorów mody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiecie, nikt Was do chodzenia po lumpach nie zmusza... Tylko nie dziwcie się potem, że ktoś ma taką fajną apaszke czy szal, a Wy nigdzie nie możecie nic ładnego dostać... Osobiście kupuję apaszki i szale właśnie w lumpach, albo w małych butikach... Tam mogę dostać apaszkę nawet za 2 zł i szal tak samo :) A apaszek i szali to mam już chyba z 60, tak je uwielbiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawerka
super szale, apaszki i szaliki sa w colloseum :) kupilam ostatnio apaszke w panterke i paszmine ( czy jak to sie nazywa:P) w kolorze czarnym wlasnie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppp
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serot
Lumpy są obrzydliwe. Kto ma ochotę, niech chodzi. Ale ja rozumiem, że dla niektórych są nie do przejścia. Ten smród na wejściu. W sklepach indyjskich trafiają się śliczności, jak dobrze poszukasz. Poza tym czasami coś mają fajnego w H&M. Ja mam kolekcję szalików, prawie do każdego stroju inny.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja kupuję na meeshi.pl, co prawda z netu, obawiałam się co przyslą, ale przesyłka od razu, chusty, apaszki fajne, ładne, jakościowo dobre, ja polecam Olcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś coś z nowosci moze polecic?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio kupiłam sobie dużą, jedwabną apaszkę z Milanówka. Trochę kosztowała, ale jest ręcznie malowana, wygląda cudnie i nie mogłam sobie odpuścić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o szale takie na zimę to można fajne zestawy upolowac na promocji w sklepie kamea https://kamea.pl Ja sobie w tym roku kupiłam u nich szalik i czapkę futrzanym pomponem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilla3
Hej, śliczną apaszkę udało mi się ostatnio kupić tutaj http://www.yourstyle.pl/ . Koleżanki mi zazdroszczą i pytają gdzie można taką kupić, także zakup uważam za udany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Moden Chusty, Szale i kominy znajdziecie w ofercie firmy www.pawonex.pl Od nich zakupicie też świetnie się prezentujące czapki zimowe w całkiem niezłych cenach. Polecam wam zajrzeć na ich stronę i zapoznać się z ich ofertą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uwielbiam wszelkiego typu dodatki jak chusty szale szaliczki apaszki.... wybór jest ogromny w sklepach i w internecie ale ja znalazłam swoje źródło wyjątkowych i unikatowych dodatków takich których nie ma nigdzie indziej - naprawdę ! ... i w dodatku włoskie a nie chińskie itp. I dla kochających modę tak jak ja 😁 polecam sklep www.akcesoriamody.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem #teambazar i #teampobabci 😉 Mam w domu tyle różnych apaszek, chust i szalików, że nie muszę kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×