Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wehehe

Rodzina zastępcza - fenomen śmieszne i inteligentne

Polecane posty

Gość wehehe

Przwdziwy wyjątek pośród polskich seriali komediowych. Czy też tak uważacie? I jak postać jest wg Was najlepiej obsadzona? Moim zdaniam - Jadzia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buteleczka
czasmi patrze na to akurat jak trafie na tv:) w gazecie czytałam ze maja byc zmiany romka i zoski ma niebyc a w zamian 2 innych mlodszych dzieci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też uważam że najlepszy polski serial :) choćby dlatego że pomimo tylu lat nadal jest ciekawy i śmieszny :) czego nie można powiedzieć o innych polskich serialach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super serial :) tylko czasami za dużo w nim Alutki :P a najlepszy jest Filip :D a jak patrze na stare odcinki które teraz puszczają to sie zastanawiam czemu wszyscy są tak tandetnie ubrani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inteligentnie napisany scenariusz, fantastyczna gra inteligentnych aktorow - i mamy na co popatrzec. A alutki... tez sa wsrod nas :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te ż lubie
zostawcie Alutke w spokoju.Najlepszy serial komediowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wściekła macica
alutka rządzi :D i jędrula wymiata razem z nią :D alutka mnie rozwala jak jest wymalowana, wyperfumowana i kladzie sie do lozka spac :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale niektore wątki są bzdurne :O np. majka pojechala na urlop leczyc serce po zerwaniu z ukochanym, wraca po tygodniu i oswiadcza ze wyszla za mąż :O yhy :classic_cool: a jaki mąż cudowny się trafil po tak krtotkiej znajomości :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihigguf
a posterunkowy?? idealny z kawałów o tepych policjantach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samantaaaa
Nie zartujcie,ten serial to beznadzieja.Pokazuje obaz typowej polskiej BOGATEJ rodziny,gdzie nikt nie pracuje a wszystko w domu jest co najlepsze i na wszystko jest kasa.Pierdoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w starszych odcinkach pewni ubrani tak tandetnie dlatego, ze wiekszosc ludzi wtedy tak chodzila. serial opsiuja zwykla polska rodzine a nie jakies wydumane rodzinki lekarzy, prawnikow czy biznesmenow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejabeznadziejaaaa
nienawidze tego serialu a zwlaszcza debilnego policjanta, jak mozna ogladac taki chłam?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samantaaaa
Nie zgadzam sie ,serial pokazuje typowa polską BOGATA rodzine, ityle.Oglądnijcie go i pomyslcie ,ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po co oglądasz
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
typową bogatą? nie nie przesadzajcie, ale wielokrotnir byla mowa o barku pieniędzy czy czegoś tam typowo bogaci to są ich sąsiędzi, a swoją drogą jak ten jędrula wytrzymuje z tą chorą poetką ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak z ciekawości
Czy ktoś może mnie uświadomić jak to sie zdało, że zamiast Dorotki i tego drugiego blondynka, nadle u Kwiatkowskich jest dwóch bliźniaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojciec dorotki i wojtka się ogarnął i dzieciaki postanowiły z nim zamieszkać. a bliźniaki, nie pamiętam dokładnie, chyba to była patologiczna rodzina lesiu-mąż jadzi ich przywiózł i zostali. a szkoda, wolałam dorotkę i wojtka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak z ciekawości
No własnie ja też :) Te bliźniaki jakieś takie przesadzone :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie potrafią grać. są bardzo sztuczne. a dorotka i wojtek byli świetni-szczeg. odcinek jak chcieli laptopa-komu wujek oddałby nerkę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×