Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panella

ciemne panele...Wasze opinie

Polecane posty

Gość panella

mam zamiar położyć w salonie ciemne panele. ciekawa jestem opinii osób, które mają takie w domu. chodzi mi o utrzymanie czystości, wygląd itp. będę wdzięczna za opinie i rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I bardzo dobry wybór-jak salon-to ciemne panele-ja mam dąb już siedem lat -są jak nowe.Sąsiadka połozyła buk-i teraz żałuje,że nie dąb-każdy ślad widoczny na jej jasnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panella
witaj. ale to z drewna litego czy takie z plyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedem lat temu nie stać mnie było na drewno-tym bardziej ,że wykańczaliśmy cały dom-gdy zniszcza sie te co mam na pewno kupię z drewna i na pewno ciemne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panella
aha ;) mnie pewnie też nie będzie stać na lite drewno...a szkoda :( a jakiej masz firmy te panele? i czego używasz do konserwacji i pielęgnacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firma nazywała się Classen-nie wiem czy jeszcze jest.Panele myję raz na tydzień sidoluxem do paneli-a od święta-pronto super połysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panella
jest ;) przed chwilą byłam na ich stronie ;) dziękuję za wyczerpującą odpowiedź i czekam na opinie innych użytkowników ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panella
siup:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panella
upik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panella

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosenjerka
a ja mam pinię sacramento -classena, 8mm, bezklejowe. Wszystko super. Nie wiem tylko czy to są twoim zdaniem ciemne czy nie???????? Są chyba średnie, do czekolady im daleko ale są piękne. Zdjęcia na stronie nie oddają rzeczywistej urody tych paneli! I pasuje do nich każdy kolor mebli: czekolada, buk, jasna sosna. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panella
araz obczaje kolor ;) a latwe w utrzymaniu czystosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panella
no sa dosc ciemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ka ciemnym panlom powiem tak.. samam mam w kuchni takie.. jestem zadowolona..z tym , ze to dosc duza kuchnia polaczona z jadalnia , do tego z oknem tarasowym.. jedna rada.. nie nalezy ich klasc w pomieszczeniach o malej powierzchni.. zmniejszaja optycznie metraz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panella
tak to wiem ;) czy sa latwe w utzymaniu czystosci? mop wystarczy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej tak.. nie narzekam.. wiadomo jednak , ze tak jak i na ciemniejszych plytkach tak na ciemnych panelach widoczny jest bardziej brud..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panella
to zalezy jaki brud ;) dzieki za opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosenjerka
ja mam te panela w całym mieszkaniu -na 60m (pokoje +kuchnia. OPtycznie bardzo mi ten zabieg powiększył chłupkę, zwłąszcza że z salonu mam wejście do kuchni i pokoju a drzwi zawsze są otwarte. Łatwo sie myją, ale najpierw z płynem a później bez -scierka wypłukana w wodzie, inaczej zostają takie delikatne smugi. Stosuję uniwersalne płyny myjące. Myję raz na 2 tyg. ale mieszkam sama, po tygodniu zamiatam tylko. czasami myję na kolanach bo od filcowych naklejek np. pod nogami opd krzeseł robią się smugi od kleju. Ale ogólnei jest super! Aha -i nie wiem jaks ię sprawdza na niej ten płyn do paneli. TYlko uważaj przy kładzeniu =zrobiłam sobie kilka rys w niewidocznych całe szczęścnie miejscach -tymi narzędziami. (zosia samosia!) Uważam że ta struktura imitująca naturalną łatwiej daje się zarysować. Ale jak podkleisz filcami (co nakazuje producent) to nic ci nie grozi!:) Aha! ten wzór to taka sosna antyczna, pasuje do domów, wiejskich chałup, mieszkan w kamienicy, myślę że w bloku też byłoby ładnie ale trzeba to zgrać z wnętrzem. jest w takim stylu klasycznym, ładnie się komponuje z każdym folklorem i typową klasyką, czyli derwno i imitacje drewna:-P:-D ale z takim stylem minimalistycznym, nowoczesnym czasami się gryzie (nie wiem jak z meblami ale nie zgrywa mi się z dywanem w geometryczne wzory -całe szczęście to przejściowy dywan!:)) resztę chałupy mam dopasowaną:-DPasują rzeczy stare, niemodne, pseudoantyki, drewniane meble. Nie wiem zuepłnie jak by się zgrałą z nowoczesnym stylem w całości -też mogłoby być nieźle myślę. POzdrawiam. p.s. -koniecznie obejrzyj je w sklepie, te próbli na stronie classena ani w sklepie ruckzuck -nie oddają absolutnie rzeczywistej urody paneki. Można je układać na chybił-trafił, ale też można zrobić coś innego. Jest cgyba7 czty 8 wzorów desek. Ale... np. deska "z kornikami" jest w 3 czy 4 wersjach, można wziąć 3 takie deski i tak je spasować że będziesz miałą jedna długą 5metrową dechę "z kornikami" i wzór zgra się absolutnie doskonale:) CZyli możesz zrobić sobie imitację długaśnych desek -1 deska na całą długość pokoju:-D POzdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mebelek
kto ma takie długeio dechy -spasował wzór, jak to wygląda? prosze o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpowiedż
pomaluj ładnie ściany kolory są piękne, położysz panele i będziesz patrzyła latami, znam to bo już przerobiłam/piękny modrzew z sękami/ a teraz widno ,jasno i częsta zmiana polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja dlugo sie zatsanawialam, czy ciemne panele nie beda sie brudzic, ale i tak sie na nie zdecydowalam i nie zaluje. Moze to kwestia paneli, ale moje sa ciemne, a wcale nie kurza sie i nie brudza badziej od jasnych. Jetsem badzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ryzykowna sprawa w kwestii utrzymania czystości na takiej podłodze, no i widać wszelkie uszkodzenia mechaniczne, duzo bardziej niż na jasnej podłodze. Jeśli ciemna podłoga, to nie panel, a lita deska drewniana. www.decoroom.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×